Siparişinizin Durumu
Sipariş numaranızı, soyadınızı ya da TC Numaranızı yazarak sipairşinizin durumunu öğrenebilirsiniz.

Sipariş durumunu kontro et

Sipariş durumunu kontro et

NEDEN OPONEO?
 1. SSL Güvenli Ödeme
 2. 2 ve üstü ücretsiz kargo
 3. Yeni ve orjinal ürünler
 4. 2 000 000'dan fazla müşteri
 5. Avrupa Satış Ağı

Pirelli SottoZero 2

Üretici:
Pirelli
Araç tipi:
Kişisel Araçlar
Sezon:
Kışlık
4,2
Değerlendirme: 111120 113 yorum
TÜKENDİ

Malesef bu ürün
stoklarımızda tükenmiştir.

Benzer lastik önerileri için uzmanlarımızı arayabilirsiniz.

Tel.: 0212 705 53 15
(Müşteri hizmetleri servis konuşma tarifesi operatörünüz belirlediği ücrete tabidir.)

Pirelli SottoZero 2 yorumlar

Genel değerlendirme: 4,2 Genel değerlendirme: Genel değerlendirme bireysel performans ağırlıklı ortalama değil aritmetik ortalamasıdır. Toplam değerlendirmede bazı lastiklerde küçük etkilenmeler olmuştur. 113 yorum

iyi
 • Kullanım maliyetleri: Lastiklerin araç işletme maliyetine etkisi 11110 4,0
 • Konfor: Lastiklerin sürüş konforuna etkisi 111120 4,2
 • Yol nitelikleri: Lastiklerin sürüş kolaylığına etkisi 111130 4,3

113 Müşterimizin değerlendirmesi

 • 5 44 Kişi
 • 4 57 Kişi
 • 3 6 Kişi
 • 2 3 Kişi
 • 1 3 Kişi

92% Kullanıcıların tavsiye ettiği lastik

92%

Lastikler hakkındaki bilgiler 4248 gündür. toplanmaktadır. Şu ana kadar toplanan 113 yorum.
Müşterilerimiz tarafından yapılan toplam yol mesafesi 1116000 km.

En iyi notu alan özelliği: Lastik görünümü.

Bu lasitik aktif kullanıcılar tarafından değerlendirildi Çoğunlukla şehir dışı.

Bu lastik aynı sürüş tarzına sahip kullanıcılar tarafından değerlendirildi Normal.

Yeni yorumlar:

Sayfa başına yorumlar:

 • Yurtdışından Yorum Kullanıcı: Nadie Ulises

  Ebat: 245/45 R18

  Değerlendirme: 4,6 111160
  Jaguar XF 3.0 D 275 hp 245/45/18 Bu kış mevsiminde mükemmel bir lastik, sadece yaz aylarında olduğundan daha iyi giderse de buzda da iyidir. Lastiğin problemi "saf kış" olmasıdır; sıcaklık yükselmeye başlar başlamaz, hem kuru hem de ıslak performansınızı nasıl kazandığınızı görürsünüz. 7ºC'nin altında olduğu için 10-12ºC'de harika ve 20ºC'ye yaklaştığınızda çok iyi kaybetmediğiniz dereceler. Bu nedenle ılıman bölgelerde yaşayanların ve kayak yapmak için lastik kullanmamız ya da daha soğuk bölgelerde iç bölgeye gittiğimiz zaman bir dezavantaj oluşturmaktadır, çünkü yaşadığım yerde kış aylarında -15ºC'ye kadar buluyor. Ancak -7ºC'den daha azında iyi. Yağmurda 3ºC'de bir virajın ortasına gelin ve arabanın nasıl manevra tutuşu yaptığına dikkat edin. Islaklıkta da SottoZero2 gayet iyi. Kuru sıfırın altında da gerçekten iyi bir performans var ve etkilidir, frenler ve otomobil siteleri için nasıl mükemmel gittiğini fark etmek için normalde karda sürmediğinde kendine güven veriyor. Yeni düşen kar üzerindeki kavrama da mükemmel. Ancak sert kara güvenmemelisiniz ve özellikle çok sert kar ya da buz hızla kapasitesini kaybediyor ve gevşek karın içinden geçerken aniden sert ya da çok kar alanlarından geçerken kavramayı kaybettiğinize dikkat edin. Sabit, ne kadar kötüse performans, yazdan çok daha iyidir. Anlık süre yaklaşık 20.000 alıyor ve hala en az 10,000 km daha var. Onları aldım ve beni çok hoş bir sürpriz yaparak kış lastiklerinde beni endişelendiren rahat ve sessiz bir lastiklerdir. Bu yazdıklarım benim sürüş tarzıma göre olan yaşamış olduğum tecrübelerdir. Bu durumlar kişiden kişiye beklentiye göre farklılık gösterebilir. Herkese bu lastiği almayı tavsiye ederim.

  Bu yorum yardımcı oldu mu? Evet 3 Hayır 1

 • Yurtdışından Yorum Kullanıcı: Sebu

  Ebat: 205/55 R16

  Değerlendirme: 4,6 111160
  Herkese merhaba, bu portalda pek çok şey okumadan önce kendim yazmaya karar verdim. Lastik genellikle çok iyi. Benim oldukça güçlü arabamda (200 km'den uzun 3.0 V6) çok doğru bir seçimdi. Karda biraz zorlama var gibi, ama ön sürücüye göre ve güçlü motora göre değişir. Avrupa'da çok hızlı bir şekilde bazen kabaca 200 km / saat üzerinde sürdüm ve tartışmasız endekse rağmen hiçbir şey işe eksi görmedim. Yaz gibi. Islak bir zemindi ve hızlı bir şekilde yağmur yağıyordu. Tek hayal kırıklığı, resimden farklı görünüştür (sırt aynı fakat resim biraz daha güzel, daha canlı patates gibi görünüyor çünkü farklı olduğu için değil ama yine de hoş görünüyor, merak ediyorum çünkü lameller basittir ve zikzak değildir. Çok hızlı bir sürüş öneriyorum, Bir seferde yalnızca 8000km sürdüm. Lastikleri almanızı tavsiye ederim.

