Siparişinizin Durumu
Sipariş numaranızı, soyadınızı ya da TC Numaranızı yazarak sipairşinizin durumunu öğrenebilirsiniz.

Sipariş durumunu kontro et

Sipariş durumunu kontro et

NEDEN OPONEO?
 1. SSL Güvenli Ödeme
 2. 2 ve üstü ücretsiz kargo
 3. Yeni ve orjinal ürünler
 4. 2 000 000'dan fazla müşteri
 5. Avrupa Satış Ağı

Nokian WeatherProof

Lastik ebatı seç:

Üretici:
Nokian
Sezon:
Butun mevsimler
4,5
Değerlendirme: Tavsiye edilir 111150 77 yorum

Nokian WeatherProof

Dört mevsim lastiktir.Nokian WeatherProof modeli yaz aylarında lastik güvenliğinizi kış aylarında hassasiyet ile sürüş keyfi sağlar.Lastik, birinci sınıf bir lastiktir ve en yüksek performans seviyesini garanti eder. Model, yönlü bir taban yüzü kullanıyor. Bu çözüm hem kış hem de yaz koşullarında iyi çalışır. Nokian, WeatherProof'ı Orta ve Doğu Avrupa iklimine göre uyarladı.

Karın stabilitesini, kuru yollarda iyi çamur ve kavramayı düşünüyorsanız, Nokian WeatherProof tam size aradığınız dört mevsim özellikleri sunuyor.Kış koşullarındaki performans Ivole'da (Kuzey Kutup Dairesi'nin kuzeyinde) test edildi ve Almanya ve İspanya'daki pistlerde yüksek hız davranışı kontrol edildi. Nokian WeatherProof lastiğinin her öğesinde uzmanlaşmış bir rol vardır. Lastiklerde bulunan kanalların merkezi ile su lastikten hızlı bir şekilde atılır. Bu, aracınızı daha zor sürüş koşullarında kontrol etmenizi sağlar. Karın tutuşu kavrama ile de geliştirildi. Onları sayesinde, kaygan bir yolda araba daha verimli hareket eder ve daha hızlı fren yapar. Geniş ve derin oluklar, su altında kaymaya ve sürtünmeye karşı koruma sağlar. Sert ve elastik kauçuk bileşimi Nokian WeatherProof'un bir başka önemli unsurudur. Geniş bir sıcaklık aralığında iyi yapışma sağlar ve ısı sürüşü sırasında bile aşınmaya karşı dayanıklıdır. Nokian WeatherProof lastikleri SUV ve ticari sürümlerinde de mevcuttur.

Kullanıcı yorumları

Genel değerlendirme: 4,5 Genel değerlendirme: Genel değerlendirme bireysel performans ağırlıklı ortalama değil aritmetik ortalamasıdır. Toplam değerlendirmede bazı lastiklerde küçük etkilenmeler olmuştur. 77 yorumlar

tavsiye edilir
 • Kullanım maliyetleri: Lastiklerin araç işletme maliyetine etkisi 111130 4,3
 • Konfor: Lastiklerin sürüş konforuna etkisi 111140 4,4
 • Yol nitelikleri: Lastiklerin sürüş kolaylığına etkisi 111160 4,6

77 Müşterimizin değerlendirmesi

 • 5 44 Kişi
 • 4 31 Kişi
 • 3 2 Kişi
 • 2 0 Kişi
 • 1 0 Kişi

97% Kullanıcıların tavsiye ettiği lastik

97%

Lastikler hakkındaki bilgiler 785 gündür. toplanmaktadır. Şu ana kadar toplanan 77 yorum.
Müşterilerimiz tarafından yapılan toplam yol mesafesi 316000 km.

En iyi notu alan özelliği: Islak zemin yol tutuşu.

Bu lasitik aktif kullanıcılar tarafından değerlendirildi Çoğunlukla şehir dışı.

Bu lastik aynı sürüş tarzına sahip kullanıcılar tarafından değerlendirildi Normal.

