Siparişinizin Durumu
Sipariş numaranızı, soyadınızı ya da TC Numaranızı yazarak sipairşinizin durumunu öğrenebilirsiniz.

Sipariş durumunu kontro et

Sipariş durumunu kontro et

NEDEN OPONEO?
 1. SSL Güvenli Ödeme
 2. 2 ve üstü ücretsiz kargo
 3. Yeni ve orjinal ürünler
 4. 2 000 000'dan fazla müşteri
 5. Avrupa Satış Ağı

Pirelli SnowControl 3

Üretici:
Pirelli
Araç tipi:
Kişisel Araçlar
Sezon:
Kışlık
4,5
Değerlendirme: 111150 106 yorum
TÜKENDİ

Malesef bu ürün
stoklarımızda tükenmiştir.

Benzer lastik önerileri için uzmanlarımızı arayabilirsiniz.

Tel.: 0212 705 53 15
(Müşteri hizmetleri servis konuşma tarifesi operatörünüz belirlediği ücrete tabidir.)

Pirelli SnowControl 3 yorumlar

Genel değerlendirme: 4,5 Genel değerlendirme: Genel değerlendirme bireysel performans ağırlıklı ortalama değil aritmetik ortalamasıdır. Toplam değerlendirmede bazı lastiklerde küçük etkilenmeler olmuştur. 106 yorumlar

tavsiye edilir
 • Kullanım maliyetleri: Lastiklerin araç işletme maliyetine etkisi 111140 4,4
 • Konfor: Lastiklerin sürüş konforuna etkisi 111120 4,2
 • Yol nitelikleri: Lastiklerin sürüş kolaylığına etkisi 111160 4,6

106 Müşterimizin değerlendirmesi

 • 5 56 Kişi
 • 4 46 Kişi
 • 3 4 Kişi
 • 2 0 Kişi
 • 1 0 Kişi

99% Kullanıcıların tavsiye ettiği lastik

99%

Lastikler hakkındaki bilgiler 2659 gündür. toplanmaktadır. Şu ana kadar toplanan 106 yorum.
Müşterilerimiz tarafından yapılan toplam yol mesafesi 780000 km.

En iyi notu alan özelliği: Kuru zemin yol tutuşu.

Bu lasitik aktif kullanıcılar tarafından değerlendirildi Yoğun şehir içi kullanımı.

Bu lastik aynı sürüş tarzına sahip kullanıcılar tarafından değerlendirildi Sakin kullanım.

Yeni yorumlar:

Sayfa başına yorumlar:

 • Çeviri Bu çeviri başka bir dilden geliyor ve profesyonel bir çevirmen doğrulaması bekleniyor.

  Yurtdışından Yorum Kullanıcı: Bartek
  Değerlendirme: 4,9 111190

  Bu yorum yardımcı oldu mu? Evet Hayır

  2 kişi 3 kişi

  Ben onları oldukça yüksek ortalama lastik segmenti olarak görüyorum çünkü Pirelki aldım, ama bu benim beklentilerimin ne onların "çile" sırasında var var. Lastikler kamyon yol uzakta kırmaya izin vermeyin kuru koşullarda iyi davranır, ama üzerinde ... yağmur Ben yavaşlatmak için sevmiyorum Hareketli ... oldukça standart lastiklerin çoğu bir avantajdır. Pirelki mükemmel benim parça hallettim. Birkaç kez kuru hem de ıslak kar içine almak için fırsat oldu. Geçici "sürüklenen" otomatik slithering I bazen el frenini kullanmak vermedi buysa .... ben birlikte olmaz. ama her zaman yol istediğim! Hiçbir istenmeyen davranış! Böylece kilitli çünkü konuşmak için çok yoktu gerçek pirelki arka nedir, ancak ön yine onlar bile düz bir çizgi kar önde gelen otomobil aura çok iyi ısırma. Buz üzerinde hiçbir standart lastik buz üzerinde tavsiye delilik vermez çünkü, iyi ... Ben, sivri olması gerekirdi, ama yine de, Pirelli artı araç güvenlik sistemi hala örnek. Ben statik ve kış sürüş deneyimi arayanlar için hem de, açık bir vicdan ile tavsiye ederim! :)
 • Çeviri Bu çeviri başka bir dilden geliyor ve profesyonel bir çevirmen doğrulaması bekleniyor.

  Yurtdışından Yorum Kullanıcı: ekosprzatanie
  Değerlendirme: 4,0 11110

  Bu yorum yardımcı oldu mu? Evet Hayır

  1 kişi 3 kişi

  Bence forumu pirelli kar börekler çörekler 2014 üretim hızı 150 km 1500 km ve frenleme przejachały :) nakliye 3 840 fiyatını kontrol seçilen taşındı / Ağustos ayında s oldukça iyi kazandık, ve, sert yüzden beni şaşırttı 14 derece civarında sıcaklık iyi inhibe, Ağustos ise 50 km / s temp bir hızda kuru asfalt içermiyordu abs. 8 derece ıslak çakıl yol abs ve hafifçe İskandinav kış bekliyor, araba kaldırmaya çalıştı, biz göreceğiz ne kauçuk tür :) yaklaşık 6 bin daha fazla yorum toplam kilometre, lastikler köşeler boyunca düz bir çizgi üzerinde, taze kar çok büyük, rüşvet gidiyor, ıslak çok iyi excel. Abs sık sık uyanır. Benim için bir eksi 2 biraz daha yaz gibi litre, eksi başka yakıt tüketiminde bir artış ve oldukça büyük olduğu gibi pratikte dik Reloaded hiçbir tepki, yüzey taze paketlenmiş kar olduğunu. Debriyaj kutulu Tekerlekler hissedilmeye başladı. Ben, ters oberek yapmak alt dönmek ve yedeklemek zorunda kaldı. Genel olarak, şimdiye kadar bu lastikler ile mutluyum.
 • Çeviri Bu çeviri başka bir dilden geliyor ve profesyonel bir çevirmen doğrulaması bekleniyor.

  Yurtdışından Yorum Kullanıcı: WoWo
  Değerlendirme: 4,2 111120

  Bu yorum yardımcı oldu mu? Evet Hayır

  0 kişi 1 kişi

  Farklı koşullar altında geçti mevcut 4500km lastik. Fatura "tuğla" ile çok ilginç, gruboklockowym adımlarla lastikler. Kuru yüzeye köşelerinde gecikmeler hissetmek ya da asfalt üzerinde yüzmek değil, düzgün davranırlar. Inhibisyonu biraz uzun. Çok doğru ıslak yol davranışı üzerinde. Kış lastiği standout. Taban yüzünün şekli ve biçimi araç mükemmel ve güvenilir bir kontrol sağlar. ABS pratik müdahale etmez ya da çok geç yok. Kar ve hiçbir çekince olmaksızın türevleri Performans. Ne yazık ki, eksi lastik tatsız çınlayan "hum" üreten ve 70-90 km / saat ve 120 km / saat'in üzerinde, (a sırtının şekli sonucu olan) gürültüsünün içermelidir. Otoyol hızlarında ve kuru koşullarda yaz lastikleri ile karşılaştırıldığında palpe yuvarlanma direnci vardır. Ancak bütün olarak bakıldığında, çekiş olanaklarını sundu uygun bir fiyat koşullarda sansasyonel lastiktir. Ben tavsiye ederim!
 • Çeviri Bu çeviri başka bir dilden geliyor ve profesyonel bir çevirmen doğrulaması bekleniyor.

  Yurtdışından Yorum Kullanıcı: Roy
  Değerlendirme: 4,5 111150

  Bu yorum yardımcı oldu mu? Evet Hayır

  1 kişi 1 kişi

  Ben son 3 kışları Pirelli Snowcontrol Seri 11 kullandık. Biz İngiltere (Essex) ağır kar vardı, 2010 yılında Bizim Renault Modus (15 "lastikler) benim ev alan kullanılacak başardı tek otomobillerden biriydi, benim komşular bir sürü benim kar lastikleri olduğunu hayret Bu iyi., 2011 yılında başka bir Renault'ya (doğal) yine aynı tip Pirelli lastikleri ile donatılmış araç ile hiçbir sorunları vardı, ama bu sefer 2012 yılında 16 "Pek kar vardı ama buz ve tekrar Modus ile çok 15 "lastikler Biz lastikler Icy koşullarda sadece fantastik, hiçbir sorunları vardı. ben. kış aylarında bizi güvende tutmak için onlara bakmak Snowcontrol lastiklere Pirelli ancak herhangi bir bağlantıları var Benim yaz lastikleri Michelin ama ne zaman Mich ile tutmak, ya da Pirelli için değiştirin: ben olarak zor bir karar olacak onları değiştirmek için zamanı.
 • Çeviri Bu çeviri başka bir dilden geliyor ve profesyonel bir çevirmen doğrulaması bekleniyor.

  Yurtdışından Yorum Kullanıcı: natalai
  Değerlendirme: 4,4 111140

  Bu yorum yardımcı oldu mu? Evet Hayır

  0 kişi 1 kişi

  Bir kadın olarak, ben arabaya ilgili her şeyi belki farklı bir görünümü var. Adam dışında. Tabii, ben görünüşüne dikkat, ancak lastikler kullanılmaması durumunda sen güzel olduğunu söyleyebiliriz? Eğer Şu anda ... kendiniz ya kendisi önemli olacağını lastiğin renk sırt deseni satın seçebilirsiniz Belki sadece Pirelli kış ikinci sezon sürme güvenli hissediyorum diyebilirim. Yani olması gerektiği gibi bir şey değil, ben bilebilirim arabama "dinlemek" öğrendim. Yağmur veya kar - Pirelli hem kuru koşullarda uygun daha talepkar yanı sıra (kavrama ile hiçbir sorunları, fren mesafesi daha yüksek bir hızda gidiyor bile, gerçekten etkileyici). Başka bir şirket - - Yaz lastikleri ile eşitsizlik karşılaştırma zayıflama gelince gerçekten muazzam. Kesinlikle bir artı. Benzer şekilde, ses yalıtımı. Kış lastikleri gelince bence çok sessiz.

Sayfa başına yorumlar:

Pirelli SnowControl 3 lastik özellikleri

Optimize edilmiş desen tasarımı ve daha yuvarlak profili ile WINTER SNOWCONTROL™ SERIE 3 karlı yüzeylerde yüksek çekiş gücünü garanti eder. Kışa uygun bileşimlerin kullanılması ile beraber, WINTER SNOWCONTROL™ SERIE 3 ıslak ve karlı zeminlerde yüksek performans ortaya koyar. Üstelik yenilikçi taban bileşimi ve geometrisi sayesinde kuru zeminde direksiyon hakimiyeti ve araç dengesi geliştirilmiştir. Özellikler: • Optimize edilmiş lastik deseni tasarımı kar üzerinde tam çekiş gücü sağlar, • Geliştirilmiş lastik deseni bileşimleri ıslak ve karlı yüzeylerde mükemmel denge performansı sunar, • I.B.S teknolojisi bozuk yollarda bile kesintisiz sürüş için yol yemas yüzeyini artırır, • Yenilikçi taban bileşimi ve geometrisi kuru zeminde mükemmel denge ve direksiyon hakimiyeti ve aynı zamanda güvenli bir sürüş deneyimi sunar. Temiz Hava: Üretim sürecinden başlayarak kullanım ömrünün sonuna kadar çevresel etkileri minimuma indirgemek amacıyla çevreye saygılı hammadde kullanımı. Sessiz: AB 2012 ses azaltımı yönetmeliğine uygun, yüksek sürüş konforu. Islak zeminde geliştirilmiş performans: I.B.S. teknolojisi kullanılarak geliştirilen desen, ıslakta ve kuruda performansı artırıyor. En zor koşullarda güvenlik hissi veriyor ve frenleme mesafesini azaltıyor.

Pirelli SnowControl 3 test

2015 ADAC test ebatında: 165/70 R14 değerlendirme: memnun edici
Auto Zeitung test ebatında: 205/55 R16 değerlendirme: özellikle tavsiye edilen
ADAC test ebatında: 175/65 R14 değerlendirme: memnun edici
ADAC test ebatında: 195/65 R15 değerlendirme: memnun edici
ADAC test ebatında: 185/60 R15 değerlendirme: memnun edici
ADAC test ebatında: 165/70 R14 3. yer değerlendirme: tavsiye edilen