Siparişinizin Durumu
Sipariş numaranızı, soyadınızı ya da TC Numaranızı yazarak sipairşinizin durumunu öğrenebilirsiniz.

Sipariş durumunu kontro et

Sipariş durumunu kontro et

NEDEN OPONEO?
 1. SSL Güvenli Ödeme
 2. 2 ve üstü ücretsiz kargo
 3. Yeni ve orjinal ürünler
 4. 2 000 000'dan fazla müşteri
 5. Avrupa Satış Ağı

Hankook Winter i*cept evo2 W320

Lastik ebatı seç:

Üretici:
Hankook
Sezon:
Kışlık
4,4
Değerlendirme: İyi 111140 76 yorum

Hankook Winter i*cept evo2 W320

Ekonomik sınıfa ait kar lastiğidir.Modern asimetrik sırt deseni hem kuru hem de ıslak yüzeylerde iyi performans sağlar. Lastiğin inşası için, silika kauçuktan oluşan yenilikçi bir karışım kullanılır. Bu sayede lastik, zorlu kış koşullarında daha fazla konfor ve güvenlik anlamına gelen geniş bir sıcaklık aralığında esneklik sağlar.

Geniş oluklar suyun ve çamurun yanlarına dağılmasını sağlar ve özel "kar" olukları karı lastiğin önünden etkili bir şekilde boşaltır. İki geniş, düz yiv karlı ve ıslak yol yollarında istikrarlı bir rehberlik sağlar. Sürüş sırasında titreşim riskini azaltır ve tehlikeli su altında kalma olasılığını en aza indirir.

Blokların kübik şekli (ani manevralar sırasında kar üzerinde düzgün bir sürüş ve yeterli çekiş garantisi verir. Yan duvar takviyesi ve taban plakası iyileştirmeleri direksiyon komutlarına ve belirli virajlara hızlı yanıt vermeyi sağlar.

Kullanıcı yorumları

Genel değerlendirme: 4,4 Genel değerlendirme: Genel değerlendirme bireysel performans ağırlıklı ortalama değil aritmetik ortalamasıdır. Toplam değerlendirmede bazı lastiklerde küçük etkilenmeler olmuştur. 76 yorumlar

iyi
 • Kullanım maliyetleri: Lastiklerin araç işletme maliyetine etkisi 111140 4,4
 • Konfor: Lastiklerin sürüş konforuna etkisi 111150 4,5
 • Yol nitelikleri: Lastiklerin sürüş kolaylığına etkisi 111140 4,4

76 Müşterimizin değerlendirmesi

 • 5 34 Kişi
 • 4 37 Kişi
 • 3 4 Kişi
 • 2 1 Kişi
 • 1 0 Kişi

98% Kullanıcıların tavsiye ettiği lastik

98%

Lastikler hakkındaki bilgiler 820 gündür. toplanmaktadır. Şu ana kadar toplanan 76 yorum.
Müşterilerimiz tarafından yapılan toplam yol mesafesi 400000 km.

En iyi notu alan özelliği: Diş derinliği.

Bu lasitik aktif kullanıcılar tarafından değerlendirildi Çoğunlukla şehirde.

Bu lastik aynı sürüş tarzına sahip kullanıcılar tarafından değerlendirildi Normal.

Yeni yorumlar:

Sayfa başına yorumlar:

 • Yurtdışından Yorum Kullanıcı: Relteg
  Değerlendirme: 3,2 111200

  Bu yorum yardımcı oldu mu? Evet Hayır

  1 kişi 4 kişi

  Sıcaklık düştü ve sonra biraz kar yağdı. O zamanlar lastiğin komuta edilmesi kesinlikle imkânsızdı. Yaklaşık 7-10 derece ile sürüş zevkinden bahsetmek zordu, araba soyut olarak yumuşak ve kararsız hale geldi, şimdiye kadar 4control sistemi ve oldukça sert süspansiyona sahip bir arabada (lastik ebadı 225/45/18) imkansızdı. Ancak sıcaklık düştü, yollar kayganlaştı (sözde, çünkü ben hissetmedim!). Sonra büyük bir kar yağışı, beyaz yol ve arabanın kesinlikle öngörülebilir şekilde yapıştıracak, tam kontrol sağladı. Şimdiye kadar kullanılan Michelin Alpine PA3'ün çok iyi çalışmadığı izlenimi edindim. Araba biraz daha yanmaya başladı, ayrıca biraz daha yüksek sesle, ama kış koşullarında çok iyi listelenmiş lastikler !!!
 • Yurtdışından Yorum Kullanıcı: Janusz
  Değerlendirme: 4,2 111120

