Siparişinizin Durumu
Sipariş numaranızı, soyadınızı ya da TC Numaranızı yazarak sipairşinizin durumunu öğrenebilirsiniz.

Sipariş durumunu kontro et

Sipariş durumunu kontro et

NEDEN OPONEO?
 1. SSL Güvenli Ödeme
 2. 2 ve üstü ücretsiz kargo
 3. Yeni ve orjinal ürünler
 4. 2 000 000'dan fazla müşteri
 5. Avrupa Satış Ağı

Nokian WeatherProof

Üretici:
Nokian
Araç tipi:
Kişisel Araçlar
Sezon:
Butun mevsimler
4,5
Değerlendirme: 111150 112 yorum
TÜKENDİ

Malesef bu ürün
stoklarımızda tükenmiştir.

Benzer lastik önerileri için uzmanlarımızı arayabilirsiniz.

Tel.: 0212 705 53 15
(Müşteri hizmetleri servis konuşma tarifesi operatörünüz belirlediği ücrete tabidir.)

Nokian WeatherProof yorumlar

Genel değerlendirme: 4,5 Genel değerlendirme: Genel değerlendirme bireysel performans ağırlıklı ortalama değil aritmetik ortalamasıdır. Toplam değerlendirmede bazı lastiklerde küçük etkilenmeler olmuştur. 112 yorum

tavsiye edilir
 • Kullanım maliyetleri: Lastiklerin araç işletme maliyetine etkisi 111130 4,3
 • Konfor: Lastiklerin sürüş konforuna etkisi 111140 4,4
 • Yol nitelikleri: Lastiklerin sürüş kolaylığına etkisi 111160 4,6

112 Müşterimizin değerlendirmesi

 • 5 63 Kişi
 • 4 47 Kişi
 • 3 2 Kişi
 • 2 0 Kişi
 • 1 0 Kişi

97% Kullanıcıların tavsiye ettiği lastik

97%

Lastikler hakkındaki bilgiler 2196 gündür. toplanmaktadır. Şu ana kadar toplanan 112 yorum.
Müşterilerimiz tarafından yapılan toplam yol mesafesi 649000 km.

En iyi notu alan özelliği: Islak zemin yol tutuşu.

Bu lasitik aktif kullanıcılar tarafından değerlendirildi Çoğunlukla şehirde.

Bu lastik aynı sürüş tarzına sahip kullanıcılar tarafından değerlendirildi Normal.

Yeni yorumlar:

Sayfa başına yorumlar:

 • Yurtdışından Yorum Kullanıcı: Hania

  Ebat: 225/45 R17

  Değerlendirme: 4,5 111150
  Polonyalı kışlar hafifleşti ve ülkemizdeki hava durumu daha az kararlı hale geldiği düşüncesiyle bu lastikleri aldım. Bu nedenle evrensel lastikler yolda farklı koşullar için daha kaliteli şekilde hazırlandı. Lastikler kuru, ıslak ve sabahın ilk donlarında test edilmiştir. Islak yüzeyler söz konusu olduğunda kavrama mükemmel, lastik tam anlamıyla asfaltın içine girer ve otomobilin kararlılığı güvenlidir ve hızlı virajlarda araç stabil ve emniyetlidir, araba fazla savrulmuyor. Kuru kaldırım söz konusu olduğunda, yaz lastiklerine kıyasla hafif bir avantaj var, biraz daha iyi frenleme izlenimi alıyorum, ancak ıslak zemin Nokian WeatherProof olunca daha başka. Bu, bir önceki ile kıyaslanıyor. Bence daha düşük gürültülü ses, yani aracın içindeki ~ 100km / h'lik ses. Engebeli yollarımızda dönme direnci ve titreşim sönümlemesi sözü edilenle kıyaslanabilir, yani çukurlaşma yüzeyini ve lastiğin alçak profilini dikkate alarak iyi ve hatta çok iyidir. Çok küçük mesafe yaklaşık 4000 km yol kat etti. Tabii ki, kış koşullarında lastiği kontrol ettikten sonra asıl düşüncemi ifade edebilirim. Bu yüzden lastiği öneriyorum, ancak kış boyunca kullanılması koşulu ile.

  Bu yorum yardımcı oldu mu? Evet 6 Hayır 4

 • Yurtdışından Yorum Kullanıcı: Wiesław 1962

  Ebat: 185/60 R15

  Değerlendirme: 4,9 111190
  Hoş bir sürpriz oldu benim için bu lastikler. Nokian marka dört mevsimlik bir lastik satın almaya yaklaştım, ancak bir yıl geçti, bu yüzden güvenilir bir inceleme yayınlayabilirim. 2018 yılının başında yaklaşık 18.000 km yol kat ettim, Clio 3, gücü 100 HP'nin üzerindeydi. Araba yırtılır ve lastik çekmeyi, pozitif frenlemeyi kaybetmez. Test edilen hız 200 km / hızda yola yapışıyor. Otoyol hızının üstünde, lastik performansını arttırdı. Sonbaharda ıslak zeminlerde yola mükemmel tutunuyor. Kar yağışında ve kışın kuru havalarda mükemmel performans, çekiş ve yolu tutar. Buzda binmek mümkündür, ancak şiddetle dönmeyin ve fren yapmayın. Çamurda dikkatli olmak gerekir, ancak hangi lastiğe ihtiyaç duyacağınızı bilmiyorum. Dört mevsim lastik var ve aşınma işaretleri görmüyorum, kanallar var, böyle küçük bir çıkıntı seti var. Tavsiye edilir.

  Bu yorum yardımcı oldu mu? Evet 2 Hayır 0

 • Yurtdışından Yorum Kullanıcı: Megingiord

  Ebat: 205/55 R16

  Değerlendirme: 4,5 111150
  Zamanınızın çoğunu şehirde direksiyonun arkasından geçirirseniz, iki takım lastiği satın alma noktasını göremiyorum. Bu lastikler şehir yollarında, aynı zamanda otoyolda da harika çalışıyor. Bununla birlikte, Hacimdeki fark esas olarak otoyolda, ıslak yüzeylerde ve eğrilerde duyulabilir. Onlara 6000 km sürmedim, ama aşınma belirtisi yok. Hangi yüzey olursa olsun yere tutundmada sadık. Eh, belki de buzdan, ama bu koşullarda hiçbir lastik yardımcı olmaz. Her ne kadar bunlar ucuz lastikler olmasa da, bunları dengelemek ve akslarla değiştirmek için sadece iki kez lastikler satın almamız gerekmiyor. Artıları: - kavrama - ekonomi. eksiler: - gürültü, ses - fiyat.

  Bu yorum yardımcı oldu mu? Evet 1 Hayır 0

 • Yurtdışından Yorum Kullanıcı: Łukasz

  Ebat: 165/70 R14

  Değerlendirme: 4,8 111180
  Şimdiye kadar "sezonu iki kez daha ele geçir" için iyi bir fiyata bazı uyarıcıları arıyorum. Kaplamadakii sıralar tarafından tahriş edildi, tüm mevsime yatırım yapmaya karar verdim. İşten bir meslektaşım bunu bana tavsiye etti ve 10'luk bir atış oldu! Kuru lastikler bile yolda ısırır, büyük kavrama, yüksek konfor ve yanma azaldı! Islak zeminde olduğu gibi, aynı zamanda kusursuzdur, suda kızaklama etkisi yoktur, araba sağanak ve su içinde sürüş sırasında bile sansasyonel olarak fren yapar! Birisi makul bir fiyata katı lastikler arıyorsa, bu modeli mümkün olduğunca almalıdır :)

