Siparişinizin Durumu
Sipariş numaranızı, soyadınızı ya da TC Numaranızı yazarak sipairşinizin durumunu öğrenebilirsiniz.

Sipariş durumunu kontro et

Sipariş durumunu kontro et

NEDEN OPONEO?
 1. SSL Güvenli Ödeme
 2. 2 ve üstü ücretsiz kargo
 3. Yeni ve orjinal ürünler
 4. 2 000 000'dan fazla müşteri
 5. Avrupa Satış Ağı

Kleber KRISALP HP 2

Üretici:
Kleber
Araç tipi:
Kişisel Araçlar
Sezon:
Kışlık
TÜKENDİ

Malesef bu ürün
stoklarımızda tükenmiştir.

Benzer lastik önerileri için uzmanlarımızı arayabilirsiniz.

Tel.: 0212 705 53 15
(Müşteri hizmetleri servis konuşma tarifesi operatörünüz belirlediği ücrete tabidir.)

Kullanıcı yorumları

Yeni yorumlar:

Sayfa başına yorumlar:

 • Çeviri Bu çeviri başka bir dilden geliyor ve profesyonel bir çevirmen doğrulaması bekleniyor.

  Yurtdışından Yorum Kullanıcı: PP
  Değerlendirme: 2,6 116000

  Bu yorum yardımcı oldu mu? Evet Hayır

  0 kişi 0 kişi

  Ben araba satın aldılar, satıcının zevk yeni lastikler ile babydoll kış tekerlekleri katıldı, yeni lastikler her zaman beklerim. Ben 5000 km hakkında onları sürdü ve ben çok hayal kırıklığına uğrattı. Öncelikle, ben Randy Fulda Kristall Montero kullanılan eskisinden çok daha yüksek sesle oldukça yüksek lastik. İkincisi: Islak veya nemli asfalt üzerinde sıfır çekiş - toplam trajedi, 2. vites için tutku ve dinamik hızlanma hareketli 3 kötü bir sürpriz çalıştırmak ve uyarı olmadan, kavrama kırabilir için ıslak, kuru asfalt dışındaki koşullarda neredeyse imkansız. Islak asfalt üzerinde küçük bir çekiş yakalamaya çalışırken 2 ila 3 uzun bir süre gelen dinamik bir başlangıç ​​ve geçiş ile. Yana doğru kayma küçük gibi bu tür koşullar altında, köşelerde. Tüm rezervasyonları, biraz araba podsterowne, ama neden içinde olmadan kuru Üçüncü traksiyon,. Tek dezavantajı lastik sıkıca yan yana gelen Salla olmasıdır. Dördüncüsü: Oldukça iyi, ama daha balonowatego profil meselesi konfor. Beşincisi: ząbkuą orman yangını gibi. Kompetnie kurulan sürücü aks üzerindeki lastikler üzerinde orta şeritte diş çıkarma, motor gücü ile baş, diş ek olarak bütün şerit merkezi bir dalganın şeklindedir ... Altıncısı: kar, ortalama bırakayım, ama Fulda iyi tuttu. Önermiyoruz güçlü ve / veya ağır araçlar vardır ...
 • Çeviri Bu çeviri başka bir dilden geliyor ve profesyonel bir çevirmen doğrulaması bekleniyor.

  Yurtdışından Yorum Kullanıcı: Jarek
  Değerlendirme: 4,4 111140

  Bu yorum yardımcı oldu mu? Evet Hayır

  0 kişi 0 kişi

  Ben bu lastikler hakkında bazı olumsuz yorumlar okudum ve tamamen onlara katılmıyorum var. Beni kar ve karda sürüş başlayalım. Oto, çok iyi hızlandırır iyi ve öngörülebilir çalışır. Ben diğer aşmışsanız gerçeğini Bu sonuç, aynı zamanda bir kamikaze gibi hissetmiyorum. Ben normal bir parçaya dönmek için köşe tarafına geçmesi çalıştığınızda bile bir sorun değildir. Frenleme söz konusu olduğunda, son zamanlarda da özellikle ABS işleri kontrol, nadiren yanar. Belki bir sürü sürüş tarzına bağlıdır, ama tekerlekler ;-) Sadece ustaca frenini kullanın edilecek başlayacak daha paktı, karda birisi yokuş yukarı kata gaz iter halinde, kaygan kar daha hızlı. Ve buzlu bir yolda, iyi, Topuksuz bile en iyi lastikleri strese tavsiye vermeyin, ben kış şartlarında başarısız asla lastik. Kuru koşullarda ama onlar yüksek sesle olduğunu fark etmedi. Ben daha çok, ben şu anda (aynı zamanda KLEBER ... HP3 sadece 15 ") sahip olduğu yaz lastikleri kadar yüksek sesle bir his var diyelim. Yumuşaklık gelince, o da negatifleri ile kabul edemez. Yola Well-şişirilmiş lastik sopa güvenle. Karşılaştırıldığında Ben satın alma sırasında benim araba bulundu Barumów yaz, bu Klebery excel harika. Böyle Barumy köşeleri o tekerlek :-) düşmeye gidiyordu izlenimi verdi
 • Çeviri Bu çeviri başka bir dilden geliyor ve profesyonel bir çevirmen doğrulaması bekleniyor.

