Siparişinizin Durumu
Sipariş numaranızı, soyadınızı ya da TC Numaranızı yazarak sipairşinizin durumunu öğrenebilirsiniz.

Sipariş durumunu kontro et

Sipariş durumunu kontro et

NEDEN OPONEO?
 1. SSL Güvenli Ödeme
 2. 2 ve üstü ücretsiz kargo
 3. Yeni ve orjinal ürünler
 4. 2 000 000'dan fazla müşteri
 5. Avrupa Satış Ağı

Kleber DYNAXER HP3

Üretici:
Kleber
Araç tipi:
Kişisel Araçlar
Sezon:
Yazlık
4,1
Değerlendirme: 111110 475 yorum
TÜKENDİ

Malesef bu ürün
stoklarımızda tükenmiştir.

Benzer lastik önerileri için uzmanlarımızı arayabilirsiniz.

Tel.: 0212 705 53 15
(Müşteri hizmetleri servis konuşma tarifesi operatörünüz belirlediği ücrete tabidir.)

Kleber DYNAXER HP3 yorumlar

Genel değerlendirme: 4,1 Genel değerlendirme: Genel değerlendirme bireysel performans ağırlıklı ortalama değil aritmetik ortalamasıdır. Toplam değerlendirmede bazı lastiklerde küçük etkilenmeler olmuştur. 475 yorum

iyi
 • Kullanım maliyetleri: Lastiklerin araç işletme maliyetine etkisi 111110 4,1
 • Konfor: Lastiklerin sürüş konforuna etkisi 11110 4,0
 • Yol nitelikleri: Lastiklerin sürüş kolaylığına etkisi 111120 4,2

475 Müşterimizin değerlendirmesi

 • 5 89 Kişi
 • 4 343 Kişi
 • 3 34 Kişi
 • 2 7 Kişi
 • 1 2 Kişi

93% Kullanıcıların tavsiye ettiği lastik

93%

Lastikler hakkındaki bilgiler 3897 gündür. toplanmaktadır. Şu ana kadar toplanan 475 yorum.
Müşterilerimiz tarafından yapılan toplam yol mesafesi 3668000 km.

En iyi notu alan özelliği: Kuru zemin yol tutuşu.

Bu lasitik aktif kullanıcılar tarafından değerlendirildi Çoğunlukla şehirde.

Bu lastik aynı sürüş tarzına sahip kullanıcılar tarafından değerlendirildi Sakin kullanım.

Yeni yorumlar:

Sayfa başına yorumlar:

 • Çeviri Bu çeviri başka bir dilden geliyor ve profesyonel bir çevirmen doğrulaması bekleniyor.

  Yurtdışından Yorum Kullanıcı: Edward Nożycoręki

  Ebat: 195/65 R15

  Değerlendirme: 2,3 113000
  Lastikler Ben Oponeo sormadım, o yüzden kimsenin suçu olamaz, kendim seçtim. O ıslak sürüş için geldiğinde ben neden bu yüksek yorumları anlamıyorum. Kuru Yüzey: lastikleri üzerinde (akut çekişe sahip boks) hareketli, terbiyeli döner, fren mesafesi hakkında gerçekten değerlendirme ölçeği de 1 verecekti 100 sanki (... Islak Nightmare Yüzey çekmeye - Ben keskin traksiyon tarafından sürükledi. 4. vites su ile), emin yüzme duygu değil dönüşleri (çamurda her zaman lastikleri taşlama, ve ben 5 verebilirim ama ben motor olsaydı sanıyorum - lastikler onlar su dağıtmak gibi görünse bile, çünkü gölün korkuyor sanki ben, dikkatli olmanızı tavsiye) şaşırtıcı derecede iyi frenleme. Özet: Araba ile yaklaşık 1.200 km seyahat tatil tam bir sezon sürdü. Kuru bir yüzey üzerinde kabuk, ama gerçekten sanat değil. Islak sadece tehlikelidir. Sadece fren mesafesi tatmin edici. Açıkçası ben bu lastiklerin daha fazla almayın. Birisi olarak sürmek çok ve daha ailesi ile benim yaptığım gibi - bir geniş yatak kaçının. PS: yakıt ekonomisi etmeyin!

  Bu yorum yardımcı oldu mu? Evet 1 Hayır 1

 • Çeviri Bu çeviri başka bir dilden geliyor ve profesyonel bir çevirmen doğrulaması bekleniyor.

  Yurtdışından Yorum Kullanıcı: amg

  Ebat: 175/65 R14

  Değerlendirme: 3,6 111600
  Kleber lastikleri, 2010 alım fiyatı oldukça cazip olduğu için HP3 Dynaxer yolculuğu ve ben ucuz lastik istemiyordu, bu yüzden karar verdi. Kuru bir lastik tamamen normal geçer sonra. , Kapalı Hareketli viraj ve şikayet olmadan fren. Defalarca serpantin dağ sürüş onların barınma ile mutlu oldu - dar virajlar kısa sürede otomatik uślizgnie gibi, hatta nispeten yüksek bir hızda gelen o hissi olmadan aşağı gitmek. Rezervasyonlar ıslak binmek zorunda. Sen kavrama koparmak için değil, gerçekten pedallar duygusu ile hareket etmeliyiz. Ortalama viraj ve fren tutulması. Kar ve buz üzerinde sürüş bu lastikler (Neyse ki) üzerine uskuteczniałem değildir. Bu ekonomi (- karayolu ve köy yolları bir sürü - tatil gezileri ile minimum tüketimi 5.2 l/100km elde) çok iyi excel sürüş söz konusu olduğunda, sadece iyi bir lastik basınç hatırlamak zorunda. Bütün bunlar göz önüne alındığında, ben yine bu lastikler zakupiłbym olmadığını biliyorum. Bu fiyat kategorisinde başka bir şey seçerdim. Arabam Opel Corsa C 1.2/80 hp.

  Bu yorum yardımcı oldu mu? Evet 0 Hayır 0

 • Çeviri Bu çeviri başka bir dilden geliyor ve profesyonel bir çevirmen doğrulaması bekleniyor.

  Yurtdışından Yorum Kullanıcı: Tomasz Gajda

  Ebat: 195/65 R15

  Değerlendirme: 2,8 118000
  Lastikler genellikle çok kötü yargıç. Gibi kuru, normal şartlar, bu yüzden onlara ıslak binmek anlamıyla tehlikelidir. Biz hemen araba için su drenaj kızdırma gördüğünüz gibi araba olmasına rağmen. Ben ne vardı durumlar yazabilirim, ama delik sen istemiyorum. Basit bir test. O lastik sırtı bir resmini indirin. İki merkez kanal onlar "airbag" yapacak demektir tarafına doğru hiçbir bağlantısı (çentikler) var. O sadece arabaya ne sorumludur. Ben son dakikada kesişme hareket etmelerini tavsiye etmem söz edecektir. Tekerlekli Kutu ve yerinde döndürün. Hatta yüksek-enerjili araba olmadan sessizce yerinde neredeyse ayakta 3 dişli geliyor. lastiklerin tek avantajı - dayanıklılık. Ağır görev için lastikler. Neredeyse hiç aşınma ile bir sezon sonra, ama en önemli olmamalı sadece bir özellik. Güvenlik tekrar emniyet ve güvenlik! Bu lastikler Açıkçası sağlayamaz.

  Bu yorum yardımcı oldu mu? Evet 0 Hayır 0

 • Çeviri Bu çeviri başka bir dilden geliyor ve profesyonel bir çevirmen doğrulaması bekleniyor.

  Yurtdışından Yorum Kullanıcı: Jerzyk

  Ebat: 205/55 R16

  Değerlendirme: 2,8 118000
  Ben değişiklik kiş lastikleri vesilesiyle 4 yeni yaz lastikleri aldım. Bir yenilik satıcı ve süper sinirli olarak övdü. Ben çalışmak ve yedeklemek için (60-80km) sessiz binmek. Ben nerede yok çok hızlandırın. Benim şüpheler çok başında sırt kaldırdı - van gibi. Ama hiçbir şey. Iyi drene su gibi. Ama ne araba duydum sürüş bir korku ise. Nem ve gürültü. Biz tekerlek rulmanları Elbette bahsettiğim değildir. Ben kendi kendime: "yoluna girecek." Ben 250km ve değişim hayır yaptım. Ben "abarttığını", diyorum kendime. Ben araba kullanırken Ama taştı ve hukuk bu anne "ne mırın" diye sordu? Satıcı dedi - Tüm AB standartları. Ben şikayet ama şirket Michellin (bir grup) bir adam ile mücadele. Belki sadece indi ama tavsiye etmem. Daha Zela bir çift atmak ve MIchellin'y satın.

  Bu yorum yardımcı oldu mu? Evet 0 Hayır 0

 • Çeviri Bu çeviri başka bir dilden geliyor ve profesyonel bir çevirmen doğrulaması bekleniyor.

  Yurtdışından Yorum Kullanıcı: Adrian D.

  Ebat: 195/60 R15

  Değerlendirme: 4,1 111110
  Peki hem ıslak ve kuru asfaltta tutun. Mükemmel onlar Gölcük davranır. 90 ve 110 km / saat alanında da biraz daha yüksek sesle yapmak, ama ne daha yüksek hızlarda (üreticinin plakaları 2.2 ön ve arka 2,0 göre lastik basıncı) de ilginçtir. Böyle kış lastiği olarak bu hızlarda ötesinde nispeten sakin. Karayolu üzerinde sürüş rahat ve şehir dışında kolayca onlara her fırsatta dövdü. Ne yazık ki karda onları test için hiçbir fırsat vardı. Bugüne kadar onlar büyük excel. Sürüş veya frenleme sırasında hiç titreşimler vardır. Önceden birleştirilmiş Goodyear, ah, yol uzakta bir ıslak çalışan o basmış. Değişiklikten sonra artış veya azalış yanma ya da fark etmedi. Nienajwyzsza fiyat için iyi bir lastik. Tavsiye edilen

  Bu yorum yardımcı oldu mu? Evet 0 Hayır 0

Sayfa başına yorumlar:

Kleber DYNAXER HP3 lastik özellikleri

Kleber DYNAXER HP3, HP2’ den sonra geliştirilmiş, binek araçlar için tasarlanmış olan yazlık bir lastiktir. Eski model ile karşılaştırıldığında bu lastiğin daha iyi bir ıslak yol performansı ve dayanıklılığı fark edilmektedir. Hibridize edilmiş karışımı bu yeni model lastiğin en önemli özelliklerindendir. Sırt deseni orta avrupanın zorlu kış şartlarına göre tasarlanmıştır.

Kleber DYNAXER HP3 test

2020 ADAC test ebatında: 235/55 R17 değerlendirme: memnun edici
TCS test ebatında: 235/55 R17 değerlendirme: tavsiye edilen
ÖAMTC test ebatında: 235/55 R17 değerlendirme: tavsiye edilen
ÖAMTC test ebatında: 175/65 R14 değerlendirme: tavsiye edilen
TCS test ebatında: 175/65 R14 değerlendirme: tavsiye edilen
Auto Bild test ebatında: 195/65 R15 değerlendirme: memnun edici