  Bu yorum yardımcı oldu mu? Evet 0 Hayır 0

 • Yurtdışından Yorum Kullanıcı: Steve

  Ebat: 185/55 R15

  Değerlendirme: 4,8 111180
  Birkaç yıl boyunca kış lastiklerini denemek için cazip geldi ve nihayet Ekim ayında, normalde göründükleri gibi , bu mevsimi seçtiler. Dört mevsim lastiği iyi bir uzlaşma gibi geldi. Çok etkilendik, haftalar önce bir hafta boyunca kar yağdı ve bu yıl çok daha fazla kar vardı, mükemmel bir kavrama ve gelecekte tüm araçlara sığacak. Biraz yakıt ekonomisini kaybedersiniz ama güvenlik kazançları buna değer. Yaz lastikleri için değiştirmeye değer olabilir, ancak muhtemelen tüm yıl boyunca onları bırakmak için yedek bir tekerlek seti saklamak için yerim yok

  Bu yorum yardımcı oldu mu? Evet 0 Hayır 0

Sayfa başına yorumlar:

Nokian WeatherProof lastik özellikleri

Dört mevsim lastiktir.Nokian WeatherProof modeli yaz aylarında lastik güvenliğinizi kış aylarında hassasiyet ile sürüş keyfi sağlar.Lastik, birinci sınıf bir lastiktir ve en yüksek performans seviyesini garanti eder. Model, yönlü bir taban yüzü kullanıyor. Bu çözüm hem kış hem de yaz koşullarında iyi çalışır. Nokian, WeatherProof'ı Orta ve Doğu Avrupa iklimine göre uyarladı.

Karın stabilitesini, kuru yollarda iyi çamur ve kavramayı düşünüyorsanız, Nokian WeatherProof tam size aradığınız dört mevsim özellikleri sunuyor.Kış koşullarındaki performans Ivole'da (Kuzey Kutup Dairesi'nin kuzeyinde) test edildi ve Almanya ve İspanya'daki pistlerde yüksek hız davranışı kontrol edildi. Nokian WeatherProof lastiğinin her öğesinde uzmanlaşmış bir rol vardır. Lastiklerde bulunan kanalların merkezi ile su lastikten hızlı bir şekilde atılır. Bu, aracınızı daha zor sürüş koşullarında kontrol etmenizi sağlar. Karın tutuşu kavrama ile de geliştirildi. Onları sayesinde, kaygan bir yolda araba daha verimli hareket eder ve daha hızlı fren yapar. Geniş ve derin oluklar, su altında kaymaya ve sürtünmeye karşı koruma sağlar. Sert ve elastik kauçuk bileşimi Nokian WeatherProof'un bir başka önemli unsurudur. Geniş bir sıcaklık aralığında iyi yapışma sağlar ve ısı sürüşü sırasında bile aşınmaya karşı dayanıklıdır. Nokian WeatherProof lastikleri SUV ve ticari sürümlerinde de mevcuttur.

Nokian Tyres, Finlandiya'dan bir lastik üreticisidir. Bu şirket, 90 yıllık bir süredir otomobil kullanma tarihinde faaliyet göstermektedir. En büyük başarılarından biri kış lastiğinin takdimiydi. Nokian Tyres, sert hava koşullarında iyi çalışan lastikler üretir. Bu nedenle Kuzey, Orta ve Doğu Avrupa, Rusya ve Kuzey Amerika'da Nokian Tyres lastikleri popülerdir. Nokian Tyres öncelikli olarak kış lastikleri ile ilişkili ancak aynı zamanda çok iyi yaz ve yıl boyu lastikler.

Nokian WeatherProof test

2020 ADAC test ebatında: 235/55 R17 değerlendirme: yeterli
ADAC test ebatında: 175/65 R14 değerlendirme: memnun edici
Auto Bild test ebatında: 195/65 R15 3. yer değerlendirme: lyi
TCS test ebatında: 175/65 R14 değerlendirme: tavsiye edilen
ÖAMTC test ebatında: 175/65 R14 değerlendirme: tavsiye edilen
ACE/GTÜ test ebatında: 185/65 R15 2. yer değerlendirme: tavsiye edilen
Gute Fahrt test ebatında: 205/55 R16 3. yer değerlendirme: Iyi