  Yurtdışından Yorum Kullanıcı: Sebastian
  Değerlendirme: 4,6 111160

  Bu yorum yardımcı oldu mu? Evet Hayır

  0 kişi 0 kişi

  Bunu senin BMW sezon başında bir set aldım derim o zaman fiyat 194 zł ve görüşler önerdi ve ben iyi bir satın olduğunu söyleyebiliriz. Şehir dışında 1.500 km üzerinde ve şehirde her ay Breaks ve Polonya'da en kötü yollarından biri ve ben etkilendim. Çamur yüzeyinde başkalarının kolayca 50 latch ne zaman 90 ve daha :) uçtu Onlara 8 açmak için çalıştı ve :) lastik :) odpuściły bunları kuruması için biraz zor taşır buz düzeltmek için gerekli hiçbir şansı, ancak çamur için güzel bir yüzey vardır ve kar sürüklenen şimdiye kadar ayrılmayı başardı herhangi bir sorun idealne.Żadna vardır. Frenleme Ben sonra gidiyordu kez de ben merak söylenir gibi kaygan olabilir çünkü yavaşlatmak için bilmeniz gereken köşelerinde + arkadan çekişli BMW. :) Bildiğim kadarıyla gürültü başlık altında çok bir fark :) Ben ślinik arasında fark edilmez kadarıyla yüksek sesle :) kükrüyor Kar Bu bir torpido mandalı buz değil olmaması kaydıyla, ayrım yapmadan düzgün, kuru kaldırım olduğunu. Genel olarak, çok ben memnunum :) önerilir.
 • Çeviri Bu çeviri başka bir dilden geliyor ve profesyonel bir çevirmen doğrulaması bekleniyor.

  Yurtdışından Yorum Kullanıcı: kciukuczek_ślunsk
  Değerlendirme: 2,2 112000

  Bu yorum yardımcı oldu mu? Evet Hayır

  0 kişi 0 kişi

  Benim düşünceme göre, zayıf lastik yüzden sevgili okuyucular söyleyecektir. Tüm bu sürüş tarzı lastik Ben Goodyear UltraGrip 7 övmek hızlı jeździcie ise ne ihtiyaç vardır ne kim bağlıdır + benim odak modu lastikler ve biz çok mutluyuz ve ben bir VW Passat 1.8T 180PS var ve ben biraz daha hızlı gitmek söyleyeyim Ben çabuk eskitmek yok çünkü ve yoksul kizaklanma herhangi bir yüzeyde fren ama birisi giderken sürücü türünün sakin eğer acelesi olduğunu hiçbir yerde olduğunu ve sadece bunu YETERLİ olacağını düşünüyorum daha iyi bir lastik harcamak zorunda değilsiniz şehir etrafında binmek, yıpratma iyidir 4 sezon ve yeni bir lastik gibi görünüyor ve bu nedenle satış sonu ve 8 veya 3 Vredestein Paletli Kar arkadaşı var ve tavsiye Goodyear UltraGrip bir yığın ulaşamayan olur. Yani Özetlemek - Bir sporları ve dağ bisikleti engebeli arazi üzerinden gereksiz yere para harcamak değil, şehir ve çevre + wstarczy pürüzsüz Bu lastiğin çalışan sürücü Eğer kaliteli lastik çünkü gereksiz yere para değil harcamak yok!
 • Çeviri Bu çeviri başka bir dilden geliyor ve profesyonel bir çevirmen doğrulaması bekleniyor.

  Yurtdışından Yorum Kullanıcı:
  Değerlendirme: 1,8 180000

  Bu yorum yardımcı oldu mu? Evet Hayır

  0 kişi 0 kişi

  Birkaç bin sonra. dağlarda kar ve buz sürülen kilometre lastiğin umutsuz olduğunu söylüyorlar. Ben kar tek dezavantajı kuru koşullarda gürültü seviyesi olduğunu değil iken, daha önce düşünüyordum ama śniego bir başarısızlık üzerine araç ile neler oluyor. Debice sonra s-30 kar lastiği için ölümcüldür! Ben klebery yıl ve ben onlarla çok mutlu olduğum halde, tamamen hayal kırıklığına uğrattı! Ama bu kış lastikleri, o da sadece sonsuz kayma, yan kayma, kar kopnym (Debice düşünülemez üzerinden) virajlı dağ yollarında kar sabit yetersizliği tutmaz! gürültü!, abs döner hangi ile kolaylığı! neredeyse bitti ve ben agresif sürmeyiniz! Daha önce, ben absem niedopuszczać ile araba vardı ve kaymaya çalıştı. Buna ek olarak, lastiğin iyi bir görünüm kar en az davranış ve orada çekiş-ip ve bir kızak içine düşen araç arasında bir hat gösterir. Ben diğer lastik gibi, biliyorum ama bir savrulma düştüğümde açıkça iyi hissetmiyorum. Yani tavsiye etmiyoruz!

Sayfa başına yorumlar:

Kleber KRISALP HP 2

Ürünün teknik açıklaması henüz mevcut değil.