Siparişinizin Durumu
Sipariş numaranızı, soyadınızı ya da TC Numaranızı yazarak sipairşinizin durumunu öğrenebilirsiniz.

Sipariş durumunu kontro et

Sipariş durumunu kontro et

NEDEN OPONEO?
 1. SSL Güvenli Ödeme
 2. 2 ve üstü ücretsiz kargo
 3. Yeni ve orjinal ürünler
 4. 2 000 000'dan fazla müşteri
 5. Avrupa Satış Ağı

Nokian WR SUV 3

Lastik ebatı seç:

Üretici:
Nokian
Sezon:
Kışlık
Adet:
444 TL / Adet
Satın Al
4,4
Değerlendirme: İyi 111140 173 yorum

Nokian WR SUV 3

Nokian WR SUV 3 yüksek performanslı bir SUV lastiğidir. değişen Avrupa kış şartlarında, mükemmel kış tutuşu ve sürüş tepkisine sahip olmakla beraber,sürücüye evindeymiş hissini vermektedir. Nokian WR SUV 3 kış lastiği,çamurda ve suda kızaklamayı etkin şekilde önlerken,kışın içinde barındırdığı süprizlere de oldukça hazırlıklıdır. Kolayca yuvarlanır ve balansını hem karda ve çamurda hemde buna benzer kuru yollarda muhafaza eder.

The new symmetric and directional tread pattern of the Nokian WR SUV 3 'ün yeni simetrik ve yönlü sırt deseni,yüksek güçlü SUV'lar için özel imal edilmiş silika kış bileşimi,yüksek çekişi ile son derece kararlı sürüş hissi ve yüksek hızlarda bile sürekli tutuş sağlamaktadır. Kar Pençeleri gibi,lastiğin buzda ve karda tutuşunu bir kat daha güçlendiren yeni buluşlar,lastiğin geliştirilmesi aşamasında özel bir amaç haline gelmiştir.Eşsiz sırt desen tasarımı ve cilalı enine olukları tehlikeli çamur ve su kızaklamayı önlemeye yardımcı olur.

Yüksek performanslı SUV'lar için geliştirilen simetrik ve yönlü sırt deseni (sabit dönüş yönü ile) mükemmel tutuşu sağlar ve su ve çamurda kızaklama karekterisriklerinin güvenliğini temin eder. Nokian WR SUV 3 'ün uzunlamasına merkezi kuşağı, özellikle yüksek hızlarda ve tüm yüzeylerde çok zor manevraları dengeler. Dengeli ve teknik tutuşuna ek olarak, Nokian WR SUV 3 düzenli biçimde durur ve kolayca yuvarlanır,yakıt tasarrufu sağlar ve çevreyi korur.

Nokian WR SUV 3 merkez ve boylamasına kuşaga bitişik olan Oluk Asansörleri değişen ve zorlu olan SUV kullanımına ek bir sağlamlık kazandırmaktadır. Omuzdan omuza gerilmiş olan 3D kilit yivleri,virajlarda ve kaçma manevralarında kavramayı güçlendirmektedir.Nokian Lastikleri çamur kızaklama teslerinde öncü olarak bilinmektedir. Nokian WR SUV 3 de bu bilgi birikiminden maksimum yararlanmaktadır. Derin enine olukları, güçlü, ok şeklinde yönlü sırt deseni ve cilalı ana olukları su ve çamuru etkili şekilde tahliye eder, böylece tehlikeli suda kızaklama ve çamurda kızaklama önlenmesi sağlanmış olur.

Nokian WR SUV 3 Kauçuk bileşimine eklenen kanola yağı, Nokian WR SUV 3 'ün çevre dostu yapısına vurgu yapmaktadır.Bu akıllı kış lastiğinin AB lastik etiketi değerleri,değişen lastik boyutuna göre,yakıt ekonomisi için B ve ıslak yol tutuş için C’ dir.

Kullanıcı yorumları

Genel değerlendirme: 4,4 Genel değerlendirme: Genel değerlendirme bireysel performans ağırlıklı ortalama değil aritmetik ortalamasıdır. Toplam değerlendirmede bazı lastiklerde küçük etkilenmeler olmuştur. 173 yorumlar

iyi
 • Kullanım maliyetleri: Lastiklerin araç işletme maliyetine etkisi 111120 4,2
 • Konfor: Lastiklerin sürüş konforuna etkisi 111120 4,2
 • Yol nitelikleri: Lastiklerin sürüş kolaylığına etkisi 111140 4,4
 • Off-road özellikleri: Off-road sürüşü sırasında lastiğin performansı. 11110 4,0

173 Müşterimizin değerlendirmesi

 • 5 71 Kişi
 • 4 95 Kişi
 • 3 4 Kişi
 • 2 1 Kişi
 • 1 2 Kişi

98% Kullanıcıların tavsiye ettiği lastik

98%

Lastikler hakkındaki bilgiler 1412 gündür. toplanmaktadır. Şu ana kadar toplanan 173 yorum.
Müşterilerimiz tarafından yapılan toplam yol mesafesi 1454000 km.

En iyi notu alan özelliği: Kuru zemin yol tutuşu.

Bu lasitik aktif kullanıcılar tarafından değerlendirildi Çoğunlukla şehir dışı.

Bu lastik aynı sürüş tarzına sahip kullanıcılar tarafından değerlendirildi Normal.

Yeni yorumlar:

Sayfa başına yorumlar:

 • MURAT CANPOLAT
  Değerlendirme: 4,7 111170

  Bu yorum yardımcı oldu mu? Evet Hayır

  0 kişi 0 kişi

  NOKİAN KIŞ ŞARTLARINDA GÖZÜ KAPALI ALINABİLİNECEK BİR LASTİK TAVSİYE EDERİM.
 • Çeviri Bu çeviri başka bir dilden geliyor ve profesyonel bir çevirmen doğrulaması bekleniyor.

  Yurtdışından Yorum Kullanıcı: Falcon
  Değerlendirme: 4,4 111140

  Bu yorum yardımcı oldu mu? Evet Hayır

  0 kişi 0 kişi

  İyi bir sürü her zaman olduğu gibi testlerin kullanıcıların yanı sıra bayilerinden Nokianach duydum ve kendisi tamamen farklı koşullarda olsa İskandinavya Hakkapelittach sürdü. Bana detrymowała yapılan tek şey (özellikle kriz ve ambargo bu süre içinde) yani üretim ülkesi, Rusya ama geçirdim olarak benim önceki kış lastikleri bir şans aldı. çok iyi ve rzeczyuwiście Genel izlenim (- GY, D, P kış lastik üreticilerinden en çok prim kullanmış daha iyi) kar için büyük bir lastiktir. Ama yağışlı hava, kuru, kızaklama biliyorum ve diğer lastikleri kullanın. 160 km / s'lik bir hızla otoyol sürüş sırasında lastik benim tüm kariyer anda parçalanmış, otomotiv (fazla 1m km) Ben olmadı. lastiğin yan ve lastiğin yetmezliği oldukça böylece sırt ve keskin bir şey Traversing (basınç, hız endeksi ve yük kapasitesi yeterli) olmasa da Hayır olabilirdi. Biliyorum asla neden oldu ama RUSYA'DA MADE IN eleman benimle sonsuza kadar kalacak ve Nokian I lastiği kesinlikle bitki yüksek teknik kültüre sahip bir ülkede inşa olmayacak, en azından kadar arkanı bilmiyorum. Üzgünüm Nokian. Sana bir şans verdi ama ben ailenin hayatını riske diliyorum ve üyeleri uyarmak bir pozostałyhch olmayacaktır. bilinçli Podejmujcie karar.
 • Çeviri Bu çeviri başka bir dilden geliyor ve profesyonel bir çevirmen doğrulaması bekleniyor.

