Siparişinizin Durumu
Sipariş numaranızı, soyadınızı ya da TC Numaranızı yazarak sipairşinizin durumunu öğrenebilirsiniz.

Sipariş durumunu kontro et

Sipariş durumunu kontro et

NEDEN OPONEO?
  1. SSL Güvenli Ödeme
  2. 2 ve üstü ücretsiz kargo
  3. Yeni ve orjinal ürünler
  4. 2 000 000'dan fazla müşteri
  5. Avrupa Satış Ağı

Petlas PT935

Üretici:
Petlas
Araç tipi:
Ticari araçlar
Sezon:
Kışlık
TÜKENDİ

Malesef bu ürün
stoklarımızda tükenmiştir.

Benzer lastik önerileri için uzmanlarımızı arayabilirsiniz.

Tel.: 0212 705 53 15
(Müşteri hizmetleri servis konuşma tarifesi operatörünüz belirlediği ücrete tabidir.)

Kullanıcı yorumları

Yeni yorumlar:

Lastik hakkında yorumları derliyoruz

Petlas PT935

Petlas PT935, kamyonetler için geliştirilmiş bir kış lastiğidir. Dalgalı sipler ve özel olarak tasarlanmış kış bileşiği ile blok tipi sırt deseni, ıslak, karlı ve buzlu yollarda sürücüler ve yolcular için gerekli olan bir emniyeti sağlamak için dizayn edilmiştir. Özel dizayn edilmiş olan yönelimli ‘’V’’ dizaynına sahip olan Full Grip PT935, aşırı mevsim koşullarında güvenli bir çekiş sağlar. Genişliği optimize edilmiş, keskinleştirilen özel omuz yapısıyla Petlas Full Grip PT935 yüksek hızlarda viraj kararlılığı ve mükemmel direksiyon hakimiyeti sunmaktadır. Lamellerde yapılan değişiklikler nedeniyle yoğun kar ve kış koşullarında performans artmıştır. Lastiğin dizaynında yapılan değişiklikler ile de üstün su , kar ve kar çamuru tahliyesi ile PT935 ön plana çıkıyor.

Üstün mühendislik ürünü olan PT935 geliştirilen teknoloji sayesinde gürültüyü hapseder, sessiz ir yolculuk sunar. Petlas’ın özel FST (İnce Silika Teknolojisi) ile geliştirilen ince silika formulü ile sıcaklıkların çok düşük olduğunda bile üst düzey frenleme performansı gösterir. İç yapısında sıfır derece spiral sarım eksiz naylon ile takviyelenmiş geniş yapılı çift çelik kuşak kullanılan Petlas Full Grip PT935, bu çok hafif, esnek ve bir o kadar da dayanıklı kompozit sayesinde yumuşak bir sürüş, yüksek mukavemet ve son derece düzenli bir sırt aşınması meydana getirir.

1976 yılında motorlu taşıt lastikleri üretimi için kurulmuştur. Üretimlerini Kırşehir'de ki fabrikasında yapmaktadır. 2005 yılında Abdulkadir Özcan AŞ tarafından AKO bünyesine alınmıştır. Otomobil, 4x4, ticari araç, zirai araç, iş makinaları ve yoldışı iş makinaları, askeri araç ve askeri uçaklar için lastik üreten firma, Petlas markasının yanı sıra Starmaxx yan markasıyla da üretim yapmaktadır.