Siparişinizin Durumu
Sipariş numaranızı, soyadınızı ya da TC Numaranızı yazarak sipairşinizin durumunu öğrenebilirsiniz.

Sipariş durumunu kontro et

Sipariş durumunu kontro et

NEDEN OPONEO?
 1. SSL Güvenli Ödeme
 2. 2 ve üstü ücretsiz kargo
 3. Yeni ve orjinal ürünler
 4. 2 000 000'dan fazla müşteri
 5. Avrupa Satış Ağı

Pirelli SottoZero Serie 3

Lastik ebatı seç:

Üretici:
Pirelli
Sezon:
Kışlık
4,3
Değerlendirme: İyi 111130 77 yorum

Pirelli SottoZero Serie 3

Pirelli SottoZero Serie 3 binek araçlar için üretilmiş üst düzey kış lastiğidir. Yönelimli, V desenli sırtı mükemmel performansın yanında ıslak zeminde kısa fren mesafesi sağlar.

Pirelli SottoZero Serie 3 lastiği Pirelli SottoZero Serie2 modelinin mükemmelleştirilmiş versiyonudur. Lastiğin yüzeyle temas eden yüzeyinin daha fazla olması sonucunda, tüm kış koşullarında optimum tutunma sağlar. Yeni kaliteli kauçuk karışımından üretilmiş olması lastiğin geniş sıcaklık aralığına uygun olmasını sağlar. Bu sayede lastik tüm kış çok iyi tutunma sağlar. Yönelimli lastik deseni geniş merkezi oluk ile yüzey görünüşü iki ok gibi olur. Bu da karda çekişin maksimum olmasını garanti altına alır. Lastik 3D lameller ile kuru zeminde iyi manevra kabiliyeti ve karda mükemmel tutunma sağlar. Lastik ıslak zeminde de iyi hareket eder. İki adet boyuna oluklar ıslak zemin gibi ortamlarda su aktarım performansını artırır. Yuvarlak lastik yanağı etkili su atımı sağlar. Bunun sayesinde lastiğin temas yüzeyi genişler, lastik sağlamlaşır ve homojen aşınma yapar.

Pirelli SottoZero Serie 3 önde gelen lastik üreticilerinden Pirelli’nin bir ürünüdür. En iyi performans verme garantisiyle üst düzey bir lastiktir.

Kullanıcı yorumları

Genel değerlendirme: 4,3 Genel değerlendirme: Genel değerlendirme bireysel performans ağırlıklı ortalama değil aritmetik ortalamasıdır. Toplam değerlendirmede bazı lastiklerde küçük etkilenmeler olmuştur. 77 yorumlar

iyi
 • Kullanım maliyetleri: Lastiklerin araç işletme maliyetine etkisi 111110 4,1
 • Konfor: Lastiklerin sürüş konforuna etkisi 111120 4,2
 • Yol nitelikleri: Lastiklerin sürüş kolaylığına etkisi 111140 4,4

77 Müşterimizin değerlendirmesi

 • 5 35 Kişi
 • 4 36 Kişi
 • 3 5 Kişi
 • 2 0 Kişi
 • 1 1 Kişi

97% Kullanıcıların tavsiye ettiği lastik

97%

Lastikler hakkındaki bilgiler 1520 gündür. toplanmaktadır. Şu ana kadar toplanan 77 yorum.
Müşterilerimiz tarafından yapılan toplam yol mesafesi 668000 km.

En iyi notu alan özelliği: Lastik görünümü.

Bu lasitik aktif kullanıcılar tarafından değerlendirildi Çoğunlukla şehir dışı.

Bu lastik aynı sürüş tarzına sahip kullanıcılar tarafından değerlendirildi Normal.

Yeni yorumlar:

Sayfa başına yorumlar:

 • Çeviri Bu çeviri başka bir dilden geliyor ve profesyonel bir çevirmen doğrulaması bekleniyor.

  Yurtdışından Yorum Kullanıcı: Bartek
  Değerlendirme: 4,2 111120

  Bu yorum yardımcı oldu mu? Evet Hayır

  0 kişi 0 kişi

  Lastikler Geçenlerde aldım, ama ben güvenle onlar mükemmel olduğunu söyleyebiliriz! bmw e60, 218km kapasite, 210km / h ile sınırlıdır sembolü "H" ile lastikleri test, ama lastikleri kontrol etmek isteyen edildi onların gücü ve gürültü verilen test gaz var ve 240km / h gitti. Gürültü - lastikler sessiz, harika bir yolculuk. Yapışma - Ben% 100 yapışma kontrolü mógbym bir durum yoktu, ama keskin dönüşler ve dinamik sürüş bu diş etleri için hiç sorun değil. Ben gücü olarak, ben anlatmak için çok kısa bir süre onları, şimdiye kadar yaşadığınız en iyi kış lastikleri, ben biraz daha fazla mil yiyordu nasıl bileceksiniz. 6 benim için kalite fiyat! Hala OPONEO öven, onu bana Çarşamba akşamı lastikleri sipariş en iyi değeri şaşırttı ve Cuma günü zaten vardı! Bir BMW Bu sakızların içinde harika görünüyor. Saygılar
 • Çeviri Bu çeviri başka bir dilden geliyor ve profesyonel bir çevirmen doğrulaması bekleniyor.

  Yurtdışından Yorum Kullanıcı: Daniello
  Değerlendirme: 4,6 111160

  Bu yorum yardımcı oldu mu? Evet Hayır

  1 kişi 0 kişi

  Uzun merak kış lastikleri satın almadan önce, ben bu seçti ve ben pişman değilim. Ben bir şey varsaymak arkadan çekişli ağır bir araba biraz korktum. Kış çok şiddetli değildi, ama temizlenmemiş karda yollar sonra özel pojeździłem kaybetmek ve bir kez bile gömülü ve giderek daha zor köşelerde bindi olduğu doğrudur. Ayrıca, ben mutluyum. Bilindiği kayma, arkadan çekişli içine düşebilir, ama onlar bunu istiyor sadece. hiçbir tehlike sessiz bir sürüş için. Ben arka suçlanan tavsiyelerde ve lastik diş üzerinde 180 dönmedi çünkü ESP kapatmak için :) vardı eve dönüldüğünde kış olarak asfalt ağırlıklı sürme zayıf olmasına rağmen, yeni benziyor. Ben sürme ile henüz iyi bir kaç yıl görev yapacak görüyoruz. Yaz nasıl kesinlikle bir Pirelli olacak değişti. Ben bir sürü yazdım, ama ben tavsiye :)
 • Çeviri Bu çeviri başka bir dilden geliyor ve profesyonel bir çevirmen doğrulaması bekleniyor.

  Yurtdışından Yorum Kullanıcı: Ireneusz Marciniak
  Değerlendirme: 3,7 111700

  Bu yorum yardımcı oldu mu? Evet Hayır

  0 kişi 0 kişi

  Mart 2015 başlarında kış 2014 yılında kurulan 255/45/19 lastikler ben üzerinden 10.000 km sürdü ve ben lastikleri ile memnunum. Maksimum ağırlık dengeleme 15 gram olduğunda uydurma ve ben herhangi bir dayak veya titreşim hissetmiyorum. Dinamik traksiyon (350 hp) ile hem kuru ve ıslak yollarda tekerlek kaymasını tasdik etmez. 2014/2015 kış sürücülere ve odśnieżałem araba zamanlar son derece nazikti gibi, kar ve buz üzerinde kış lastikleri faydalarını değerlendirmek zordur. Araba çok iyi performans, hatta sıkı ve hızlı viraj içinde parça su bentleri düzeltmek için gerekli olmasa da, liyakat A8 D4 ve hava süspansiyon olabilir. Çok nadiren ABS ve sadece ağır fren ile nemli ve ıslak eşlik etti. Dinamik seyir kontrol sistemi ve Dur-git kullanırken ABS aktivasyon olmaz.
 • Çeviri Bu çeviri başka bir dilden geliyor ve profesyonel bir çevirmen doğrulaması bekleniyor.

  Yurtdışından Yorum Kullanıcı: Jasmin
  Değerlendirme: 4,7 111170

  Bu yorum yardımcı oldu mu? Evet Hayır

  0 kişi 0 kişi

  İlk bakışta, lastikler de onları düzenlenmiş bir tamirci tarafından tanındı yüksek kalitede olduğunu görebilirsiniz. Cildinize birisi verebilecek ne kadar büyük kış lastiği yapışma farklılıklar yaşamak istiyorsa, ben tam olarak bunu tavsiye ederim. Islak ve kuru yol ayırt edilemez, rüşvet pratik algılanamaz. Karda Sürüş zaten lastikler çalışıyoruz, biraz daha kötü hissediyorum dövülür. Lastikler onunla başa tavsiye, ancak yaz lastiklerine oranla fark minimal - kötü kısmı kil çamur olduğunu. En büyük dezavantajı lastikleri hacmi. Ben o lastikler ne kadar yüksek sesle hafife itiraf etmeliyim. Sadece güçlü bir rüzgar düdük karşılaştırılabilir olarak tarif edilebilir ek, çok daha yüksek bir ses, belirgin şekilde daha yoğun, klasik gürültü, ek olarak.
 • Çeviri Bu çeviri başka bir dilden geliyor ve profesyonel bir çevirmen doğrulaması bekleniyor.

  Yurtdışından Yorum Kullanıcı: Mały
  Değerlendirme: 4,9 111190

  Bu yorum yardımcı oldu mu? Evet Hayır

  0 kişi 0 kişi

  11/2013 zaten satın kesinlikle tünelden fazla 15 tys.km. gitti Wroclaw ve otoyollar sürme yanı sıra bazen Jugowska geçmek (Baykuş, yolları mitingler dağların üzerinden;-)). Daha iyi dayanıklılık değerlendirmek amacıyla her sezon örneğin önünde küçük, çok değil giyin. Delik ve bordür sayısı ile temas ettikten sonra hiçbir hasar lastik:-) hem de bir problem olmadan farklı yüzeylerde, yani kaldırım, asfalt-kaldırım üzerinde, kar ve çamur ile virajlarda, altında bile buz ile sıkıştırılmış karda yokuş yukarı, şeytanlar gibi yola sopa yanı sıra üst sıra. İlginçtir diğer sürücü Ağustos benim tutuklama başladı ve ben gittikten sonra yukarıda ve hatta gelen Karların üzerine gidemedim ne zaman geri zorlandı. Eğer tavsiye eder misiniz? o

Sayfa başına yorumlar:

Mevcut lastik ebatları Pirelli SottoZero Serie 3

Lastik ebatı seç

Sayfa başına sonuç sayısı:

Tür:

Lastik adı: Ebat: İndeksler: Fiyat: Adet:
Pirelli SottoZero Serie 3 215/55 R16 93 H 215/55 R16 93 H 355 TL Satın Al

Sayfa başına sonuç sayısı:

Lastik testleri

2015 Sport Auto test ebatında: 235/35 R19 3. yer değerlendirme: tavsiye edilen
Auto, Motor und Sport test ebatında: 225/50 R17 değerlendirme: özellikle tavsiye edilen
ACE/GTÜ test ebatında: 225/50 R17 değerlendirme: tavsiye edilen