Siparişinizin Durumu
Sipariş numaranızı, soyadınızı ya da TC Numaranızı yazarak sipairşinizin durumunu öğrenebilirsiniz.

Sipariş durumunu kontro et

Sipariş durumunu kontro et

NEDEN OPONEO?
 1. SSL Güvenli Ödeme
 2. 2 ve üstü ücretsiz kargo
 3. Yeni ve orjinal ürünler
 4. 2 000 000'dan fazla müşteri
 5. Avrupa Satış Ağı

Nokian WR D4

Üretici:
Nokian
Araç tipi:
Kişisel Araçlar
Sezon:
Kışlık
4,5
Değerlendirme: 111150 330 yorum
TÜKENDİ

Malesef bu ürün
stoklarımızda tükenmiştir.

Benzer lastik önerileri için uzmanlarımızı arayabilirsiniz.

Tel.: 0212 705 53 15
(Müşteri hizmetleri servis konuşma tarifesi operatörünüz belirlediği ücrete tabidir.)

Nokian WR D4 yorumlar

Genel değerlendirme: 4,5 Genel değerlendirme: Genel değerlendirme bireysel performans ağırlıklı ortalama değil aritmetik ortalamasıdır. Toplam değerlendirmede bazı lastiklerde küçük etkilenmeler olmuştur. 330 yorumlar

tavsiye edilir
 • Kullanım maliyetleri: Lastiklerin araç işletme maliyetine etkisi 111130 4,3
 • Konfor: Lastiklerin sürüş konforuna etkisi 111140 4,4
 • Yol nitelikleri: Lastiklerin sürüş kolaylığına etkisi 111160 4,6

330 Müşterimizin değerlendirmesi

 • 5 186 Kişi
 • 4 131 Kişi
 • 3 11 Kişi
 • 2 1 Kişi
 • 1 1 Kişi

96% Kullanıcıların tavsiye ettiği lastik

96%

Lastikler hakkındaki bilgiler 1664 gündür. toplanmaktadır. Şu ana kadar toplanan 330 yorum.
Müşterilerimiz tarafından yapılan toplam yol mesafesi 2009000 km.

En iyi notu alan özelliği: Islak zemin yol tutuşu.

Bu lasitik aktif kullanıcılar tarafından değerlendirildi Çoğunlukla şehirde.

Bu lastik aynı sürüş tarzına sahip kullanıcılar tarafından değerlendirildi Normal.

Yeni yorumlar:

Sayfa başına yorumlar:

 • A.R.B. ÖZSARI
  Değerlendirme: 5,0 11111

  Bu yorum yardımcı oldu mu? Evet Hayır

  6 kişi 2 kişi

  Ford Focus 2013 model aracıma kış lastiği almaya karar verdiğimde İnternette ve piyasada epey bir araştırma yaptım. Bu araştırma 4 aya yakın sürdü. Birçok markanın bir çok lastik modellerini çokça inceledim. Bir çok satış yapan sitede ve piyasada fiyat karşılaştırması yaptım. Kafamda bir kaç lastiği belirleyerek aralarından kış lastiğinin mucidi Nokian firmasının lastiklerini almaya karar kıldım. Nokian almak için piyasadaki bayileri ve internet sitelerini çok araştırdım. Araştırırken karşıma Oponeo sitesi çıktı birçok siteye göre daha fazla ayrıntı veriyordu ve fiyat konusunda da diğerlerinden daha uygundu. Müşteri Temsilcilerini arayarak kış lastiği alacağımı söyledim. Ve gerçekten harika bir ilgi ile karşılaştım. Siparişimi Oponeo sitesinden verdikten sonra müşteri temsilcileri ile tekrardan görüşme yaptım ve lastiğimi bana 1 günde ulaştırdılar (İkamet ettiğim il Uşak). Her şey telefonda müşteri temsilcisinin belirtiği gibi eksiksiz bir şekilde elime ulaştı (Lastiğin üretim tarihi falan). Oponeo'dan alışveriş yaptığım için gerçekten çok memnunum. Nokian WR D4 lastikleri ise beklediğimden daha mükemmel bir performans sergiledi. Karlı havada olsun, sağanak yağışlı havada olsun, yağmurlu havada olsun kendinizi güvende hissetmenizi sağlıyor. Lastikleri aracımda daha çok uzun yolda kullanma fırsatı bulduğumdan bir çok arabanın düşük hızla ilerlediği yollarda lastiklerim sayesinde uzun yol hızlarında seyahat yaptım ve arabamı sürerken çok keyif alarak sürdüm. Nokian WR D4 lastikleri kış lastiği olmasına rağmen yaz lastiklerinin gürültü seviyesinde ve bazen hatta daha az gürültülü gibi geldi. Karlı, yağmurlu ve kuru ama kış ayı havalarında çok güzel performans sergiledi. Elbette lastiklerden harikalar yaratmasını beklememek lazım ama bir çok lastiğe göre gerçekten harika bir lastik. Tek kusuru belki lastikler biraz yumuşak yapılı ve çukurlara falan çok dikkatsiz girerseniz yapısında bozulmalar olacağını çokça duydum.Birde Nokian WR D4 lastikleri kış lastiği olup elbette buzda harikalar yaratmasını beklememek lazım buzlu yollarda daha dikkatli olmakta fayda var. Bir tek bunlara dikkat ederseniz çok memnun kalacağınız bir lastik. Yakıt tasarrufu bakımından kış lastiği olmasından dolayı biraz bir yakıt sarfiyatının arttığını hissettim ama kış lastikleri ister istemez yakıt sarfiyatını artırmakta ve Nokian WR D4 lastikleri kış lastiği olarak değerlendirirsek ideal olduğunu söylemek lazım. Finlandiya gibi soğuk bir ülkenin markası olan ve kış lastiğinin mucidi olan Nokian Kış Lastiğini almaktan ve lastikleri Oponeo firmasının sitesinden almaktan çok memnunum. Herkese Nokian WR D4 kış lastiğini ve Oponeo'dan almalarını tavsiye ederim. Özellikle de lastik alacak arkadaşlara Oponeo'dan almalarını kesinlikle öneririm. Hangi marka lastik alırsanız alın Oponeo'nun fiyatlarda mümkün olduğunca sağladığı avantajından, müşteri temsilcilerinin ilgisinden ve sunduğu hizmetten memnun kalacağımıza eminim.
 • Yurtdışından Yorum Kullanıcı: Mateusz
  Değerlendirme: 5,0 11111

  Bu yorum yardımcı oldu mu? Evet Hayır

  4 kişi 8 kişi

  Lastikler daha iki aydır var. Onları 1.5 ton ağırlığındaki biraz daha 1200km 150cio beygir araba sürdü. Bir sonraki kurye sonra ne dikkatimi çekti Temelde şehir içi, Okuduğum kadarıyla Nokian belki böyle sıradışı bir etkiye neden mix kanola yağı ekledi. Bu lastikler gerçekten başka kokuya sahip. Ben, sırtın görünümüne dikkat çekiyor beni tamamen kayıtsız biri değilim. Benim için, lastik, su ve çamur kar drenaj etkili olmaktır. İkinci olarak gürültü ve üçüncü yuvarlanma direncidir. Ama bu sırt görünüm tektir ve oldukça hoş görünüyor itiraf etmeliyim. Çekiş gelince. Kuru lastik üzerine sıkıca yol virajlarda squealing değil, çok sessiz sardı. Uğraşmadı karayolu lastik gürültü yüksek hızlarda, minimal ve Nokia için gerçekten büyük bir artı içindir. Ben gerçekten ağır yağmurlar sırasında kentte binmek için fırsat oldu. Yerine yolların akarsu büyüdü. Ben su ile başa çıkabilir, bu lastiğin olarak memnunum. 70 km / h bu koşullarda, sadece gürültü duydum su "penye", ve araba tutkal gibi oturdu. Su, tekerlek izi? Bu lastikler için önemli değil. Inhibition Bu yağmurlu havalarda 70 km / h kuru koşullara göre inhibisyon bir fark görmedim. Kar kış şartları gelince belki biraz daha birkaç gün oldu ve lastikler oturuyordu. Ayrıca kar tüm büyük sonra çamur üzerinde. Ama her nasılsa onların etkinliğini doğrulamak ve güvenilir görüşler vermeye yeterli değildir. Bu kredi 6 sahiptir. Hem kuru ve ıslak lastikler mükemmel uyum çünkü. Yuvarlanma direnci gelince bu kış lastikleri yaz lastikleri (Pirelli) değiştirebilirsiniz daha yüksek bir yanma kaydetti değil, çünkü bu lastikler üzerinde küçük bir kaçak değerlendirilmesi kaçınmalıdır. Dayanıklılık mesafe nedeniyle hakim olamaz. Eşitsizlik zayıflatılması - benim için biraz anlamsız parametre. Bunu şişirmek ve süspansiyon, lastik yüksekliğine bağlıdır. Bence prim lastikleri tüm sönümleme benzer parametreleri vardır. Bu benim sorunu neden burada da bir değerlendirme değildir. Eğer yavaş 1500 zł var ve kış lastikleri satın almak için isterseniz, dürüst onları öneririz. Değilse, ve Barumy tavsiyelerde, ama bence benim büyük endişe beni alacak ne kadar zaman sabah bu lastiklerin kurulmasından sonra, sonunda doğrudan yüzeye ... Nihayet açıklamaya bağlayan arabanın sadece bir parçasıdır, lastiklerin yatırım değer Ben lastikler bugünün aura ile baş vermek ister daha zaman üzerinde çalışmak için zamanınız varsa arabadan kar kaldırma ve.
 • Yurtdışından Yorum Kullanıcı: Rocco
  Değerlendirme: 5,0 11111

  Bu yorum yardımcı oldu mu? Evet Hayır

  1 kişi 1 kişi

  Ben Pirelli Winter Snowcontrol 185/60 R15 kış lastikleri kullanıyorum. Michelin Energy Saver + aynı ebatta yaz kullanımını için bu satın aldım. Daha fazla destek almak için bir yük endeksi 88 yerine 84 XLversiyonu Nokian satın almaya karar verdim ve ben de tüm seçim pişman değilim. Bu yeni Nokian lastik eski Pirelli kuru, ıslak ve kar üzerinde kavrama açısından çok iyi bir satın olduğunu kanıtladı, hem de karşılaştırıldığında, Michelin bu Nokian da biraz daha düşük yakıt tüketimi ve gürültü seviyeleri sunar. Bu ölçüm ile birlikte Arabam, yumuşak süspansiyon ile büyük rahatlık sunuyor, ama biraz sıkı sırtının olarak, spor manevralar için büyük yer veren; yine de, ben beni hayrete Michelin yaz, daha fazla tutuş bulundu. Ben yaklaşık 15.000 kilometre seyahat ettim ki kış boyunca, sırt BİR milimetre daha yıpranmış. Sonuçta, bu satın alma ile daha mutlu olduğunu iddia olamazdı. Son olarak, ancak, Oponeo hizmet kolay ve hızlı oldu.
 • Yurtdışından Yorum Kullanıcı: Rodger
  Değerlendirme: 5,0 11111

  Bu yorum yardımcı oldu mu? Evet Hayır

  1 kişi 1 kişi

  Şimdi bir kaç yıldır Nokian WR-G2 kullaanan biri olarak ve yeni WR-D4 lastikleri hakkında şüpheci olduk. Bunlar dışında her bakımdan WR-G2 aslında daha iyi konumda - WR-G2 herhangi tekerlek üzerinde kullanılabilir oysa WR-D4, yönlü olduğunu ve bu nedenle doğru dönüş yönüne çalıştırmak için yüklü olması gerekir. Bu aracın bir tarafından sınırlıdır D4 da lastik aşınması gibi kolayca döndürülebilir anlamına gelir. Genel olarak olsa da, ben bu lastikle çok mutluyum ve tukaliş gibi yapışır. Ben kış sürüş için Nokian lastikleri tavsiye için hiç tereddüt etmem ve D4 performansı ile o bir gelişme olarak görünmektedir. Ben arkadan çekişli araba onlara G2S yıpranmış önümüzdeki kış bir deneyin vermek olacak ve onlar bir önden çekişli araba olduğu kadar iyi olacak umuyoruz.
 • Yurtdışından Yorum Kullanıcı: AceLevy
  Değerlendirme: 4,9 111190

  Bu yorum yardımcı oldu mu? Evet Hayır

  1 kişi 0 kişi

  Ben onları uzun yol yapmadım doğrudur ama ben 2000km civarı bir kullanımda bulundum. Son zamanlarda çok seyahat ettim çünkü, tur ve şehirlerde hem de test etme imkanım oldu. Bir kuru yüzeye onlar gerçekten iyi davranırlar. Ben kadar fark hissetmedim çünkü ıslak (ve son zamanlarda yağmur bir çok), çok hoş bir sürpriz oldu. Ancak çoğu bana lastikler size kar ve yumuşak buz kaygan zeminlerde sürücü hatalarını düzeltmek için çabaladığını gösterdi. Ben defalarca (muhtemelen yardımcı olurdu sadece ani var bu noktada) viraj çok fazla gaz vermede hata yaptm, araba uçmaya başladı, ama tekerlekler üzerinde hızlı gaz düzeltilmesi ve kontra sonrası - lastikler hemen çekişi yakaladı. Gerçekten tavsiye ve Nokia gibi bana tavsiye - yalnız ben daha onları tavsiye ederim.

