Siparişinizin Durumu
Sipariş numaranızı, soyadınızı ya da TC Numaranızı yazarak sipairşinizin durumunu öğrenebilirsiniz.

Sipariş durumunu kontro et

Sipariş durumunu kontro et

NEDEN OPONEO?
  1. SSL Güvenli Ödeme
  2. 2 ve üstü ücretsiz kargo
  3. Yeni ve orjinal ürünler
  4. 2 000 000'dan fazla müşteri
  5. Avrupa Satış Ağı

Petlas Explero A/S PT411

Lastik ebatı seç:

Üretici:
Petlas
Sezon:
Butun mevsimler

Petlas Explero A/S PT411

Petlas Explero A/S PT411, Petlas’ın 4x4, SUV ve crossover kullanıcılarının yıl boyunca ihtiyaç duydukları performans ve güvenlik ihtiyaçlarını üst düzey bir konforla karşılamak üzere geliştirdiği dört mevsim SUV lastiğidir. Dijital simülasyon teknikleri ve yüksek mühendislik uygulamaları ile tasarlanmış son derece şık, agresif bir asimetrik desene sahip olan Petlas Explero A/S PT411, özel blok dizilimi ile segmentinin en düşük yol gürültüsü seviyelerine ulaşmıştır. Özel tasarlanmış taban deseni ve çoklu kauçuk içeren özel sırt karışımı ile dört mevsim değişken kullanım koşullarında güvenli sürüş sağlar.Lastiğin dış tarafında, özel tasarlanmış omuz yapısı ile dört mevsim kullanım koşullarında yüksek viraj alma kalibiyetine sahiptir.Çevresel 4-Kanal ile hızlı ve etkin su tahliyesi.

Şık asimetrik desen tasarımı ile etkleyici görünümüyle bilgisayarla tasarlanmış blok dizilimi minimize edilmiş yol/desen gürültüsü ve yüksek sürüş konforu sunar. Dört geniş çevresel oluk ile son derece etkin ve hızlı bir su tahliyesi sağlayan Petlas Explero A/S PT411, birikinti ve hacimli akıntı halindeki suda kızaklamaya karşı sıradışı bir direnç sergileyerek ıslak zeminlerde ve yağmurlu havalarda güvenliği garanti altına almaktadır. Özel olarak tasarlanmış geniş omuz blokları optimum sertliği sayesinde tüm yol koşullarında mükemmel bir viraj hakimiyeti meydana getirir. Merkezi bölgedeki çevresel kaburga yapı ile yüksek hızlarda düz sürüşte çizgisel bir istikrar sunar.

Petlas Explero A/S PT411, frenlemelerde de son derece yüksek bir güç üretir. Uzun çalışmalarla geliştirilen dört mevsim sırt hamur bileşiğinin çoklu kauçuk içeren özel formülü sayesinde son derece geniş bir sıcaklık aralığında optimum esnekliğini muhafaza eden Petlas Explero A/S PT411, farklı yol ve hava koşullarında aynı yüksek performansını kesintisiz olarak sürdürebilmektedir. İç inşasında polyester kord gövdeye entegre sıfır derece spiral sarım eksiz aramid naylon bant ile takviyelenmiş çelik kemer çifti kullanılan Petlas Explero A/S PT411, bu esnek ve hafifliğine nispetle son derece dayanıklı kompozit sayesinde kullanıcısına yüksek sürüş konforu, emniyet ve dayanıklığı bir arada sunmaktadır. Eksiz ve yüksek gerilimli topuk tel demeti ve sert topuk dolgusu ile jantla adeta bir bütün haline gelen Petlas Explero A/S PT411, virajlarda benzersiz bir istikrar, direksiyon manevra isteklerine de son derece hassas ve hızlı yanıt verme kabiliyetlerine sahiptir. Petlas Explero A/S PT411, özel olarak geliştirilmiş sırt deseni ve bileşiğinin özel kauçuk oranının sırt bölgesinde dayanıklılığı arttırıcı etkisiyle hem taban yaralanmalarına karşı etkin bir direnç oluşturur, hem de yüksek bir kilometre ömrü sergiler.

Kullanıcı yorumları

Yeni yorumlar:

Lastik hakkında yorumları derliyoruz

Mevcut lastik ebatları Petlas Explero A/S PT411

Lastik ebatı seç

Sayfa başına sonuç sayısı:

Tür:

Lastik adı: Ebat: İndeksler: Fiyat: Adet:

Sayfa başına sonuç sayısı: