Siparişinizin Durumu
Sipariş numaranızı, soyadınızı ya da TC Numaranızı yazarak sipairşinizin durumunu öğrenebilirsiniz.

Sipariş durumunu kontro et

Sipariş durumunu kontro et

NEDEN OPONEO?
 1. SSL Güvenli Ödeme
 2. 2 ve üstü ücretsiz kargo
 3. Yeni ve orjinal ürünler
 4. 2 000 000'dan fazla müşteri
 5. Avrupa Satış Ağı

Nokian WeatherProof SUV

Lastik ebatı seç:

Üretici:
Nokian
Sezon:
Butun mevsimler
Adet:
449 TL / Adet
Satın Al
4,4
Değerlendirme: Tavsiye edilir 111140 26 yorum

Nokian WeatherProof SUV

Nokian WEATHERPROOF SUV dört mevsim lastiktir. Yıl boyunca karşılaşılan zor yol koşullarında en üst düzey güvenlik sağlaması amacı ile tasarlanmıştır. Yaz yollarında hassas bir sürüş sağlamak ve kış yollarında çok güvenli bir sürüş deneyimi sağlamak için tasarlanmıştır.

Nokian WEATHERPROOF SUV , her mevsim için çok yönlü bir performans sağlayan yönlü sırt desenine sahiptir. Lastik yüzeyinde bulunan küçük kesikler ile kara etkili şekilde tutunur. Bu özellik ile lastik kaygan zeminlerde frenleme kabiliyetini arttırır. En uygun hale getirilmiş taban üzerindeki oluklar ıslak zemin durumlarında kaymayı ve araç hakimiyetinin düşürülmemesi için suyu ve çamuru tahliye eder. Bu özellik, otomobilin hakimiyetini kolaylaştırır ve tehlikeli kış yollarında ve ıslak-kuru yaz yollarında güvenli olmasını sağlar.

Nokian WEATHERPROOF SUV , karışımı esnek bir kauçuktan oluşmuştur böylelikle yüksek sıcaklık farklılıklarında zemine mükemmel tutunma sağlar ve aşınmaya karşı direnci arttırmıştır. Bu model, Ivole’deki Arctic Circle ( kış performansı için ) ve Almanya ve İspanya’da (yaz performansını optimize etmek için) önemli testlerden başarıyla geçmiştir.

Nokian WEATHERPROOF SUV , Finlandiya’dan ithal edilen Nokian markası tarafından üretilmektedir. Şirket kış lastiği ile ünlüdür. Şu anda, bu marka sadece kış lastikleri üzerinde değil yaz mevsimi için de iddialıdır. Nokian lastikleri Türkiye’de Kuzey Avrupa’da, Orta ve Doğu Avrupa, Rusya ve Kuzey Amerika’da popüler bir lastik markasıdır. Nokian markası en yüksek performansla adlandırılan birinci sınıf katogorisine dahildirler ve modern teknolojiyi kullanarak imal edilmektedirler. Nokian markasını kendisini en sert koşullarda ispatlamıştır.

Kullanıcı yorumları

Genel değerlendirme: 4,4 Genel değerlendirme: Genel değerlendirme bireysel performans ağırlıklı ortalama değil aritmetik ortalamasıdır. Toplam değerlendirmede bazı lastiklerde küçük etkilenmeler olmuştur. 26 yorumlar

tavsiye edilir
 • Kullanım maliyetleri: Lastiklerin araç işletme maliyetine etkisi 111110 4,1
 • Konfor: Lastiklerin sürüş konforuna etkisi 111140 4,4
 • Yol nitelikleri: Lastiklerin sürüş kolaylığına etkisi 111160 4,6
 • Off-road özellikleri: Off-road sürüşü sırasında lastiğin performansı. 111600 3,6

26 Müşterimizin değerlendirmesi

 • 5 17 Kişi
 • 4 7 Kişi
 • 3 1 Kişi
 • 2 0 Kişi
 • 1 1 Kişi

100% Kullanıcıların tavsiye ettiği lastik

100%

Lastikler hakkındaki bilgiler 723 gündür. toplanmaktadır. Şu ana kadar toplanan 26 yorum.
Müşterilerimiz tarafından yapılan toplam yol mesafesi 145000 km.

En iyi notu alan özelliği: Kendini temizleyen lastik.

Bu lasitik aktif kullanıcılar tarafından değerlendirildi Çoğunlukla şehir dışı.

Bu lastik aynı sürüş tarzına sahip kullanıcılar tarafından değerlendirildi Normal.

Yeni yorumlar:

Sayfa başına yorumlar:

 • Bretoncu _Avcı
  Değerlendirme: 5,0 11111

  Bu yorum yardımcı oldu mu? Evet Hayır

  1 kişi 0 kişi

  Lastikleri karda, çamurda, düz asfalt yolda , vs test etme imkanı buldum. Oldukça iyi sonuçlarını gördüm.dusuk frenleme meseafesi, düşük ses ekonomik yakıtla kullanım, karda çamurda tutunma çok iyi, Rot balans çıkar tak yapmadan 4 mevsim kullanılabilecek lastik.
 • Çeviri Bu çeviri başka bir dilden geliyor ve profesyonel bir çevirmen doğrulaması bekleniyor.

  Yurtdışından Yorum Kullanıcı: zgrocca
  Değerlendirme: 5,0 11111

  Bu yorum yardımcı oldu mu? Evet Hayır

  0 kişi 0 kişi

  Bu lastikler aynı zamanda çok yönlü-s at geoladerów birkaç yıl ile karşılaştırıldığında sadece konuşabilir. Ben oldukça yüksek olmasına rağmen, lastik sırt yerini aldı. İlk kar zlodzonym sadece gidemedim sonra (zahmetsizce sürüklenme). İlk sürpriz hız aralığı boyunca gürültü önemli bir azalma oldu. Kuru koşullar vardı en uygun lastikleri (farklı araba 20 yaş üstü), 5-7cm 60km / h hız su birikintileri üzerinde neredeyse hiç kızaklamayı vardır. Dezavantajı su çok güçlü saçılması ise - kirli arka cam cabası önceki olanlarla karşılaştırılır. an söylemek de, kar yağışı sonrası, katı çekiş ve fren karda bile güvenlidir zajeżdżonym - Açıkçası nedeni içinde. Ben önceki arabada vardı kış Dębice kesinlikle daha iyi sopa. bu lastiklerle aynı araç jeo-ler de yanma kabaca aynı oranda aynı rotada tüketim testi yakıt geldiğinde yaklaşık 0,7 lt / 100km ile düştü
 • Çeviri Bu çeviri başka bir dilden geliyor ve profesyonel bir çevirmen doğrulaması bekleniyor.

  Yurtdışından Yorum Kullanıcı: ColP
  Değerlendirme: 4,8 111180

  Bu yorum yardımcı oldu mu? Evet Hayır

  0 kişi 0 kişi

  OEM Continental lastiklerinin değiştirilmesi aldım. Büyük bir gelişme, ıslak kavrama hafif ve ağır yağmur hem de gerçekten iyidir. Kuru kavrama da çok iyidir. Kar bilge eski lastikler bile bir AWD araba ile bizim sokak üzerinde tepeye almak mümkün değildi. Bu lastikler Gürültü bilge, ancak 200-300 mil sonra büyük bir gelişme oldu başlamak beklenenden biraz daha yüksek sesle vardı. Kar (5-6 ") işlemedeki hiçbir sorun vardı ve onlar sessizce gerçekten çalışıyor. Yorum yapmak mümkün değil aşınma biz kesinlikle tekrar satın alacak gerçekten kötü olmadıkça aşınma henüz ama tüm işaretler şimdiye kadar. iyi.
 • Çeviri Bu çeviri başka bir dilden geliyor ve profesyonel bir çevirmen doğrulaması bekleniyor.

  Yurtdışından Yorum Kullanıcı: Watzi
  Değerlendirme: 3,9 111900

  Bu yorum yardımcı oldu mu? Evet Hayır

  0 kişi 0 kişi

  225/65/17 lastikler - geçmezse 3500km sonra sırt, ama yine de güneşin sürdü. Hala sert akım sıcaklıklarda. Köşelerde ve su çok iyi yol açar gör. Rus üretimi (daha büyük boyutlarda üretilmesi tylio) makine olmadan (ı göz optimizasyonlar yaptım başka bitki için çok para harcanan) ayarlamak için bir rulo ile - Sorun bu lastiklerin dengedir. Sadece Piaseczno yetkili servis merkezi çalışma koşullarına gelmelerine yol (artık 60-70 yukarıya doğru tekerlek sallamak) - Ben selamlıyorum :). AT-S Yokohama daha iyi tavsiyeler verdi, ancak bir sorun olmadan sol çamur ile.
 • Çeviri Bu çeviri başka bir dilden geliyor ve profesyonel bir çevirmen doğrulaması bekleniyor.

  Yurtdışından Yorum Kullanıcı: Jdub
  Değerlendirme: 4,8 111180

  Bu yorum yardımcı oldu mu? Evet Hayır

  0 kişi 0 kişi

  Ben sadece ne büyük bir lastik, ıslak ve kar söyleyebiliriz. Benim Evoque Pirelli Scorpions, iyi terfi ve saygın lastik ile geldi ama Land Rover kullanım benim güven bulundu yağmur Nokian tüm hava sürüş ilk birkaç gün içinde belirgin olarak yüksek oldu. kuru kavrama son derece yüksek ve hassas. Kolay bir lastik nedeniyle maruz onun eksikliği ama iyi bilmek ve bir tanrı üne sahip görünüyor kıtada İngiltere'de bulmak için. Kesinlikle gelecekte bu lastikleri satın alma olacak.

Sayfa başına yorumlar:

Mevcut lastik ebatları Nokian WeatherProof SUV

Lastik ebatı seç

Sayfa başına sonuç sayısı:

Tür:

Lastik adı: Ebat: İndeksler: Fiyat: Adet:
Nokian WeatherProof SUV 225/65 R17 106 H XL 225/65 R17 106 H 507 TL Satın Al
Nokian WeatherProof SUV 215/65 R16 102 H XL 215/65 R16 102 H 366 TL Satın Al
Nokian WeatherProof SUV 215/60 R17 100 H XL 215/60 R17 100 H 449 TL Satın Al
Nokian WeatherProof SUV 235/65 R17 108 H XL 235/65 R17 108 H 480 TL Satın Al

Sayfa başına sonuç sayısı: