Siparişinizin Durumu
Sipariş numaranızı, soyadınızı ya da TC Numaranızı yazarak sipairşinizin durumunu öğrenebilirsiniz.

Sipariş durumunu kontro et

Sipariş durumunu kontro et

NEDEN OPONEO?
 1. SSL Güvenli Ödeme
 2. 2 ve üstü ücretsiz kargo
 3. Yeni ve orjinal ürünler
 4. 2 000 000'dan fazla müşteri
 5. Avrupa Satış Ağı

Michelin PRIMACY 3

Lastik ebatı seç:

Üretici:
Michelin
Sezon:
Yazlık
Adet:
769 TL / Adet
Satın Al
4,4
Değerlendirme: Tavsiye edilir 111140 89 yorum

Michelin PRIMACY 3 lastik özellikleri

Her durumda en yüksek performans, mükemmel kavrama ve istikrarlı taşıma özellikle sert hava ve yok koşulları ile başa çıkabilmek için tasarlanmış modern bir tasarım ile karakterize edilmiştir bu özellik Michelin Primacy 3 lastiğinin en temel özelliklerindendir. Asimetrik sırt yapısı sayesinde lastik çok hızlı bir şekilde suyun tahliyesi hızlı şekilde yapılır ve bu özellik aracın kaymasına engel olur. Geniş oluklar sayesinde lastiğin zeminde etkili bir şekilde oturmasına yardımcı olur vve suyun etkili şekilde dağıtılması da etkendir.

Model yenilikçi bir karışım olan hafif ve dayanıklılıkta etkili olan bir teknoloji ile üretildi. Karışım yakıt üzerinde ekonomiklik sağlamaktadır. Bu özellik ayrıca ekolojik olarak da doğaya koruma sağlamaktadır. Modelin bu özellikleri ele alındığında düşük yuvarlanma etkisi karışımında kullanılan bileşenler lastiğe sürüş anında sessizlik özelliği katmaktadır. Bu özellik müşterilerimiz tarfından pozitif bir etkiye sahip olmaktadır ve müşterilerimiz modelden memnun kalmaktadır. Bu sessizlik size mükemmel bir yolculuk keyfi verecektir. Yüksek performans, etkili fren mesafeleri ve mükemmel manevra kabiliyeti Michelin Primacy 3 en zorlu sürücülerin tarafından tercih edilen modellerdendir. Bunun anlamı şudur ki , lastik üzerinde beklentisi yüksek olan müşterilerimiz tarafından tercih edilmektedir.

Michelin, dünyanın en büyük lastik şirketlerinden biri olan Fransız şirkettir. Şirketin kurucu Clermont Ferrand, şirketin kuruluşunu 1889 yılında yapmıştır. Michelin çok iyi bir performans ve yüksek kalite ile anılan bir lastik üreticisi şirkettir. Şirket lastik üzerinde yüksek teknolojilere sahiptir. Michelin şirketinin alt şirketleri sırasıyla, BFGoodrich, Kleber, Kormoran, Taurus, Saimtyre, Warrior, Tigar, Recamic ve Euromaster gibi markalara sahiptir. Michelin lastikleri Türkiye şartlarında hava yol gibi şartlar için ideal bir markadır . Ayrıca müşterilerimiz tarafından yüksek şekilde bir talebe sahiptir.

Michelin PRIMACY 3 yorumlar

Genel değerlendirme: 4,4 Genel değerlendirme: Genel değerlendirme bireysel performans ağırlıklı ortalama değil aritmetik ortalamasıdır. Toplam değerlendirmede bazı lastiklerde küçük etkilenmeler olmuştur. 89 yorumlar

tavsiye edilir
 • Kullanım maliyetleri: Lastiklerin araç işletme maliyetine etkisi 111120 4,2
 • Konfor: Lastiklerin sürüş konforuna etkisi 111140 4,4
 • Yol nitelikleri: Lastiklerin sürüş kolaylığına etkisi 111150 4,5

89 Müşterimizin değerlendirmesi

 • 5 48 Kişi
 • 4 35 Kişi
 • 3 4 Kişi
 • 2 2 Kişi
 • 1 0 Kişi

94% Kullanıcıların tavsiye ettiği lastik

94%

Lastikler hakkındaki bilgiler 2768 gündür. toplanmaktadır. Şu ana kadar toplanan 89 yorum.
Müşterilerimiz tarafından yapılan toplam yol mesafesi 960000 km.

En iyi notu alan özelliği: Kuru zemin yol tutuşu.

Bu lasitik aktif kullanıcılar tarafından değerlendirildi Çoğunlukla şehir dışı.

Bu lastik aynı sürüş tarzına sahip kullanıcılar tarafından değerlendirildi Normal.

Yeni yorumlar:

Sayfa başına yorumlar:

 • Yurtdışından Yorum Kullanıcı: Jerzy
  Değerlendirme: 5,0 11111

  Bu yorum yardımcı oldu mu? Evet Hayır

  0 kişi 5 kişi

  Daha önce resmi Mondeo 1.8'de Primacy HP'ye sahiptim. Ben 3 ay sonra arabayı bıraktım aynı yaz lastikleriyle yaklaşık 80.000 km'lik bir mesafe ile salondan ve tek kış oyunları setinden ayrıldım. Ayrıca Michelina için bir sonraki araba için satıcıya başvurdum ve Primacy3'ü Passat'ıma aldım. 4 yıl sonra, 90.000 km'nin üzerinde bir sayaç okuma ile iyi bir durumda ilk lastik setine araba verdim. Hızlı tüketim ile ilgili şikayetleri anlamıyorum. Tüm parametreler yüksek seviyede, bu yüzden Michelin'i iyi bir yatırım olarak görüyorum. Eğer süspansiyon sürücü ile aynı konforu hissediyorsa, muhtemelen daha az yorucu olur ve herhangi bir sorun yaratmaz. Son derece tavsiye ederim!
 • Yurtdışından Yorum Kullanıcı: Jan Kowalski
  Değerlendirme: 4,1 111110

  Bu yorum yardımcı oldu mu? Evet Hayır

  0 kişi 0 kişi

  Lastikler, telefonda bir danışman ile görüştükten sonra seçtik , ve bir karşılaştırma için sorulan fiyat düşündüren bir kaç model seçtik. Son olarak, teklif satıcısı inceledikten sonra tamamen farklı bir (Primacy 3) aldım - daha pahalı ve benim satın aldığım ile çok mutluyum. Lastikler (satın alma ve işletme) bazı mega ekonomik değil, ama ben (viraj ve hızlanma / yavaşlama sırasında her ikisi) ne olursa olsun ben kuru ya da yağmur devam edip sürüşü emin hissediyorum, dengeleme de hiçbir sorun yoktu, onlar orta seviyede sessiz. Daha önce yazdığım gibi - fiyat kalite ve marka Michelin bana göre lastik üreticilerinden ön planda
 • Yurtdışından Yorum Kullanıcı: Waldek
  Değerlendirme: 3,5 111500

  Bu yorum yardımcı oldu mu? Evet Hayır

  1 kişi 0 kişi

  Her şeyden önce, ben Polonya'da turneye gititm. Nisan ayında aldığım yeni lastikler - 4 adet Michelin Primacy 3 215/50 R17 XL 95WTL . Oto Peugeot 5008 2.0HDI. 21 bin km'den sonra. Ekim ayında km, geri dönüşüm kutusuna uygun aşınma altına indi. 50 bin - Bence bu sınıf lastik, en az 40 bin km dayanması gerekir. kilometre. Bu lastiklerin kesinlikle müşterisiyiz artık. kuru koşullarda ıslak veya çamurlu az hissettiriyor, çok rahat ettirirler. Hızlı sürüş tarzı, ama agresif olmadan dalgalanmaları veya gereksiz frenleme yerine motoru hissettirir size.
 • Yurtdışından Yorum Kullanıcı: Darek
  Değerlendirme: 5,0 11111

  Bu yorum yardımcı oldu mu? Evet Hayır

  0 kişi 0 kişi

  Benim için önemli değil çünkü orada ben lastiğin görünümünü incelenmiştim. Lastikler kuru ve ıslak yollarda hem de mükemmel. Aynı araç size resmi seçilen, ancak yönetim Nokian 235/45 R17 Zlin 97 Y XL biraz daha ucuz ve yağmur birbirinden farklı sesler görünüyor ise, olsa coşku olmadan sessiz olarak doğru - bazı rahatsız olabilirsiniz. Bu Michelina gariplikler ilistesinde durumunda, I (- aynı olan, ancak, lastiğin yükseklikte bakınız) yaşadı. Ben altın bir çift için ben bir deney yapmak zorunda pişman değilim iyi lastikler.
 • Yurtdışından Yorum Kullanıcı: Paul Connolly
  Değerlendirme: 4,6 111160

  Bu yorum yardımcı oldu mu? Evet Hayır

  0 kişi 0 kişi

  Bu performans görünümünde büyük bir lastiktir. Islak ve kuru koşullarda iyi. Çok düşük gürültü düzeyleri ve SFT lastiklere kıyasla belirgin yumuşak bir sürüş. Ancak ben milage dönüş hayal kırıklığına uğradım ve 12000 milden sonra benim arka lastikler yasal sınırın neredeyse bulunmaktadır. Bu sitede önceki değerlendirmeleri okumak zorunda kaldım, daha iyi bir kilometre getiri bekliyordum. Ama yine de tavsiye ederim.

Sayfa başına yorumlar:

Mevcut lastik ebatları Michelin PRIMACY 3

Lastik ebatı seç

Sayfa başına sonuç sayısı:

Tür:

Lastik adı: Ebat: İndeksler: Fiyat: Adet:
205/55 R16 91 V 769 TL Satın Al
215/65 R16 98 V 882 TL Satın Al
205/55 R16 91 V 580 TL Satın Al
215/45 R17 91 W 895 TL Satın Al

Sayfa başına sonuç sayısı:

Michelin PRIMACY 3 test

2018 ADAC test ebatında: 205/55 R16 1. yer değerlendirme: tavsiye edilen
ÖAMTC test ebatında: 205/55 R16 1. yer değerlendirme: özellikle tavsiye edilen
TCS test ebatında: 205/55 R16 1. yer değerlendirme: özellikle tavsiye edilen
ACE/GTÜ test ebatında: 235/45 R18 değerlendirme: tavsiye edilen
Auto Bild test ebatında: 225/50 R17 değerlendirme: memnun edici
Auto Zeitung test ebatında: 215/55 R17 1. yer değerlendirme:
Auto, Motor und Sport test ebatında: 215/60 R17 3. yer değerlendirme: tavsiye edilen