Siparişinizin Durumu
Sipariş numaranızı, soyadınızı ya da TC Numaranızı yazarak sipairşinizin durumunu öğrenebilirsiniz.

Sipariş durumunu kontro et

Sipariş durumunu kontro et

NEDEN OPONEO?
 1. SSL Güvenli Ödeme
 2. 2 ve üstü ücretsiz kargo
 3. Yeni ve orjinal ürünler
 4. 2 000 000'dan fazla müşteri
 5. Avrupa Satış Ağı

Sava INTENSA UHP

Üretici:
Sava
Araç tipi:
Kişisel Araçlar
Sezon:
Yazlık
4,2
Değerlendirme: 111120 71 yorum
TÜKENDİ

Malesef bu ürün
stoklarımızda tükenmiştir.

Benzer lastik önerileri için uzmanlarımızı arayabilirsiniz.

Tel.: 0212 705 53 15
(Müşteri hizmetleri servis konuşma tarifesi operatörünüz belirlediği ücrete tabidir.)

Sava INTENSA UHP yorumlar

Genel değerlendirme: 4,2 Genel değerlendirme: Genel değerlendirme bireysel performans ağırlıklı ortalama değil aritmetik ortalamasıdır. Toplam değerlendirmede bazı lastiklerde küçük etkilenmeler olmuştur. 71 yorum

iyi
 • Kullanım maliyetleri: Lastiklerin araç işletme maliyetine etkisi 111120 4,2
 • Konfor: Lastiklerin sürüş konforuna etkisi 111130 4,3
 • Yol nitelikleri: Lastiklerin sürüş kolaylığına etkisi 111130 4,3

71 Müşterimizin değerlendirmesi

 • 5 18 Kişi
 • 4 50 Kişi
 • 3 3 Kişi
 • 2 0 Kişi
 • 1 0 Kişi

98% Kullanıcıların tavsiye ettiği lastik

98%

Lastikler hakkındaki bilgiler 3794 gündür. toplanmaktadır. Şu ana kadar toplanan 71 yorum.
Müşterilerimiz tarafından yapılan toplam yol mesafesi 689000 km.

En iyi notu alan özelliği: Ses Seviyesi.

Bu lasitik aktif kullanıcılar tarafından değerlendirildi Çoğunlukla şehirde.

Bu lastik aynı sürüş tarzına sahip kullanıcılar tarafından değerlendirildi Sakin kullanım.

Yeni yorumlar:

Sayfa başına yorumlar:

 • Çeviri Bu çeviri başka bir dilden geliyor ve profesyonel bir çevirmen doğrulaması bekleniyor.

  Yurtdışından Yorum Kullanıcı: ArekP

  Ebat: 225/45 R17

  Değerlendirme: 3,6 111600
  Ben daha önce amortismana haber deneyimi iki set düşündüren için lastik aldım. Daha yüksek bir profil ve daha küçük çaplı ama bu gerçeği hem kuru ve ıslak yollarda güvenilir idi. Bu lastikler özel olarak zaten 2 montaj hafta, aynı zamanda, bir Alman otoyol sürüş 3 gün sonra gerçek sonra hasar yerleştirilir. Bana bütün bir sürpriz de değil zaten arka lastiğe zarar - kabarcığın tarafta ben yolda herhangi bir maceralar yoktu gerçeğine rağmen atladı. Öyle olduğunu iddia etmiyorum - ama bu bekleniyor. Onlara göre hemen kullanıcı tarafından kaynaklanan mekanik hasar anlamına gelir çünkü kimse lastikleri kabarcık test ettiğini, ancak korkarım.

  Bu yorum yardımcı oldu mu? Evet 1 Hayır 0

 • Çeviri Bu çeviri başka bir dilden geliyor ve profesyonel bir çevirmen doğrulaması bekleniyor.

  Yurtdışından Yorum Kullanıcı: Nikoś

  Ebat: 225/45 R17

  Değerlendirme: 3,7 111700
  Lastikler üzerinde ben sadece biraz üzerinde 1.000 km sürdü, Continental Conti Sport Contact 3 daha iyidir 235/45/17 (o zaten eski belki çünkü - 2010 yıl). Sürekli ESP włączało çünkü eski ben bile Neyse ki tüm sorunları ortadan kayboldu lastikleri değiştirdikten sonra, bir şey araba ile yanlış olduğunu endişeli olduğunu, hızlandırmak olamazdı. Ben bir 190 km var ve lastikler güç ile başa çıkmak. Yağmur öngörülebilir, Ağustos ayında da kuru bir yolda tutun. Yaz kış değişim 205/55/16 ön yanma 225/45/17 ve 235/45/17 arka yaklaşık 0.5 lpg/100km reel olarak artmıştır. Ben nedeniyle para için iyi bir değer bir lastik tavsiye ederim.

  Bu yorum yardımcı oldu mu? Evet 0 Hayır 0

 • Çeviri Bu çeviri başka bir dilden geliyor ve profesyonel bir çevirmen doğrulaması bekleniyor.

  Yurtdışından Yorum Kullanıcı: Gucio

  Ebat: 215/55 R17

  Değerlendirme: 4,6 111160
  Ben (şimdi 4mm diş derinliği değiştirdi) eski yeni Pirelli P7 boyutu 215/55/R17 yeni lastik SAVA Intensa UHP karşılaştırın. SAVA ıslak onları bastırmak devam ve kesinlikle hydroplaning yatkınlık açısından koz. Bu çok sessiz yiyor ve çok daha kaba yollar seçer. Akut kapalı hareket kaymaya neden (ama bu daha yumuşak lastikler nedeniyle) ve kuru ve ıslak koşullarda hem de Pirelli P7 olduğu gibi çekiş kontrolü açılmıyor. Yuvarlanma direnci aynı - Ben yanma arasında fark yok. Onlara sadece 1000km yaptı çünkü ben dayanıklılık yargıç yok. Lastik Kesinlikle diğer kullanıcılara tavsiye ederim.

  Bu yorum yardımcı oldu mu? Evet 1 Hayır 1

 • Çeviri Bu çeviri başka bir dilden geliyor ve profesyonel bir çevirmen doğrulaması bekleniyor.

  Yurtdışından Yorum Kullanıcı: deext

  Ebat: 195/45 R16

  Değerlendirme: 4,1 111110
  7000km, en karayolları ve Hırvatistan, Bosna yollar hakkında yaz sezonu kendilerine Przejachałem. Çok iyi bir genel görünüm, iyi bir ıslak tutun, gürültü yapmak, ancak toplam tüketim bir katliam yoktur. Ön aks üzerinde lastikler önceden göre, en az% 60 olarak kullanılır. çok uzak bana. Geri neredeyse yeni gibi. Aksine sürüş modunda rahat, bu başkalarına karşılaştırmak zorunda lastiklerin ilk seti değil. Genel olarak, ben tavsiye - sadece hızlı bir şekilde yenilerini bulacaksınız bunu dikkate almak gerekir.

  Bu yorum yardımcı oldu mu? Evet 0 Hayır 0

 • Çeviri Bu çeviri başka bir dilden geliyor ve profesyonel bir çevirmen doğrulaması bekleniyor.

  Yurtdışından Yorum Kullanıcı: Piotr J

  Ebat: 225/45 R17

  Değerlendirme: 4,5 111150
  Lastiğin hacmi benim için önemli kriterlerden birinin seçimi oldu Güdümlü. Güzel hayal kırıklığı - - satın aldıktan sonra pek lastikleri duymak - duyurularda olmak için olduğu gibi. , Çekiş Frenleme - İtirazım yok. Dayanıklılık - 7000 Tamam sonra, herhangi bir düzensiz aşınma olmaması ve ben aslında o özel önem çevirmek itiraf etmeliyim o korkunç wyząbkowały önceki lastikler - hala sırtın bol olmasına rağmen. Makul fiyat, konfor ve hala arabada sessizlik :) - ben tavsiye ederim

  Bu yorum yardımcı oldu mu? Evet 0 Hayır 0

Sayfa başına yorumlar:

Sava INTENSA UHP lastik özellikleri

Sava INTENSA UHP ile her sürüşte daha fazla performans sağlayın. Her depoya ekstra kilometre performansı ekleyen yakıt tasarrufu sağlayan tasarımı ile yüksek performanslı araç sahiplerinin talep ettiği ıslak ve kuru zeminde yol tutuşu. Özellikler: • Kuru zeminde hassas yol tutuşu, • Daha az yakıt tüketimi, • Islak zeminde güvenli performans, • Düşük gürültü seviyesi. Düşük gürültü seviyesi: Sürüş zevkiniz için Sava intensa uhp ile güvenilir yol tutuşunun tadını çıkarın. Sırt deseni virajlarda mükemmel kavrama için sert bir dış omuz bloğu sunar. Geniş orta kuşak sayesinde direksiyon hassas ve kontrollüdür. Daha az yakıt tüketimi: Daha hızlı dönen lastikler daha az enerji sarf eder ve yakıt maliyetinden tasarruf sağlar. Sava intensa uhp, daha iyi yakıt verimliliği ve daha az CO için üst düzey sağlamlıkla hafif bir yapıyı harmanlar2 emisyonlarını azaltmaya yardımcı olur. Islak zeminde güvenli performans: Sava intensa uhp ıslak zeminde güvenilir kavrama ve daha kısa frenleme mesafesi için bizim tam silika sırt bileşenimizi kullanır. Sırttaki geniş oluklar şiddetli yağmur koşullarında suyu hızla boşaltır. Düşük gürültü seviyeleri: Intensa uhp, gürültüyü azaltmak için tasarlanmış bir sırta sahiptir ve daha sorunsuz sürüş sunar.

Sava INTENSA UHP test

2016 ADAC test ebatında: 225/45 R17 değerlendirme: memnun edici
TCS test ebatında: 225/45 R17 değerlendirme: tavsiye edilen