Siparişinizin Durumu
Sipariş numaranızı, soyadınızı ya da TC Numaranızı yazarak sipairşinizin durumunu öğrenebilirsiniz.

Sipariş durumunu kontro et

Sipariş durumunu kontro et

NEDEN OPONEO?
 1. SSL Güvenli Ödeme
 2. 2 ve üstü ücretsiz kargo
 3. Yeni ve orjinal ürünler
 4. 2 000 000'dan fazla müşteri
 5. Avrupa Satış Ağı

Pirelli P7 Cinturato

Üretici:
Pirelli
Araç tipi:
Kişisel Araçlar
Sezon:
Yazlık
4,2
Değerlendirme: 111120 210 yorum
TÜKENDİ

Malesef bu ürün
stoklarımızda tükenmiştir.

Benzer lastik önerileri için uzmanlarımızı arayabilirsiniz.

Tel.: 0212 705 53 15
(Müşteri hizmetleri servis konuşma tarifesi operatörünüz belirlediği ücrete tabidir.)

Pirelli P7 Cinturato yorumlar

Genel değerlendirme: 4,2 Genel değerlendirme: Genel değerlendirme bireysel performans ağırlıklı ortalama değil aritmetik ortalamasıdır. Toplam değerlendirmede bazı lastiklerde küçük etkilenmeler olmuştur. 210 yorum

iyi
 • Kullanım maliyetleri: Lastiklerin araç işletme maliyetine etkisi 111110 4,1
 • Konfor: Lastiklerin sürüş konforuna etkisi 111110 4,1
 • Yol nitelikleri: Lastiklerin sürüş kolaylığına etkisi 111140 4,4

210 Müşterimizin değerlendirmesi

 • 5 75 Kişi
 • 4 117 Kişi
 • 3 15 Kişi
 • 2 1 Kişi
 • 1 2 Kişi

88% Kullanıcıların tavsiye ettiği lastik

88%

Lastikler hakkındaki bilgiler 4116 gündür. toplanmaktadır. Şu ana kadar toplanan 210 yorum.
Müşterilerimiz tarafından yapılan toplam yol mesafesi 2208000 km.

En iyi notu alan özelliği: Kuru zemin yol tutuşu.

Bu lasitik aktif kullanıcılar tarafından değerlendirildi Çoğunlukla şehirde.

Bu lastik aynı sürüş tarzına sahip kullanıcılar tarafından değerlendirildi Normal.

Yeni yorumlar:

Sayfa başına yorumlar:

 • Yurtdışından Yorum Kullanıcı: Czeloo

  Ebat: 205/55 R16

  Değerlendirme: 3,6 111600
  Genel olarak, lastik kötü değildir, ancak belirli otomobiller için uygun değildir. Avantajları: - oldukça düşük yuvarlanma direnci - Yapışma kaybı durumunda çok iyi kuru yapışma ve iyi kontrol - iyi bir kılavuz - iyi dayanıklılık - Islak tutuş kaybı durumunda iyi kontrol - Oldukça kolay denge ve lastik "çırpma" - Aquaplaning'e karşı iyi direnç - Lastiklerin en büyük avantajı, kuru ve ıslak zeminde kavramanın (ayrıca kayma meydana geldiğinde hissedilmesi kolay) ve kuru yüzeylerde kavrama sonrasında araç kontrolüdür. Dezavantajları: - başından beri, oldukça fazla gürültü var - onlar açıkça uğultuluyor ve bu yüksek sırt sertliği nedeniyle Araba, diğer lastiklere kıyasla, bir kez daha bir kez sağa sola doğru çekmeye başlar. - Islak zeminde, ilk sezonda tamam, bir sonraki kötüleşir, ıslak başlangıçta her zaman TC'ye tepki verir. - Eşitsizliklerin bastırılması, görünüşte daha kötüsü, ancak yumuşak Goodyear'a kıyasla. - Lastik sırtının şekli nedeniyle, manevra ve park sırasında direksiyondaki direncini artıracaktır.

  Bu yorum yardımcı oldu mu? Evet 0 Hayır 0

 • Yurtdışından Yorum Kullanıcı: adam

  Ebat: 205/55 R16

  Değerlendirme: 4,8 111180
  Stilo Fiat'ta kullanılan lastikler. . Kuru, çok iyi ıslak üzerinde çok iyi. Kışın 100 km hizla seyahat ediyordum, yani yaz 70-80 km. sonuna kadar tamamen düz, direksiyon simidi üzerinde sıfır titresim. İyi frenlerle, iyi hakimiyet sağlar ve lastiklerin ısınmasını beklemize gerek kalmaz. . Genel olarak bunu şiddetle tavsiye ederim. Benim için bir dezavantajı var, yani 205/55 r16 boyutunda, koruyucu bir kenarı yok. Lastikler şu anda 4 mm sırt ve daha derin su birikintileri 100 km / s hızda akmaya neden oluyor, böylece ESP / ASR devreye giriyor. Bu benim ev arabam, ikincisi subaru. Üçüncü seviye bir spor sürücü ehliyetim var ve bu seviyeden bu lastikleri süper iyi olarak değerlendiriyorum. Otomatik geometri tamamen fabrika veya ön -0.5 basınç üzerinde negatif 2.3 bara yükseldi. 115KM ve esp kaymalarına vb. Izin vermez. Ancak, sürücülerin becerileri, büyük otomobil banalları ve iyi süspansiyon tasarımları sayesinde hızlıca döner.

  Bu yorum yardımcı oldu mu? Evet 1 Hayır 2

 • Yurtdışından Yorum Kullanıcı: Łukasz

  Ebat: 205/55 R16

  Değerlendirme: 4,3 111130
  Kuru ve ıslak yüzeylerde mükemmel performans gösterirler. Araba aslında kuru bir yola sıkışmış ilerlemeye devam ediyor. Islak koşullarda, taban yüzünün oldukça spesifik yapısı nedeniyle, suyu çok güzel tahliye ederler. Arabanın altında bir "su yatağı" bulunduğum izlenimini almadım. Daha yüksek hızlarda bile mükemmel viraj. Ben bu lastiklerin görünüşü hayranı değilim, yan oldukça "balon" görünüyor. Daha yüksek hızlarda, maalesef, yüksek sesle. Ancak, bu çok zor değil. Lastiğin yan tarafında, hızlı bir şekilde sürtünerek lastiğin aşınmasını gösteren bir lastik izine sahibiz, ancak lastik sırtı mükemmel durumda. Değişen lastikler hakkında düşünmeyi sağlayan küçük bir pazarlama hilesi. Bu lastikleri kullanan herkes tarafından uygun şekilde belirtilir. Lastikleri özetlemek için oldukça uygun bir fiyata gerçekten tavsiye edilebilir.

  Bu yorum yardımcı oldu mu? Evet 0 Hayır 0

 • Yurtdışından Yorum Kullanıcı: dry

  Ebat: 225/45 R17

  Değerlendirme: 4,0 11110
  Kalitesi birinci sınıfta yer alan bu lastiği satın alarak, büyük bir firma tarafından bir lüks bekliyordum. Belki de hayal kırıklığına uğradım, ama muhtemelen biraz daha iyi bir sunum beklediğimden şaşırdım. Kuru bir yolda mükemmel performans gösterir, asfalta iyi yapışır ve fazla gürültü yapmaz, yağmurlu koşullarda pistte yüksek hızda su birikintilerinden geçerken bile çok fazla şikayet edemezsiniz. Lastikler oldukça sessizdir. Ancak, ıslak çimlerin olduğu yerde hiç süremedim. Orta derecede gazla çalışmış olmama rağmen, kel biriymiş gibi kaymışlardı. Ayrıca, ilk kullanım mevsiminden sonra, lastiğin bir tarafında bir balon ortaya çıktı ve taban yüzü de sildi. Bu yüzden muhtemelen fazla ödeme yapmaya değmez, çünkü orta sınıf ve hatta bütçe sınıfı lastiklerden çok farklı olmayan birinci sınıf bir lastiktir.

  Bu yorum yardımcı oldu mu? Evet 0 Hayır 1

 • Yurtdışından Yorum Kullanıcı: Kuba M

  Ebat: 205/55 R16

  Değerlendirme: 4,4 111140
  Harika lastikler. Şimdiye kadar çin veya başka ucuz lastikler kullandım. Ancak, pirelliler başka. Sessiz (çok zorlu sürücüyü bile memnun ettiler: D ve kış lastikleri elbette pirelli satın aldım), araba gevşek ve durmak istemiyor, kuru ve ıslak koşullarda iyi işlem yapıyor. Köşelerde düzgün bir şekilde tutuyorlar - Dayanıklığa gelince, güvenilir bir fikir ifade edemiyorum (bu mesafeden sonra yaptığım değerlendirmeler aşınma göstermiyor: D) çünkü sadece 4,000 yaptım ve şimdi kış lastikleriyle yarışıyorum ama ilkbaharda diş derinliğini ölçeceğim. sonbahar değişiminde ne kalacağını göreceğiz. Onları 40.000'i yönetecekleri düşüncesiyle aldım. km ve şimdiye kadar her şey doğru yönde ilerliyor. Nakliye masrafı olmadan cazip bir fiyata satın alın: D Hem P7 hem de Oponeo'yu tavsiye ederim.

  Bu yorum yardımcı oldu mu? Evet 0 Hayır 2

Sayfa başına yorumlar:

Pirelli P7 Cinturato lastik özellikleri

Cinturato P7'de, performans geleneği doğaya saygı anlayışıyla bir arada sunuluyor. Yeşil Performans anlayışının bir sonucu olan Cinturato P7, ürünlerimizi geliştirmemizde yeni bir yaklaşım getirerek performans, güvenlik, sürüş keyfi ve çevreye saygı gibi kavramlarda mükemmel bir uyum ve birliktelik sağlamaktadır.Cinturato P7'nin yanağında bulunan 4 adet Eco-Impact sembolü, çevre ile uyumluluğu simgelemektedir: Düşük dönme direnci sayesinde, düşük yakıt tüketimi ve bunun sonucu atmosfere daha az CO2 gazı salımı. Daha fazla kilometre yapabilme, tüketiciye doğrudan tasarruf sağlar. Lastiği performans özelliklerinden ödün vermeden daha uzun ömürlü yapmak, doğal kaynakların daha az tüketilmesi, çevreye daha az zarar verilmesi ve daha az atık anlamına gelir. Rahat ve konforlu bir sürüş için mükemmelleştirilen taban deseniyle Cinturato P7, lastiğin kullanımı sırasında ortaya çıkan gürültü seviyesini düşürmektedir.

Taban Deseni ,Asimetrik taban deseninde bulunan dört adet kesintisiz çevresel kanallar sayesinde suyu etkin bir şekilde temas yüzeyinden tahliye eder. Yapısında bulunan yüksek teknoloji ürünü polimerler sayesinde her türlü yol yüzeyinde tutunmayı artırarak hem ıslak hem de kuru yol şartlarında maksimum frenleme performansı gösterir. Güçlü omuz bloklarıyla ıslak ve kuru yol şartlarında yanal tutunmayı artırarak virajlarda güvenli sürüş sağlar. Standart bir lastiğe oranla yenilikçi taban deseniyle kullanıcısına; iyileştirilmiş sürüş konforu, ömrü boyunca üstün güvenlik, yüksek kilometre performansı ve azaltılmış gürültü seviyesi sunar.

Pirelli P7 Cinturato test

2020 Gute Fahrt test ebatında: 215/50 R18 değerlendirme: Iyi
Auto, Motor und Sport test ebatında: 205/55 R16 değerlendirme: tavsiye edilen
ADAC test ebatında: 225/45 R17 değerlendirme: memnun edici
ACE/GTÜ test ebatında: 205/55 R16 değerlendirme: tavsiye edilen
ADAC test ebatında: 205/55 R16 değerlendirme: memnun edici