  Bu yorum yardımcı oldu mu? Evet Hayır

  1 kişi 1 kişi

  Ben bu markayı SUV lastikleri için aldım.. Ben karla kaplı yollarda binmek çok fırsatım olmadı, ama o geldiğinde ıslak yüzeylerde- karayolları da dahil olmak üzere, herhangi bir hata ile karşılaşmadım. Bir yıllık standart (Continental) olarak monte edilmiş daha 7000 km aldıktan sonra, ben gelecekte bir sonraki lastikleri Hankook ürünlerinin keşif başlatmak için arıyordum eğer söyleyebiliriz böylece lastikler ıslak yüzeylere, büyük sarılmak daha fazla gürültü neden olmaz. . Bu lastikleri, diğer tanınmış Avrupa şirketlerinden gelen iyi kış lastikleriyle daha önce elde ettiğim tecrübelerime dayanarak puanımı hankook tan yana kullanıyorum
 • Yurtdışından Yorum Kullanıcı: Miłosz G.
  Değerlendirme: 3,8 111800

  Bu yorum yardımcı oldu mu? Evet Hayır

  0 kişi 2 kişi

  Otoyol dai biraz daha hızlı gidiyorlar ve ailem için çok fazla hasal oluşturmayan bu kış lastiklerinin seçimi yapıldı. Şu ana kadar karda nasıl davranacağımı bilmiyorum, çünkü bu yıl havamızın hemen hemen hesaba katılmadığı henüz karla kaplı değil :) Su yüzeyindeki drenajla iyi ilgilenen ıslak zeminde ve ayrıca + da. Genellikle lastikleri 5'te değerlendiririm. Seninle konuştuktan sonra, beklentilerinizi karşılamaya çalışacak bir danışmanla görüşmeyi tercih ederim. Bu fırsatı değerlendirdim ve lastik seçiminden tamamen memnunum. Aslında diğer lastikleri istedim ve aksine kararı sallamayacağını söylemeliyim :)
 • Yurtdışından Yorum Kullanıcı: Ksys
  Değerlendirme: 4,8 111180

  Bu yorum yardımcı oldu mu? Evet Hayır

  0 kişi 0 kişi

  Bu model ile önceki model evo1 arasında tereddüt ettim. Kar dahil olmak üzere farklı hava koşullarında birkaç bin kilometre yol katettim. Lastikler, aracınızı yarış pistinde tutarak eğilimleri aşmanıza yardımcı olur. Aracın derin karın dışına çıkmasıyla ilgili sorunları olduğunu hissetmedim, arabayı kara gömmemişlerdi, yolda kar da dahil olmak üzere kolayca karın içine ve dışına çıkabiliyorum. Farklı koşullarda arabayı kullanıyorum - şehir dışında, rota üzerinde ve hafif bir alanda (daha fazla yolda)
 • Yurtdışından Yorum Kullanıcı: Artur
  Değerlendirme: 4,2 111120

  Bu yorum yardımcı oldu mu? Evet Hayır

  0 kişi 0 kişi

  Kış Gripes'teki dört kıştan sonra Hankook'a değişme ve kullanma zamanı geldi. İlk izlenimim paha biçilemez. Yaz lastiği Bridgestone Potenza'dan daha sessizler. Islak ESP'de bile şiddetli yağmurda başta bağlanmaya çalışılmıyor. Buna ek olarak, ani geçici çatlaklar ve çıkıntılı kuyuları hissedilmiyor ve Bridgestons'a sürerken beni rahatsız etti. Kar lastiklerini test etme şansım henüz olmadı, ama umarım beni hayal kırıklığına uğratmazlar. Kaliteye kalite açısından satın alma% 100 vurmak düşünün.

Sayfa başına yorumlar:

Mevcut lastik ebatları Hankook Winter i*cept evo2 W320

Lastik ebatı seç

Sayfa başına sonuç sayısı:

Tür:

Sayfa başına sonuç sayısı:

Lastik testleri

2017 Auto Bild test ebatında: 225/50 R17 değerlendirme: memnun edici
Auto Bild Sportcars test ebatında: 225/40 R18 değerlendirme: memnun edici