Sayfa başına yorumlar:

Nokian WR D4 lastik özellikleri

Yol tutuş konusunda sınıfında lider olan Nokian WR D4, özel geliştirilen eşsiz değişiklikler sayesinde karlı, buzlu ve ıslak yolda güvenli ve dengeli bir sürüş sunar. Nokian WR D4, ıslak zemin yol tutuşunda AB lastik etiketi standardının en üst seviyesi olan A sınıfı etiket değerine sahip dünyanın ilk kış lastiğidir. Özel geliştirilmiş kanallar ve özel Nokian Çift Yapılı Silika teknolojileri, çeşitli yol koşullarında kontrollü, sağlam yol tutuşu ve yüksek yakıt tasarrufu sağlar ve güvenli bir yolculuk sunar.

Model, Orta Avrupa'daki kış koşulları için rafine edilmiş ve optimize edilmiş bir yönlü taban yüzüne sahiptir. Blokların yapımı iyileştirildi ve suyun, kar çamurunun ve karın boşaltılmasının etkinliğini artıran özel derzler ve kesiklerle zenginleştirildi.

Lastiği oluşturmak için Nokian Twin Trac Silika harmanı, doğal kauçuk, silika ve kolza yağı kullanılarak üretildi. Bu sayede kar ve ıslak yüzeylerde sürüş kalitesi arttı. Aynı zamanda yapışmayı arttırmaya yardımcı oldu ve daha dayanıklı hale geldi, bu da WR D4'ün servis ömrü üzerinde olumlu bir etkisi oldu. Sonuç olarak, düşük yakıt tüketimine ve dolayısıyla daha ekonomik ve çevreye duyarlı bir sürüş anlamına gelen yuvarlanma direncinin azalmasına sebep olmuştur.

Nokian, Orta Avrupa ve İskandinavya'nın zor koşullarına uyarlanmış kış lastikleri ile ünlü olan bağımsız bir Fin menşeili lastik üreticisidir. Nokan lastikler çevreye duyarlı aşrtlarda üretilirler

Nokian WR D4 test

2019 ADAC test ebatında: 185/65 R15 değerlendirme: memnun edici
ÖAMTC test ebatında: 185/65 R15 değerlendirme: tavsiye edilen
TCS test ebatında: 185/65 R15 değerlendirme: tavsiye edilen
ADAC test ebatında: 205/55 R16 değerlendirme: memnun edici
Auto Bild test ebatında: 195/65 R15 değerlendirme: memnun edici
ÖAMTC test ebatında: 175/65 R14 değerlendirme: tavsiye edilen
ÖAMTC test ebatında: 205/55 R16 değerlendirme: tavsiye edilen
ACE/GTÜ test ebatında: 185/65 R15 2. yer değerlendirme: tavsiye edilen
TCS test ebatında: 175/65 R14 değerlendirme: tavsiye edilen
TCS test ebatında: 205/55 R16 değerlendirme: tavsiye edilen
Auto, Motor und Sport test ebatında: 205/55 R16 3. yer değerlendirme: tavsiye edilen
ACE/ARBÖ test ebatında: 165/65 R15 2. yer değerlendirme: tavsiye edilen
ADAC test ebatında: 195/65 R15 değerlendirme: memnun edici
Auto Bild test ebatında: 225/50 R17 değerlendirme: memnun edici
Auto Zeitung test ebatında: 195/65 R15 değerlendirme: memnun edici
Auto Zeitung test ebatında: 215/65 R16 değerlendirme: memnun edici
ÖAMTC test ebatında: 195/65 R15 değerlendirme: tavsiye edilen
ÖAMTC test ebatında: 215/65 R16 değerlendirme: tavsiye edilen
TCS test ebatında: 195/65 R15 değerlendirme: tavsiye edilen
TCS test ebatında: 215/65 R16 değerlendirme: tavsiye edilen
ADAC test ebatında: 225/45 R17 değerlendirme: memnun edici
Auto Zeitung test ebatında: 205/55 R16 2. yer değerlendirme: özellikle tavsiye edilen
Auto Bild test ebatında: 205/55 R16 değerlendirme: lyi
AUTO Straßenverkehr test ebatında: 215/60 R17 2. yer değerlendirme: tavsiye edilen
AutoExpress test ebatında: 205/55 R16 2. yer değerlendirme:
Autoklub ČR test ebatında: 205/55 R16 değerlendirme: iyi
TCS test ebatında: 185/65 R15 3. yer değerlendirme: tavsiye edilen
TCS test ebatında: 225/45 R17 değerlendirme: tavsiye edilen
Auto, Motor und Sport test ebatında: 225/50 R17 değerlendirme: tavsiye edilen
Auto Zeitung test ebatında: 185/65 R15 2. yer değerlendirme: özellikle tavsiye edilen
ACE/GTÜ test ebatında: 225/50 R17 değerlendirme: tavsiye edilen