Siparişinizin Durumu
Sipariş numaranızı, soyadınızı ya da TC Numaranızı yazarak sipairşinizin durumunu öğrenebilirsiniz.

Sipariş durumunu kontro et

Sipariş durumunu kontro et

NEDEN OPONEO?
 1. SSL Güvenli Ödeme
 2. 2 ve üstü ücretsiz kargo
 3. Yeni ve orjinal ürünler
 4. 2 000 000'dan fazla müşteri
 5. Avrupa Satış Ağı

Nokian WR SUV 3

Üretici:
Nokian
Araç tipi:
4x4
Sezon:
Kışlık
TÜKENDİ

Malesef bu ürün
stoklarımızda tükenmiştir.

Benzer lastik önerileri için uzmanlarımızı arayabilirsiniz.

Tel.: 0212 705 53 15
(Müşteri hizmetleri servis konuşma tarifesi operatörünüz belirlediği ücrete tabidir.)

Nokian WR SUV 3 yorumlar

Yeni yorumlar:

Sayfa başına yorumlar:

 • Yurtdışından Yorum Kullanıcı: Michał

  Ebat: 265/65 R17

  Değerlendirme: 5,0 11111
  Manuel kilitli Mitsubishi Pajero Sport 2, 4x4. Şehri değişmeden ıslak kuru bir vahiyle binerek, araba yola saplandı. Ve en iyisi .. 20-25 derecede, kum tepeleri, bu lastikler üzerinde Ride sadece sürdüm ve bir dörtlü aynı. UAZ, Mercedes G (eski model) ve Ford Rangerda denedim. Karayolu üzerinde 165km seyir arabasında da yapıştırılmış. Kesinlikle tavsiye ederim. Daha önce fabrikada monte edilmiş bir Bridgestone Dualer vardı. Bir araba satın alan ilk yağış ve beş dakika sonra iki kez asfalta çekiş kontrolü sağlandı. Üretici lastiğin genişliğini en fazla kullandı, yani taban yüzü kelimenin tam anlamıyla geniş. Arkadaki arabaya baktığımızda iki kez büyük geniş bir lastik giymek gibi görünüyor.

  Bu yorum yardımcı oldu mu? Evet 0 Hayır 1

 • Yurtdışından Yorum Kullanıcı: Robert

  Ebat: 225/60 R17

  Değerlendirme: 4,2 111120
  Söylenildiği gibi çok hızlı lastik teslimatı. Nokian lastikleri (etraflarında farklı görüşler var ancak onlardan memnunum). Çok kaliteli premium lastikler, çok makul bir fiyat. Beni olumlu şekilde şaşırttı. Performans için Rusya'da üretilmesine rağmen hiçbir fikrim yok. Onları 2013 yazında üretilen 2013 sonbaharında satın aldım, bu yüzden aslında yeni oldu sayılır. Boyutları nedeniyle (17 inç alaşım jantlar) dengelerinde küçük sorunlar vardı, ancak profesyonel hizmette sorun yoktu. Sadece onlardan ikisini janta monte ettim. Sözde bir şeyleri yok. "devrilme" ve neredeyse kış lastikleri durumunda seyrek sürüş sırasında onları duymuyorum. Ben tavsiye ederim.

  Bu yorum yardımcı oldu mu? Evet 0 Hayır 0

 • Yurtdışından Yorum Kullanıcı: Colin

  Ebat: 255/45 R20

  Değerlendirme: 5,0 11111
  Az önce 8.000 kilometreyi bulmuş yaz modeline dönmek için bunları aldım. Arka uçlar yine de azami 8 mm'yi ve önleri 7 mm'ye kadar düşürerek ağır bir SUV'de mükemmel bir aşınma sergiliyor. Çok faydalı olan yerleşik sayısal sırt aşınma göstergelerini seviyorum. Çok olumlu hızlı yönlendirme yanıtı ve sessizlik de. Neredeyse hiç kar yağmadığı halde, soğukken ve buzda ve çamurda kapalıyken yol tutuşu rahatlıyordu. Bir çok hızlı acil durum ıslak koşullarda durur ve yine takdim edilir. Yeni yaz lastiklerine ihtiyacım vardı ve satın aldığım yukarıdaki yorumlarım temelinde Nokian'ı tekrar gözden geçirecek ve onları zamanında inceleyeceğim.

  Bu yorum yardımcı oldu mu? Evet 0 Hayır 1

 • Yurtdışından Yorum Kullanıcı: pi

  Ebat: 215/65 R16

  Değerlendirme: 4,2 111120
  Bu benim ilk kışım, 4 çekişli bir araba sürdüğümden bununla ilgili karşılaştırmam var (diğer lastiklerle veya başka bir araba ile değil). Ancak araba (Forester SG) ve bu lastiklerin kuru veya ıslak asfalt üzerinde herhangi bir problemi yoktu. Ayrıca, kar yağışlı ve erimeler sırasında tarla ve dağ yollarında sorunsuzca gezindim. Tek sorun, bir kaç kez karla kaplı asfalt üzerinde keskin dönüşler sürerken arabanın arkası attı ama ne kadar bende hata olduğunu bilmiyorum. Dayanıklılığa gelince yaklaşık 10,000km gittim ve yaklaşık 0,5 mm taban yüzü aşıldı.

  Bu yorum yardımcı oldu mu? Evet 0 Hayır 0

 • Yurtdışından Yorum Kullanıcı: Falcon

  Ebat: 235/60 R18

  Değerlendirme: 4,4 111140
  Kullanıcılardan, testçilerden ve bayilerden Nokiciler hakkında her zaman iyi şeyler duymuştum ve tamamen farklı koşullar altında Hakkapelit lastikler ile İskandinavya'da sürüyordum. Beni etkileyen tek şey üretim ülkesi, yani Rusya (özellikle mevcut kriz ve ambargoda), ancak önceki kış lastiklerimi riske attım. Genel izlenim çok iyi ve gerçekten harika bir kar lastiği (en iyi kuyruk lastiklerinden daha iyiydim - prim üreticileri - GY, D, P). Bununla birlikte, ıslak bir yüzeye, su altında kaymaya karşı kuru, diğer lastikleri biliyorum ve kullanıyorum.

  Bu yorum yardımcı oldu mu? Evet 1 Hayır 0

Sayfa başına yorumlar:

Nokian WR SUV 3 lastik özellikleri

Nokian WR SUV 3 yüksek performanslı bir SUV lastiğidir. değişen Avrupa kış şartlarında, mükemmel kış tutuşu ve sürüş tepkisine sahip olmakla beraber,sürücüye evindeymiş hissini vermektedir. Nokian WR SUV 3 kış lastiği,çamurda ve suda kızaklamayı etkin şekilde önlerken,kışın içinde barındırdığı süprizlere de oldukça hazırlıklıdır. Kolayca yuvarlanır ve balansını hem karda ve çamurda hemde buna benzer kuru yollarda muhafaza eder.

The new symmetric and directional tread pattern of the Nokian WR SUV 3 'ün yeni simetrik ve yönlü sırt deseni,yüksek güçlü SUV'lar için özel imal edilmiş silika kış bileşimi,yüksek çekişi ile son derece kararlı sürüş hissi ve yüksek hızlarda bile sürekli tutuş sağlamaktadır. Kar Pençeleri gibi,lastiğin buzda ve karda tutuşunu bir kat daha güçlendiren yeni buluşlar,lastiğin geliştirilmesi aşamasında özel bir amaç haline gelmiştir.Eşsiz sırt desen tasarımı ve cilalı enine olukları tehlikeli çamur ve su kızaklamayı önlemeye yardımcı olur.

Yüksek performanslı SUV'lar için geliştirilen simetrik ve yönlü sırt deseni (sabit dönüş yönü ile) mükemmel tutuşu sağlar ve su ve çamurda kızaklama karekterisriklerinin güvenliğini temin eder. Nokian WR SUV 3 'ün uzunlamasına merkezi kuşağı, özellikle yüksek hızlarda ve tüm yüzeylerde çok zor manevraları dengeler. Dengeli ve teknik tutuşuna ek olarak, Nokian WR SUV 3 düzenli biçimde durur ve kolayca yuvarlanır,yakıt tasarrufu sağlar ve çevreyi korur.

Nokian WR SUV 3 merkez ve boylamasına kuşaga bitişik olan Oluk Asansörleri değişen ve zorlu olan SUV kullanımına ek bir sağlamlık kazandırmaktadır. Omuzdan omuza gerilmiş olan 3D kilit yivleri,virajlarda ve kaçma manevralarında kavramayı güçlendirmektedir.Nokian Lastikleri çamur kızaklama teslerinde öncü olarak bilinmektedir. Nokian WR SUV 3 de bu bilgi birikiminden maksimum yararlanmaktadır. Derin enine olukları, güçlü, ok şeklinde yönlü sırt deseni ve cilalı ana olukları su ve çamuru etkili şekilde tahliye eder, böylece tehlikeli suda kızaklama ve çamurda kızaklama önlenmesi sağlanmış olur.

Nokian WR SUV 3 Kauçuk bileşimine eklenen kanola yağı, Nokian WR SUV 3 'ün çevre dostu yapısına vurgu yapmaktadır.Bu akıllı kış lastiğinin AB lastik etiketi değerleri,değişen lastik boyutuna göre,yakıt ekonomisi için B ve ıslak yol tutuş için C’ dir.

Nokian WR SUV 3 test

2018 Auto Zeitung test ebatında: 235/60 R18 3. yer değerlendirme:
Off-Road test ebatında: 245/65 R17 1. yer değerlendirme: çok iyi
Off-Road test ebatında: 215/65 R16 1. yer değerlendirme: Iyi