Siparişinizin Durumu
Sipariş numaranızı, soyadınızı ya da TC Numaranızı yazarak sipairşinizin durumunu öğrenebilirsiniz.

Sipariş durumunu kontro et

Sipariş durumunu kontro et

NEDEN OPONEO?
 1. SSL Güvenli Ödeme
 2. 2 ve üstü ücretsiz kargo
 3. Yeni ve orjinal ürünler
 4. 2 000 000'dan fazla müşteri
 5. Avrupa Satış Ağı

Kumho KU31

Lastik ebatı seç:

Üretici:
Kumho
Sezon:
Yazlık
Adet:
327 TL / Adet
Satın Al
4,0
Değerlendirme: İyi 11110 101 yorum

Kumho KU31

Kumho Ecsta KU31 lastiği yazlık bir orta sınıf ürünüdür. Kumho son yıllarda amerika pazarında ortaya çıkmış olan bağımsız bir firmadır. Kumho marka lastikler gün geçtikçe Türkiye’de de popülerleşmeye başlamıştır. Kumho Ecsta KU31 lastiği sportif karakteri ile günlük kullanım için tasarlanmış bir lastiktir. Kuru ve ıslak zeminde mükemmel bir yol tutuşu, virajlarda güvenlik ve konfor sağlar.

Kumho Ecsta KU31 yüksek perdormans lastikleri sınıfına girer. Bu lastik modeli bazı Mercedes araçlarda orijinal ekipman olarak kullanılmıştır. Kumho Ecsta KU31, Kumho markasının dünya genelinde en çok sattığı modeldir. Mükemmel özelliklere sahip bir lastiktir. Motor gücü yüksek araçlara uygundur. Yüksek sürat anında bile yol tutuşunda azalma olmaz. Zeminin durumu ne olursa olsun konforlu ve güvenli bir sürüş sağlamaktadır. Kumho firması oldukça geniş bir yarış lastiği yelpazesine sahiptir ve bu model de ralli araç lastiği özelliklerine sahiptir. Lastiğin sırt katmanı deseni hem kuru hem de ıslak zemin için tasarlanmıştır. Lastiğin merkez kaburgaları ani hareketlere izin veren yapıdadır. Bu sayede hızlı manevra kaabiliyeti artırılmış olur. Bulundurduğu iki adet geniş kanal su aktarımını gerçekleştirerek lastiğin daima zeminle temasını sağlar. Bu sayede suya bağlı kayma riski indirgenmiş olur. Lastiğin viraj performansını artırmak için sırtının üzerine diyagonal kesikler uygulanmıştır. Ayrıca lastiğin bu dinamik sırt deseni yapısı donme direncini azaltmasının yanı sıra basıncını da düzenlemektedir. Bu sayede konforlu bir yolculuk sunmaktadır. Kumho KU31’ in üretiminde silisyum da içeren yüksek kaliteli bir karışım kullanılmıştır. Bu sayede diğer lastiklere nazaran daha uzun ömürlüdür. Lastiğin sırt deseni yönelimli ve oldukça şıktır. Merkez kemer kısmında Ecsta logosu bulunmaktadır. Lastik alüminyum jantlarla mükemmel derecede uyumludur. Bu lastiğin testlerden yüksek notlar almış olması da bir diğer artısıdır. Kuru ve ıslak zeminde yol tutuşu özelliklerinin ön planda olduğu testlerin sonuçlarında Kumho Ecsta KU 31 üst sıralarda yer bulmuştur.

Kumho KU 31 hız yapabilme kapasitesi daha fazla olan, orta ve yüksek sınıf araçlara hitap eden yazlık bir lastik modelidir. Özellikle spor tipi araç sahipleri ve hız tutkunları bu lastikten memnun kalmış ve bu modele yüksek oylar vermişlerdir. Lastik, yüksek bir çekiş gücünün yanı sıra oldukça çeşitli şartlarda iyi bir performans sunmayı da garanti etmektedir.

Kullanıcı yorumları

Genel değerlendirme: 4,0 Genel değerlendirme: Genel değerlendirme bireysel performans ağırlıklı ortalama değil aritmetik ortalamasıdır. Toplam değerlendirmede bazı lastiklerde küçük etkilenmeler olmuştur. 101 yorumlar

iyi
 • Kullanım maliyetleri: Lastiklerin araç işletme maliyetine etkisi 111900 3,9
 • Konfor: Lastiklerin sürüş konforuna etkisi 11110 4,0
 • Yol nitelikleri: Lastiklerin sürüş kolaylığına etkisi 111110 4,1

101 Müşterimizin değerlendirmesi

 • 5 21 Kişi
 • 4 59 Kişi
 • 3 14 Kişi
 • 2 6 Kişi
 • 1 1 Kişi

87% Kullanıcıların tavsiye ettiği lastik

87%

Lastikler hakkındaki bilgiler 3813 gündür. toplanmaktadır. Şu ana kadar toplanan 101 yorum.
Müşterilerimiz tarafından yapılan toplam yol mesafesi 1168000 km.

En iyi notu alan özelliği: Kuru zemin yol tutuşu.

Bu lasitik aktif kullanıcılar tarafından değerlendirildi Çoğunlukla şehirde.

Bu lastik aynı sürüş tarzına sahip kullanıcılar tarafından değerlendirildi Sakin kullanım.

Yeni yorumlar:

Sayfa başına yorumlar:

 • Yurtdışından Yorum Kullanıcı: mismlx1
  Değerlendirme: 4,2 111120

  Bu yorum yardımcı oldu mu? Evet Hayır

  2 kişi 1 kişi

  ben 225/55/16 xl ebatli lastik kullanıyorum,Kumho KU31 lastiklerini Micheline göre daha ucuz ve testlerde üstün performans gösterdiği için aldım.ilk önce ön iki lastiği aldım ve yaklaşık olarak 2 ay denedim lastikleri,sıcak havada,toprak yolda,asfaltta daha sonra memnun kaldığım için arka 2 liyi aldım ancak bu aldığım son 2 lastikten memnun değilim lastikleri monte ettirdikten sonra direksiyonda sallanmalar başladı ve son iki lastiğimin sorunlu olduğu ortaya çıktı,bu lastikleri aldığım yerden tekrar değiştirdiler ve şimdi gayet memnunum kumholar dan,yağmurda-çamurda,kuru yolda ne bir sarsıntı nede bir şikayetim var.Lastiklere çok para vermek istemiyorsanız ve iyi performans istiyorsanız bence iyi lastikler.
 • Yurtdışından Yorum Kullanıcı: Samiist.
  Değerlendirme: 2,9 119000

  Bu yorum yardımcı oldu mu? Evet Hayır

  3 kişi 0 kişi

  Aracım için 17 lik lastik arıyordum ve Kumho KU31 in fiyatı diğerlerine göre daha iyiydi ve satıcıda tavsiyeleriyle beni ikna etti açıkcası,birde Kumho nun Amerikada baya bi populer olduğunu öğrendim,ayrıca mercedesin bir modelinde bu lastikleri orjinaline taktıklarını öğrendim,genel olarak pek bir sıkıntım yok lastiklerle ama biraz ses yapıyor bu beni hayal kırıklığına uğrattı,yaklaşık olarak 10bin km kullandım lastikleri ve pede hız yaptım denemez,bence tek dez avantajı ses yapması ama diğer özellikleri iyi.
 • Yurtdışından Yorum Kullanıcı: nocry
  Değerlendirme: 4,8 111180

  Bu yorum yardımcı oldu mu? Evet Hayır

  0 kişi 3 kişi

  En baştan söyleyim lastikler kesinlikle tavsiyemdir,agresif bir görüntüsü var ( kabartmalı yazıları pahalı lastiklerin izlenimini veriyor ) ,virajlarda mükemmel kavraması var,yol tutuşu çok başarılı,keskin virajlarda bir öncekii kullandığım ( Barum) lastiklerle arabayı kontrol etmekte zorlanıyordum.şimdi ilk karın yağmasını bekliyorum çünki garajımda aynı lastiklerin kışlıklarıda var bakalım kışlıkları nasıl bir performans verecek.
 • Yurtdışından Yorum Kullanıcı: Fuat06
  Değerlendirme: 4,2 111120

  Bu yorum yardımcı oldu mu? Evet Hayır

  0 kişi 1 kişi

  Lastikler bir harika,öcellikleri muhteşem,görüntüsü çok güzel,su üzerinde gerçekten sizi şaşırtacak emin olabilirsiniz,düşük fiyata gerçekten çok üst düzey bir lastik aldığımı hissediyorum aracımı kullanırken.Kumho KU31 ler benim aynı markadan üçüncü set lastiklerim daha önce KH11 ve KH15 kullandım.Henüz bu markadan hayal kırıklığına uğramadım,kış için ise Kumho KW17 lerim var ve onlardanda hiç bir şikayetim yok,öneriyorum!
 • Yurtdışından Yorum Kullanıcı: Snakee
  Değerlendirme: 2,1 111000

  Bu yorum yardımcı oldu mu? Evet Hayır

  0 kişi 2 kişi

  şuanda iki senedir lastikleri kullanıyorum, Kumho KU31 i daha önce kullandığım lastiklerle karşılaştırırsam,bundan önceki aracımda( Honda civic ) TOYO PXT1R kullandım, Kumho onlara göre çok daha dayanıklı ve daha ucuz,lastikler sıcak iken yol tutuşu mükemmel,ıslak yolda Kumho Toyaya bakarak daha kötüydü, Kumhonun en çok beğendiğim özelliği sessiz oluşu,ben bu lastikleri kesinlikle öneriyorum alın pişman olmazsınız.

Sayfa başına yorumlar:

Mevcut lastik ebatları Kumho KU31

Lastik ebatı seç

Sayfa başına sonuç sayısı:

Tür:

Lastik adı: Ebat: İndeksler: Fiyat: Adet:
Kumho KU31 235/40 R18 95 Y 235/40 R18 95 Y 327 TL Satın Al

Sayfa başına sonuç sayısı: