Siparişinizin Durumu
Sipariş numaranızı, soyadınızı ya da TC Numaranızı yazarak sipairşinizin durumunu öğrenebilirsiniz.

Sipariş durumunu kontro et

Sipariş durumunu kontro et

NEDEN OPONEO?
 1. SSL Güvenli Ödeme
 2. 2 ve üstü ücretsiz kargo
 3. Yeni ve orjinal ürünler
 4. 2 000 000'dan fazla müşteri
 5. Avrupa Satış Ağı

Uniroyal MS Plus 77

Üretici:
Uniroyal
Araç tipi:
Kişisel Araçlar
Sezon:
Kışlık
TÜKENDİ

Malesef bu ürün
stoklarımızda tükenmiştir.

Benzer lastik önerileri için uzmanlarımızı arayabilirsiniz.

Tel.: 0212 705 53 15
(Müşteri hizmetleri servis konuşma tarifesi operatörünüz belirlediği ücrete tabidir.)

Kullanıcı yorumları

Yeni yorumlar:

Sayfa başına yorumlar:

 • Çeviri Bu çeviri başka bir dilden geliyor ve profesyonel bir çevirmen doğrulaması bekleniyor.

  Yurtdışından Yorum Kullanıcı: Michał
  Değerlendirme: 4,2 111120

  Bu yorum yardımcı oldu mu? Evet Hayır

  0 kişi 0 kişi

  Kız arkadaşım bir amiral gemisi kriter ile arabaya bu lastikleri emretti: Onlar güvenli olduğunu. ehliyet sadece bir yıl için, ve araba bile ABS yok, çünkü o, deneyimsiz sürücü. Karda ve ıslak yollarda - Yani özellikle zor koşullar altında, mümkün olduğunca onu kış lastikleri affetmek istedi. sessizlik ek kriter oldu ve diğer hesaba almadı. Bu fiyat kategorisinde yerleşti, "nihai" çok Firestone Winterhawk 3 ve Uniroyal nedeniyle ıslak azılı çekiş kazandı ve geçen yıl ile benim kişisel deneyim hayal kırıklığına değildi Rainexpertami 3. Başka bir araba aldım geldi. Bu lastikler mükemmel kriterlere uygun ve bunu marka primi için fazladan ödeme değmez olduğunu çok memnunum. Su gibi, sırtı hızlı bir şekilde boşaltılır ve hatta bir izlenim gerizekalı neredeyse tam olmaması yol açmıştır dışında büyük sürüş deneyimi için yapmaz su ile dolu derin çamurda girmek. Ve bu çamurda ben araştırma amaçlı özel olarak bindi, bu yüzden ben söylüyorum biliyorum. Islak ile engellenen tekerlekler olmak zor denemek zorunda. MS Artıları aslında üst raf için uygun olması gerektiğini ortaya koymaktadır karda Ayrıca sadece Debica Frigo 2. maliyet aksine Genellikle, bu koşullarda, bu lastikler, güvenlik çok yüksek duygusu sağlar. Ayrıca, bilimsel amaçlı Ben sadece 100'ün üzerinde meskûn her zamanki 50 km / h speed przysypanej kar yüzeyi artmış ve araba hiç belirsiz hareketler oldu çok emin davrandım. Taze kar kavrama gözyaşı değil - hemen iki atma olmadan, normal olanlarla başlayabilir. Kuru için - gibi kuru - normalde, ama sonra araba biraz köşelerde yüzdü çünkü lastikler yumuşak olduğunu hissediyordu. Bu lastiklerin kurulmasından sonra dikkatimi çekti bir şey kabinde sessizlik oldu. sıyrılmış ve yaşla birlikte mikro çatlaklar dolu - Daha önce, yaz Daytonach D110 hareket eden bir araba, zaten çok hırpalanmış. kentsel hızlarda tekerlekleri herhangi bir gürültü duydum durdurdu. Lastik yuvarlanma direnci durumunda tamamen ortalama seviye için. Anlaşılan onlar kış lastikleri için tipik bir seviyede sınıflandırılan, ama yaz aylarında daha fazla yanacak gibi iyi performans otomobili karşısında düşündüm, ve öyle oldu edilir. Ve benim kız arkadaşım üstünde o bu araba gibi bir şey anlattı da Debice gözlenen artmış yuvarlanma direnci bir işareti olarak bir okuma hangi ", bu olamazdı sanki gidiyor". Özetle - özellikleri olduğu gibi arzu edilen küçük, kentsel toczydełka tamamen uygun yeni vardır, en azından kadar bu lastikler,, yüzde yüz buluşuyor. görünüşte olmasına rağmen onlar büyük otomobil seslendi. Ben temiz bir vicdanla öneriyoruz. kış aşınma bin sonra birkaç kilometre iz çünkü, sadece dayanıklılık için değil konuşmak.
 • Çeviri Bu çeviri başka bir dilden geliyor ve profesyonel bir çevirmen doğrulaması bekleniyor.

  Yurtdışından Yorum Kullanıcı: Marek Prałat
  Değerlendirme: 5,0 11111

  Bu yorum yardımcı oldu mu? Evet Hayır

  0 kişi 0 kişi

  Bana nedense, araba Skoda Felicia Combi 1.6 çelik jantlar, Uniroyal bu lastikleri satın almaya karar kullanmak arkadaşlar okuma ve bilgi sonra çapı 13. ortasından Kasım 2014 den bu lastikleri kullanan söyleyerek başlayalım. Ben hayal kırıklığına değildi :) Ben şehir ve bazen rota çoğunlukla sürücü. Dalyan tarzı ılımlı. Ben bu lastikleri kış Barum ve Debica değişti ve ben kaymasını veya köşeleri devrilme ne olduğunu bilmiyorum. Ben bir araba, iki küçük çocuk sürücü ve ben 100km / h üzerinde araç gitmek hiçbir kaygıları var. Onlar hamuru yapılmış sanki asfalt sopa, onlar için 80-90km hiçbir sorun bir hızda döner ve herhangi bir squeaking duymadım. Islak çok sansasyonel olarak, virajlarda araba düşmek zor. Yalnız gidiş bir saatten fazla Gdynia-Bytów üzerinde ıslak küçük sürdü. Deli gibi kaldırdı yol lastikleri sadece przechylało araba amortzatorach için. kış bu yıl oldukça zayıf ama hiçbir sorun ben kar yığınları ile benim Skoda yola ve tampon üzerinde kar vardı nerede sürücü ve park etmek hiçbir sorun yoktu. Büyük dağınık su ve kar. Slush de ideal zemin tutun. Bu araba BMW, Opel otomobil, VW çıkardı ve herhangi bir kayma söz konusu oldu. Lastik sadece karda ısırır. Ben kısa bir yolculuk giymek ama ağır frenleme durumlarında (abs olmadan otomatik) bir çift vardı çünkü yargıç olamaz, ben bir yere yıpranmış veya sürüş esnasında tekerleği yendi olduğunu fark ettim. Hałasowały zor sadece işe yaramadı kadar ilk hafta için, şimdi ben onları hiç duyamıyorum. Sürüş konforu Ben bir çift atlama :) orta sınıf kesinlikle onlara tavsiye ile bir şok vardı mükemmel eşitsizlikleri bastırmak, mükemmel. Şimdi yaz satın almak ve kesinlikle "şemsiye" seçecek :)
 • Çeviri Bu çeviri başka bir dilden geliyor ve profesyonel bir çevirmen doğrulaması bekleniyor.

  Yurtdışından Yorum Kullanıcı: Maciej
  Değerlendirme: 4,3 111130

  Bu yorum yardımcı oldu mu? Evet Hayır

  0 kişi 0 kişi

  Merhaba, benim kadınım işe gidip onları kullanır ama "kendi yolunu" test kendimi zevk çöp vermedi. Ben bir şey söyleyebilirim bu yüzden, 1 milyon kilometre ile ders sürücü duyuyorum. Genellikle çörek Romanya'da üretilen ancak lastikler, yüksek kalitede przestraszcie olmamasına rağmen güzel, sağlam görünüyorsun vardır. ama onlar olmak ya da olmamak gerektiği gibi değil OTOTO uçan ile karıştırılmamalıdır - çok yumuşak olduğu varsayımına ilk izlenim! . Delik veya kaldırım geçme zaman yumuşak. Süper önlenmeye eşitsizlik. Ne yazık ki, aynı zamanda oldukça yüksek (ama korkunç) vardır. Hemen hemen her hızda sürüş sırasında gürültü duyulabilir. Onlar çok iyi bir yanal destek ve daha sonra sırt asfalta ısırarak istiyorum nasıl duydum. Aynı ıslak süper yan için de geçerlidir. Drenaj gelince, tüm chcwalą ama çok yorum yapamam büyük havuzları onları basmış değil karanlık olmaz ama genellikle tam anlamıyla su tahliye nasıl duymak biraz su birikintisi içine girdikten sonra ıslak ve süper gider çünkü çok iyi olduğuna inanıyorum. Genel olarak, ben tavsiye için para !!! Büyük ve normal sikke.
 • Çeviri Bu çeviri başka bir dilden geliyor ve profesyonel bir çevirmen doğrulaması bekleniyor.

  Yurtdışından Yorum Kullanıcı: Kaczmar
  Değerlendirme: 4,9 111190

  Bu yorum yardımcı oldu mu? Evet Hayır

  0 kişi 0 kişi

  güzel kış akşamı "Kış" Dębice (antyreklamy vermedi zeminle temas kaybetti ve naprawy.Przetestowałem birçok marka nietaniej araba geri dönmek zorunda kaldı zaman birkaç mevsim için ben "doğru" bulmak için gerçek makul cenę.Impuls ile kış lastiklerinde arıyordu çıktı Ben bu konuda yok çünkü olacaktır) ve açıkçası Panda bir atlı gibi süzülen sinovyal pośniegowej. bu sezon için ben lastikler için bakmaya karar verdi. Yardım doğru yorumların çok ve testler ile Oponeo geldi ve birlikte lastikleri nitelendirdi. Bir kaç saat parametrelerini izleme ve görüş ödedi. seçim Uniroyal MS Plus, 77 düştü. Lastikler zaten yangın vaftiz aracılığıyla gitti ve ben güvenle demek kim yürütülmesinde güvenlik ve güven bu düzeyde tam olduğunu söyleyebiliriz. Otomatik tutkal gibi yol üzerinde tutarak. ister sokakta olursa olsun yağmur, kar ya da çamur P.S. olduğu o kuru sonra gidiyordu sanki lastikler arabayı tutmak. Beni rakipsiz kış lastiği göre. fiyat / kalite oranı = 10/10. Ben çok tavsiye! Genişliği!
 • Çeviri Bu çeviri başka bir dilden geliyor ve profesyonel bir çevirmen doğrulaması bekleniyor.

  Yurtdışından Yorum Kullanıcı: Robert
  Değerlendirme: 4,2 111120

  Bu yorum yardımcı oldu mu? Evet Hayır

  0 kişi 0 kişi

  Bu lastiklerde ilk kış. Uniroyal lehine karşılaştırma olmadan Bu, önceki Goodyear 4season. Kadar frenleme ve yanal destek büyük gibi, biraz daha kötü çekiş çok iyi, - bir yıl içinde ıslak, ve bu biz Polonya'da çoğu var. Bazen ıslak yollarda çekiş kırmaya başlarken. Kar yeterli değildi, ama şehir trafiğinde lastik son derece iyi yapıyor. Sırtı Çok geniş kanallar mükemmel drenaj, çamur ve gevşek kar sağlamak. Gürültü seviyesi bir kış lastiği olduğunu, bu nedenle barış olacak, makul;) kuru hissi üzerinde, keskin eğriler yanal destek kontrol ve ben etkilendim özellikle üzerinde. Bu gerçekten çok yumuşak tarafı ve araç kenara (ağır hareket ettirildiğinde) konur, fakat lastik kış lastiği, tüm beklentileri bir araya geldi gibi gidin :) Çok yumuşak yiv farklı türde büyük miktarda ek olarak bir arada :), ben yavaş gitmeyin izin vermez Kanımda bir ralli sürücüsü ve hız değilim;) Ben, büyük bir değer ve daha iyi bir ürünü tavsiye.

Sayfa başına yorumlar:

Uniroyal MS Plus 77

Ürünün teknik açıklaması henüz mevcut değil.