Siparişinizin Durumu
Sipariş numaranızı, soyadınızı ya da TC Numaranızı yazarak sipairşinizin durumunu öğrenebilirsiniz.

Sipariş durumunu kontro et

Sipariş durumunu kontro et

NEDEN OPONEO?
 1. SSL Güvenli Ödeme
 2. 2 ve üstü ücretsiz kargo
 3. Yeni ve orjinal ürünler
 4. 2 000 000'dan fazla müşteri
 5. Avrupa Satış Ağı

Pirelli P Zero

Üretici:
Pirelli
Araç tipi:
4x4
Sezon:
Yazlık
4,3
Değerlendirme: 111130 84 yorum
TÜKENDİ

Malesef bu ürün
stoklarımızda tükenmiştir.

Benzer lastik önerileri için uzmanlarımızı arayabilirsiniz.

Tel.: 0212 705 53 15
(Müşteri hizmetleri servis konuşma tarifesi operatörünüz belirlediği ücrete tabidir.)

Pirelli P Zero yorumlar

Genel değerlendirme: 4,3 Genel değerlendirme: Genel değerlendirme bireysel performans ağırlıklı ortalama değil aritmetik ortalamasıdır. Toplam değerlendirmede bazı lastiklerde küçük etkilenmeler olmuştur. 84 yorum

iyi
 • Kullanım maliyetleri: Lastiklerin araç işletme maliyetine etkisi 111110 4,1
 • Konfor: Lastiklerin sürüş konforuna etkisi 11110 4,0
 • Yol nitelikleri: Lastiklerin sürüş kolaylığına etkisi 111150 4,5
 • Off-road özellikleri: Off-road sürüşü sırasında lastiğin performansı. 111100 3,1

84 Müşterimizin değerlendirmesi

 • 5 30 Kişi
 • 4 47 Kişi
 • 3 6 Kişi
 • 2 0 Kişi
 • 1 1 Kişi

90% Kullanıcıların tavsiye ettiği lastik

90%

Lastikler hakkındaki bilgiler 4876 gündür. toplanmaktadır. Şu ana kadar toplanan 84 yorum.
Müşterilerimiz tarafından yapılan toplam yol mesafesi 830000 km.

En iyi notu alan özelliği: Kuru zemin yol tutuşu.

Bu lasitik aktif kullanıcılar tarafından değerlendirildi Yoğun şehir içi kullanımı.

Bu lastik aynı sürüş tarzına sahip kullanıcılar tarafından değerlendirildi Sakin kullanım.

Yeni yorumlar:

Sayfa başına yorumlar:

 • Yurtdışından Yorum Kullanıcı: Nadie Ulises.

  Ebat: 245/45 R18

  Değerlendirme: 4,2 111120
  JAraba Jaguar XF D 275CV 245/45 / R18 İkinci çift Pzero'dayım, kısa bir süre bile olsa Pirelli'ye dönmeye dayanamadım. Lastik olağanüstü tutuş kuru zeminde, ben en ufak bir hata yapmadan 275cv motorun sonuna kadar gaza basabiliyorum, virajlarda harika Pirelli nemlidir ancak kavrama seviyesi kuru değildir, bu nedenle yağmur yağdığında özellikle çok fazla su varsa, istisnai bir lastiğe sahip olmamanız ve tek bir doğru sizde vardır. Kurudaki bir diğer olumlu yön ise, daha önce hiç görülmemiş bir şeyi değiştirmeden önce son kilometreye kadar yüksek performans göstermeleridir. Bu, tahliye kanallarının yıpranma ile yitirildiğini fark ederseniz, ıslak zeminde biraz hissedebilirsiniz. Bir başka olay ise 30.000'den az bir süredir ve 5 kilometreden kısa olan çok kısa gezilerden çok azı dışında sessizce sürüyorum. Gürültü ve konfor kabul edilebilir, ancak hafifçe duyulmasına izin verilir ve XF'in ses yalıtımı mükemmeldir. Pirelli'den daha çok% 70 daha fazla ısınan, çok rahat ve düzgün bir kavrama ile iyi bir tutuş gücü elde ettim, ancak dibe gaz verdiğinizde güçte duramazlar. Tavsiye ederim.

  Bu yorum yardımcı oldu mu? Evet 0 Hayır 0

 • Yurtdışından Yorum Kullanıcı: Polecam :)

  Ebat: 225/40 R18

  Değerlendirme: 4,7 111170
  Sonbaharda Winter Sottozero II paketinde ve P Zero'da değerlendirebileceğim ve Şubat'tan beri onlara biniyordum ve diyebilirim ki - her iki model de şimdiye kadar fırsatım oldu. sürmek. Bence Pirelli şu anda en iyi lastikleri yapıyor. Değişmeyebilir! Tek dezavantajı olabilir: aşınma - diğer üreticilere kıyasla yapıldıkları oldukça yumuşak bir karışım çabucak yok edilir ve fiyat, ama kalite ödenir biliyorum. :-) Ve birileri daha iyi bir lastik üretene kadar, bir sonraki satın almada kesinlikle 1 numara olacaklar.

  Bu yorum yardımcı oldu mu? Evet 0 Hayır 0

 • Yurtdışından Yorum Kullanıcı: Mateusz

  Ebat: 255/35 R18

  Değerlendirme: 4,5 111150
  Pirelli'nin bir destekçisi olmamıştım, ama P zero modeli işi yapıyor. Özellikle virajlardan sonra hızlı ve agresif bir şekilde sürüyorum, kuru ya da ıslak olup olmamasına bakılmaksızın üstesinden gelmeyi seviyorum. Lastikler, gerçekten ihtiyacım olan ıslak yüzeylerde harika bir tutuşa sahip. İçimde beni yakalayan şey mükemmel yol tutuşudur! Merak ediyorsan, bana lastik için birkaç tane daha koyduğuna inanıyorum, çünkü en çok lastiklere bağlı! Bir sonraki sezon için ikinci bir set aldım, Pirelli harika.

  Bu yorum yardımcı oldu mu? Evet 1 Hayır 0

 • Yurtdışından Yorum Kullanıcı: Marcin

  Ebat: 225/40 R18

  Değerlendirme: 4,1 111110
  Çok iyi lastik. Ayrıca geçmişte Pirelli lastikleri vardı ve bu kez biraz hayal kırıklığına uğradım. Başka bir satın alma da PZero serisinden bir lastik olacak. Sessiz bir sürüş için çok rahattır, yumuşak bir lastik gibi biraz hareket eder, keskin bir dinamik sürücü ise sürücüye çok fazla güven verir. Benim düşüncemde sert bir lastik var çünkü kullanımın başlangıcından itibaren 1 milimetre kayıp farkettim Kısaca - en düşük fiyata rağmen, satın almaya değer. selamlar

  Bu yorum yardımcı oldu mu? Evet 0 Hayır 0

 • Yurtdışından Yorum Kullanıcı: matematyk

  Ebat: 245/40 R18

  Değerlendirme: 4,3 111130
  Yolda seyahat ettiğim en iyi lastik. Çok yüksek hızlarda bile iyi yol tutuşu (A2 bölümü Dusseldorf - Hannover 270km / s'lik periyotlarla - 217km / s'lik rotada ortalama hız). RF sürümündeki lastik, Polonya çukurlarında belirgin bir şekilde sert, ama bence, RF sürümünde olmayan orijinal Dunlop SP Sport'dan daha fazla değil, yüksek hızlarda çok daha kararlı kalkış ve frenlemede önemli ölçüde daha fazla verimlilik sunuyor.

  Bu yorum yardımcı oldu mu? Evet 0 Hayır 0

Sayfa başına yorumlar:

Pirelli P Zero lastik özellikleri

Pirelli P Zero premium (yüksek) sınıf bir yazlık lastiktir. Pirelli kaliteli lastikler üreten bağımsız bir lastik üretici firmadır. Pirelli P Zero modern teknolojinin bir ürünü olarak ortaya çıkmıştır. Agresif bir asimetrik sırt deseni barındırmaktadır. Yüksek sürat anında bile konfor ve güven veren bir lastiktir. Virajlarda yol tutuşu oldukça iyidir.

Pirelli P Zero lastiklerinden üstün performans bekleyen araç sahipleri için tasarlanmıştır. Hamurunun yapımında nanoteknolojiden yararlanılmış olan bir üstün klas üründür. Sırt katmanına uygulanmış olan asimetrik desen onun tüm özelliklerinin geliştirilmesini sağlamıştır. Sırt katmanı kenar kısımlarında ince kesikler içeren, düz bloklar halinde sıralanmış beş adet kaburga barındırmaktadır. Yüksek süratte daha iyi bir çekiş gücü için kenarlardaki bu düz sıra, diyagonal bloklar ile özellikle bölümlenmiştir. Lastik uzunlamasına düz kanallar içerir. Bu kanalların görevi aquaplaning (su yastığında kayma) riskini önlemek ve lastiği kuru tutmaktır. Tasarımcılar daha yüksek dayanıklılık elde etmek amacıyla lastiğin profilini daha düz tasarlamış ve zeminle olan temasını artırmıştırlar. Bu sayede basıncın lastiğin tüm yüzeyine optimize edilmesi ile daha emin ve akıcı bir sürüş sağlanmıştır. Bütün bunlara ek olarak sırt katmanı aşınması yavaş ve dengeli bir biçimde gerçekleşir. Yazının başında da belirttiğimiz lastiğin temelinin inşasında kullanılmış olan nanoteknoloji, aynı zamanda sırt katmanı ve ayak kısmında kullanılmıştır. Bunları birleştirmek amacıyla aralara mikrobağlantılar kurulmuş ve bunların sonucunda da dönme direnci azaltılıp konforlu bir sürüş elde edilmiştir. Kullanılan polimer malzeme yüksek sürat esnasında oluşan aşırı sıcaklıklara daha dayanıklıdır.

Pirelli P Zero’nun geliştirilmesinde yeni bir buluş olan Hybrid Cord sistemi kullanılmıştır. Bu sistem lastiğin dayanıklılığını artırıp merkezkaç kuvvetine bağlı deformasyonu önler. Pirelli P Zero’nun artılarından biri de şık görünümüdür. Düz ve gösterişsiz sırt deseni bu markanın bir klasiğidir. Pirelli P Zero model lastik Ultra High Performance segmentine girer. Ekstrem hızlarda bile yüksek kontrol sunmaktadır. Daha çok spor tipi araçlar, lüks sedanlar gibi yüksek motor gücüne sahip araçlar için tasarlanmıştır.

Pirelli P Zero test

2020 ADAC test ebatında: 225/40 R18 değerlendirme: memnun edici
TCS test ebatında: 225/40 R18 değerlendirme: tavsiye edilen
ÖAMTC test ebatında: 225/40 R18 değerlendirme: tavsiye edilen
Auto, Motor und Sport test ebatında: 225/45 R18 değerlendirme: çok iyi
ACE/GTÜ test ebatında: 235/45 R18 değerlendirme: tavsiye edilen
Auto, Motor und Sport test ebatında: 245/45 R18 2. yer değerlendirme: tavsiye edilen
Auto Bild test ebatında: 235/35 R19 değerlendirme: memnun edici
ADAC test ebatında: 225/45 R17 3. yer değerlendirme: tavsiye edilen
Auto Zeitung test ebatında: 225/45 R17 değerlendirme: özellikle tavsiye edilen
Sport Auto test ebatında: 205/55 R16 değerlendirme: tavsiye edilen
TCS test ebatında: 225/45 R17 3. yer değerlendirme: özellikle tavsiye edilen
Auto Zeitung test ebatında: 225/40 R18 2. yer değerlendirme: özellikle tavsiye edilen
Auto, Motor und Sport test ebatında: 245/45 R18 3. yer değerlendirme: özellikle tavsiye edilen
Auto Zeitung test ebatında: 225/45 R17 1. yer değerlendirme: özellikle tavsiye edilen