Yeni yorumlar:

Sayfa başına yorumlar:

 • Çeviri Bu çeviri başka bir dilden geliyor ve profesyonel bir çevirmen doğrulaması bekleniyor.

  Yurtdışından Yorum Kullanıcı: Hania
  Değerlendirme: 4,5 111150

  Bu yorum yardımcı oldu mu? Evet Hayır

  0 kişi 2 kişi

  Bu lastikler Polonyalı kışlar ılıman alıyorsanız ve amaç lastikleri yol koşulları çeşitli daha hazırlıklı böylece ülkemizde hava durumu, daha az kararlı hale geliyor düşüncesiyle satın aldı. Lastikler kuru, ıslak ve sabah don sırasında test edildi. Bu kavrama mükemmel ıslak hava gelince, lastik tam anlamıyla asfalt ve araç kontrolü bile hızlı virajlarda, istikrarlı ve güvenli belli ve sürme olduğunu bardzo.Zresztą için hareket etmez araba muhtemelen de hak süspansiyonu ısırıkları wielowahaczowego.Jeśli burada, biraz daha iyi frenleme olduğu izlenimini hafif bir avantaj yaz lastikleri kuru olması olduğunu yüzeye geliyor, ama ne zaman Nokian hava koşullarına dağ yağışlı yüzey. Bu, daha önceki biriyle karşılaştırır. (Continental ContiSportContact 3) tipik bir yaz lastiği olan lastik. Sürüş sırasında gürültü, onlar, yani daha düşük olduğunu düşünüyorum. 100km / h ~ bir hızda arabanın içinde gürültü lastikler Continental biraz daha azdır. Buna karşılık, bizim engebeli yollarda yuvarlanma direnci ve titreşim sönümleme kaldırım dikkate alarak bir delik, hatta çok iyi, iyi ve düşük profilli lastikler hangi ww.oponą karşılaştırılabilir. Başarısızlık yazmak için pek bir şey ao aşınma yokmuş gibi, "tahtaya vurmak" bir mesafe ~ 4000km tahrik çok küçük. Tabii ki, tam bir inceleme sadece kış koşullarında lastikleri kontrol ettikten sonra ifade edebilmiştir. Bu nedenle, en tavsiye edilen lastik, ancak kış kullanımda henüz değildi şartla.
 • Çeviri Bu çeviri başka bir dilden geliyor ve profesyonel bir çevirmen doğrulaması bekleniyor.

  Yurtdışından Yorum Kullanıcı: Weszanki
  Değerlendirme: 5,0 11111

  Bu yorum yardımcı oldu mu? Evet Hayır

  0 kişi 2 kişi

  Ben normal fiyata prim lastikler için ayakta olmaz çünkü, iyi bir tanıtım rastladı sevindim. sansasyonel bir önceki deneyim bir lastik için daha pahalı sadece 80 PLN. Gürültü - Ben düşünmeye durdu. Kentte ve güzergah üzerinde şikayet olmadan ama çamur ve taş vahiy dağlarda kurumaya. Ben hiçbir kayma olduğunu izlenimi vardı. Benim kombiak kutusu çatı ile çatı taburcu dört kişi büyük oyuncak araba sorunları vardı tepenin altında sansasyonel yaklaştı. Motor Bu yük ve lastik normal olan dağlarda 110 dereceye kadar ısındı? daha iyi olup olmadığını başkalarının bilmiyorum çünkü şimdi almayın. btotkiem mükemmel başa rağmen kışın görüleceği gibi ben sakinim. Ben varsayıldığı gibi Benim mekanik onlar hisse başına PLN 250 fiyatı inanmıyordu. Buna ek olarak, hatta yağmurdan sonra lastiğe hazırlık püskürtme sonra güzel görünmek nerede bile yağmur matowiały olmadan birkaç saat sonra tüm önceki. Ben şarap hazırlıkları olduğunu düşündüm ve şimdi bunun :-) lastik meselesi olduğunu biliyorum
 • Çeviri Bu çeviri başka bir dilden geliyor ve profesyonel bir çevirmen doğrulaması bekleniyor.