  Yurtdışından Yorum Kullanıcı: Robert
  Değerlendirme: 4,2 111120

  Bu yorum yardımcı oldu mu? Evet Hayır

  0 kişi 0 kişi

  Teklife göre lastik Çok hızlı teslimat. Nokian lastikleri (farklı görüşler onlar hakkında dolaşan rağmen) ben çok mutluyum. Çok makul bir fiyat için çok iyi bir kalite primi lastikler. Olumlu beni şaşırttı. Uygulanması için Rusya'da üretilen rağmen herhangi bir yorum yok. Sonbaharda 2013 yılları 2013 yazında üretilen, ve böylece aslında yeni iken ben onları aldım. Onların büyüklüğü nedeniyle (17-inç hafif alaşım jantlar) dengelenmelerinin ile küçük sorunlar vardı, ama profesyonel hizmetlerde herhangi bir sorun olmamıştır. Sen bunlardan sadece iki jant ve jeszczeraz montaj açmak vardı. Sözde hayır yoktur. "Dayak" ve pratikte nadiren kış lastikleri durumunda karşılaşılan, hangi sürüş esnasında onları duyamıyorum. Ben tavsiye ederim.
 • Çeviri Bu çeviri başka bir dilden geliyor ve profesyonel bir çevirmen doğrulaması bekleniyor.

  Yurtdışından Yorum Kullanıcı: Michał
  Değerlendirme: 5,0 11111

  Bu yorum yardımcı oldu mu? Evet Hayır

  0 kişi 0 kişi

  Mitsubishi Pajero Sport 2, manuel kilitler ile 4x4. Islak değişmeden kuru hissi sürme, araba yolun yapıştırılmış. (Tabii ki başka lastikleri quadzik arasında) ve en iyi .. sürmek yokuş yukarı 20-25stopni, bu lastiklerin kum kopny beni ve bir arkadaş dörtlü sadece sürdü. O UAZ, Mercedes G (eski model) ve Ford Ranger çalıştı. Cruise control araba 165km karayolu da yapıştırılmış. Kesinlikle tavsiye ederim. Daha önce, ben Dualer Bridgestone vardı, fabrikada takılır. bir araba satın alma, ve beş dakika içinde ilk yağmur iki kez beni asfalt çekiş kontrolü kurtardı. Üretici maksimum lastik genişliği kullanılan yani sırt anlamıyla kıyıdan sahil balon etmektir. biz arkada araba baktığımızda ben lastikleri iki kat daha büyüktür koymak gibi görünüyor.
 • Çeviri Bu çeviri başka bir dilden geliyor ve profesyonel bir çevirmen doğrulaması bekleniyor.

  Yurtdışından Yorum Kullanıcı: Arczi
  Değerlendirme: 4,3 111130

  Bu yorum yardımcı oldu mu? Evet Hayır

  0 kişi 0 kişi

  değil kurulumdan sonra ilk dengeleme sorunsuz, gördüğünüz, ne yazık ki, Rusya'da üretilen lastiklerin kalitesinde düşüş, belki zorunlu olarak ... son standardına sahip başka bir araba sürece patlak oldukça sıkıcı parça alaşım jant üzerinde sürüş sonra Çek Cumhuriyeti karayolu üzerinde cehenneme tek lastik gitti .! sadece onun yol kenarında kazası :( nerede durdu yere ulaşmadan önce o şey o kadar belirsiz uzunluğu yaklaşık 25cm arka tekerleğin size lastik vurmak nasıl hayran Tam dik fethetmek zorunda: haricinde hiçbir kar yoktu gerçi PM Avusturyalı dağlar yolda iyi icra yüksek rakımda bölüm zaspały servis yolları, çünkü, şikayet iyi frenleme ve çekiş edemez, gömülü, her zamanki gibi, ülkedeki ... asansörler için erişmenizi sağlar.

Sayfa başına yorumlar:

Mevcut lastik ebatları Nokian WR SUV 3

Lastik ebatı seç

Sayfa başına sonuç sayısı:

Tür:

Lastik adı: Ebat: İndeksler: Fiyat: Adet:
Nokian WR SUV 3 215/65 R16 102 H XL 215/65 R16 102 H 362 TL Satın Al
Nokian WR SUV 3 215/60 R17 100 H XL 215/60 R17 100 H 444 TL Satın Al
Nokian WR SUV 3 235/65 R17 108 H XL 235/65 R17 108 H 475 TL Satın Al
Nokian WR SUV 3 235/60 R18 107 V XL 235/60 R18 107 V 513 TL Satın Al
Nokian WR SUV 3 225/60 R17 103 H XL 225/60 R17 103 H 538 TL Satın Al

Sayfa başına sonuç sayısı:

Lastik testleri

2015 Off-Road test ebatında: 245/65 R17 değerlendirme: çok iyi
Auto Bild Allrad test ebatında: 215/65 R16 değerlendirme: memnun edici