  Bu yorum yardımcı oldu mu? Evet 1 Hayır 1

 • Yurtdışından Yorum Kullanıcı: Konrad Król

  Ebat: 205/55 R16

  Değerlendirme: 4,5 111150
  Birkaç test okuduktan sonra seçimim Pirelli SottoZero 2 oldu. Ve yaklaşık 5000 km sürüş yaptıktan sonra dürüst olmak gerekirse bunu herkese tavsiye ederim. Sessiz ve çok iyi muhafaza edilir, hem kuru hem de ıslak zeminde. Bu yıl karda binme şansım oldu ve çekişte hoş bir şaşkınlık yaşadım. Bilgisayara göre otomobil yaz lastiklerine kıyasla yaklaşık 0,5-0,7 l daha fazla tüketiyor ancak bence daha düşük sıcaklıklarda ilgilidir. Dayanıklılık notu vermedim, aşınma ve yıpranma hakkında daha fazla bilgi vermek için yeterince kullanamadım. Bakış tamamen öznel, ancak bence herşey yolunda. Bu fiyat aralığında en iyi lastiklerden biri olduğunu düşünüyorum ve bunu herkese tavsiye ederim.

  Bu yorum yardımcı oldu mu? Evet 1 Hayır 0

 • Yurtdışından Yorum Kullanıcı: Mateusz

  Ebat: 205/60 R16

  Değerlendirme: 4,7 111170
  Harika lastikler. Japon otomobilin sürüş kültürü açısından sadece Japon lastiğine uyacağından dolayı korktum, ancak Pirelli SottoZero 2 hayal kırıklığına uğratmadı. İtalyanlar, agresif kar ve kar çamurunu teşvik eden lastikler sağladı. Virajlara girmek çok eğlenceli. Lastiğin kısa bir testinden sonra, asfalt / çakıl içinde güvenle herhangi bir korku olmadan hareket edebilirsiniz. Sert, kauçuk yapısına sahip ve bu onu daha agresif sürüşlerde daha etkili yapıyor. Tek kusur onların ses yüksekliğidir, ancak çok iyi kavrama ve sertlikle buna katlanabilirim. Hiçbir şey değişmezse kış lastikleri aynı zamanda SottoZero ailesinden de olacak. Tavsiye ederim.

  Bu yorum yardımcı oldu mu? Evet 1 Hayır 1

 • Yurtdışından Yorum Kullanıcı: Długoletni kierowca

  Ebat: 205/60 R16

  Değerlendirme: 4,8 111180
  Bu lastiklerde ilk kış sürüyorum (ve bu sezon hala devam ediyor), bu yüzden daha uzun bir kullanım süresinden sonra tam bir değerlendirme mümkün olacaktır. Yine de, bugüne kadarki mesafe, yani binlerce kilometre, bu lastiklerin yüksek kullanılabilirliğini doğrulamaktadır. Çeşitli arazilerde (ayrıca kayak gezileri) araba sürüyorum ve herhangi bir yorumda bulunacağım herhangi bir lastik davranışını fark etmedim. Tabii ki, kış koşullarında yolda, çıldırmıyorum çünkü lastik bir güvenlik garantisi , sadece ve belki de yukarı kaldırabilecek bir unsur. İyi ve hit bir satın alma - Ben tavsiye ederim.

  Bu yorum yardımcı oldu mu? Evet 0 Hayır 0

Sayfa başına yorumlar:

Pirelli SottoZero 2 lastik özellikleri

Pirelli SottoZero 2 soğuk kış mevsiminin tüm yol koşullarında güvenli bir sürüş sağlayan, spor ve güçlü araçlar için inovatif bir lastik. Seçkin spor ve lüks otomobiller için ideal çözüm. Performans, güvenlik ve çevreye saygı arasında en iyi uyum. Kuru, ıslak ve kar kaplı yollarda mükemmel performansı garanti ediyor.

Pirelli SottoZero 2 7°C' nin altında, yaz lastiğine kıyasla suda kızaklama riskine karşı daha etkili koruma sağlıyor. Asimetrik deseni 2 farklı öğeye ayrılmıştır. İç kesim suyu etkin biçimde tahliye ederken, dış kesim, sert ve aralıklı bloklarıyla, karda yüksek düzeyde tutunmayı sağlar. Patentli I.B.S. yapısı ve tuğla şeklinde örülmüş interaktif lamel dizimi bozuk yollarda bile kesintisiz sürüş ve yüksek yol tutuşu sağlar. Artırılmış desen dayanıklılığı sürüş hakimiyetini üstün kılmaktadır. Dinamik Sıcaklık Bileşenli (TDC) yeni hamur karışımı ıslak yol koşullarında mükemmel bir yol tutuşu ve sürüş hakimiyetinin yanı sıra güvenli ve keyfli bir sürüş sunmaktadır.

Pirelli SottoZero 2 W270 versiyonundaki bu özellikler özel ikiz-bileşen çözümüyle artırıldı. Düşük dönüş direnciyle özdeşleşen, ayrıca düşük ses salımıyla konforu artırıyor.