  Yurtdışından Yorum Kullanıcı: Cathal
  Değerlendirme: 4,0 11110

  Bu yorum yardımcı oldu mu? Evet Hayır

  0 kişi 1 kişi

  Ben yaklaşık 3000km için arabama bu lastikleri vardı. araba o kadar çok az ticaret kapalı Dunlop yaz lastikleri ile ele nasıl kıyaslanabilir işler. Ben fark etmiş çok az fark var yaz lastiği için doğrudan yerine kadar yakıt tüketimi çok aynıdır. Ben çok fazla (virajlı yollarda 100km / s hızları) araba itme eğilimi yoktur bu yüzden onların limitlerde karşılaştırmak nasıl yorum yapamam. Biz kar kavrama üzerinde yorum yapamam bu yüzden kar ve buz olması henüz ama yorum önermek gibi onlar da gerçekleştirirseniz sonra genellikle orta İrlandalı havalarda iyi tüm yuvarlak olmalıdır.
 • Çeviri Bu çeviri başka bir dilden geliyor ve profesyonel bir çevirmen doğrulaması bekleniyor.

  Yurtdışından Yorum Kullanıcı: Mariusz
  Değerlendirme: 4,2 111120

  Bu yorum yardımcı oldu mu? Evet Hayır

  1 kişi 1 kişi

  7 sezondur mevcut araç içinde prim sınıfından bir yaz ve kış lastikleri çalışır. Tüm lastik değişimi iyi bir istasyon gerçekleşti, çünkü öncesinde yalan asansör şasisi üzerine belediye başkanı Henia de ucuzluk değil, döviz kendisi de lastiklerin 180 zł yıl + depolama başına 180 zł toplam maliyeti oluşturulur. 7 yıldır 2280 zł bu amaçla geçirdi. Bu şehri terk etmek kış ihtiyacı asla ve kışın her zaman kar temizlendi. Bu yıl, ben, onların aklı başına gitti bir test okumak ve mümkün olan en iyi lastikler yıl boyunca satın aldı. Ben senin seçimin uygun olduğunu düşünüyorum.
 • Çeviri Bu çeviri başka bir dilden geliyor ve profesyonel bir çevirmen doğrulaması bekleniyor.

  Yurtdışından Yorum Kullanıcı: spajker
  Değerlendirme: 3,7 111700

  Bu yorum yardımcı oldu mu? Evet Hayır

  0 kişi 1 kişi

  nokian lastik sezonu. Henüz basmış ama kış sezon lastiği yaz aylarında kullanılan bir kış lastiği gibi davranır değil. Sürüş sırasında iyi kavrama, sessiz lastik, mükemmel nokian bana birleştirilmiş sert ve çok yüksek sesle goodyeary yerine, lastik estetik, titreşimleri emer. yuvarlanma direnci sayesinde% 20 oranında azalmıştır otomobilin güç, 7,5 litre 6,5 litre yakılması girdi. lastikler kötü yol yüzeylerinde, yumuşak ve mükemmel bastırmak titreşimleri sürüş için önerilir. Başka bir lastik satın Ben parametre yuvarlanma direnci dikkat çekti.

Sayfa başına yorumlar:

Mevcut lastik ebatları Nokian WeatherProof

Lastik ebatı seç

Sayfa başına sonuç sayısı:

Tür:

Lastik adı: Ebat: İndeksler: Fiyat: Adet:
Nokian WeatherProof 205/55 R16 91 H 205/55 R16 91 H 270 TL Satın Al
Nokian WeatherProof 205/55 R16 94 V XL 205/55 R16 94 V 328 TL Satın Al
Nokian WeatherProof 225/40 R18 92 V XL 225/40 R18 92 V 473 TL Satın Al
Nokian WeatherProof 225/45 R17 94 V XL 225/45 R17 94 V 399 TL Satın Al
Nokian WeatherProof 175/70 R13 82 T 175/70 R13 82 T 178 TL Satın Al

Sayfa başına sonuç sayısı: