Siparişinizin Durumu
Sipariş numaranızı, soyadınızı ya da TC Numaranızı yazarak sipairşinizin durumunu öğrenebilirsiniz.

Sipariş durumunu kontro et

Sipariş durumunu kontro et

NEDEN OPONEO?
 1. SSL Güvenli Ödeme
 2. 2 ve üstü ücretsiz kargo
 3. Yeni ve orjinal ürünler
 4. 2 000 000'dan fazla müşteri
 5. Avrupa Satış Ağı

Uniroyal RainExpert

Üretici:
Uniroyal
Araç tipi:
Kişisel Araçlar
Sezon:
Yazlık
4,4
Değerlendirme: 111140 626 yorum
TÜKENDİ

Malesef bu ürün
stoklarımızda tükenmiştir.

Benzer lastik önerileri için uzmanlarımızı arayabilirsiniz.

Tel.: 0212 705 53 15
(Müşteri hizmetleri servis konuşma tarifesi operatörünüz belirlediği ücrete tabidir.)

Uniroyal RainExpert yorumlar

Genel değerlendirme: 4,4 Genel değerlendirme: Genel değerlendirme bireysel performans ağırlıklı ortalama değil aritmetik ortalamasıdır. Toplam değerlendirmede bazı lastiklerde küçük etkilenmeler olmuştur. 626 yorum

iyi
 • Kullanım maliyetleri: Lastiklerin araç işletme maliyetine etkisi 111110 4,1
 • Konfor: Lastiklerin sürüş konforuna etkisi 111120 4,2
 • Yol nitelikleri: Lastiklerin sürüş kolaylığına etkisi 111150 4,5

626 Müşterimizin değerlendirmesi

 • 5 236 Kişi
 • 4 363 Kişi
 • 3 23 Kişi
 • 2 3 Kişi
 • 1 1 Kişi

97% Kullanıcıların tavsiye ettiği lastik

97%

Lastikler hakkındaki bilgiler 4044 gündür. toplanmaktadır. Şu ana kadar toplanan 626 yorum.
Müşterilerimiz tarafından yapılan toplam yol mesafesi 5895000 km.

En iyi notu alan özelliği: Islak zemin yol tutuşu.

Bu lasitik aktif kullanıcılar tarafından değerlendirildi Yoğun şehir içi kullanımı.

Bu lastik aynı sürüş tarzına sahip kullanıcılar tarafından değerlendirildi Sakin kullanım.

Yeni yorumlar:

Sayfa başına yorumlar:

 • Çeviri Bu çeviri başka bir dilden geliyor ve profesyonel bir çevirmen doğrulaması bekleniyor.

  Yurtdışından Yorum Kullanıcı: bthehutt

  Ebat: 185/65 R14

  Değerlendirme: 4,2 111120
  Eğer "uniroyalek" seti satın aldığınızda oldukça özel özelliklerinde inanmıyorum. Yeterince kuru yaz da kanatları geliştirmek için izin, ancak altında kuru koşullar oldukça iyi lastikler olduğunu göstermiştir değildir. Belki biraz gürültülü, ama çok iyi yolda Ford Focus tutarak. Ayrıca yaz maceralara biri sırasında vahşi ve derin (ve çamur ile dolu) traktör çamurda kadar rahat sürücü "uniroyalkom" onursuzluk (belki de onlar sayesinde bu traktörün yardımı olmadan gitmek) üretilmiş değil. Sonbaharın başlangıcı ile ne bu lastik geliştirilmiştir takdir için daha fazla fırsat var. Değilse aynı - - Kuru kuru için ıslak onun davranış benzer. Şehirde yağmurda sürüş ve gaz lastikler güçlü sürgülü olmadan, saf bir zevk bunu bir preslenmiş taşırken birkaç santimetre durma mesafesini kısaltarak çok önemlidir. Biz artan yapışma lastiğin dayanıklılığını etkileyen olmadığını durum gelecek sezon nasıl görüneceğini görmek ve edeceğiz. Şimdiye kadar bu yağmurda sürüş güvenliğini artırmak isteyenlere özellikle tavsiye verebilecek ve önde gelen üreticileri pahalı lastikler üzerinde bir servet harcamak istemiyorum bu benim için lastik

  Bu yorum yardımcı oldu mu? Evet 2 Hayır 0

 • Çeviri Bu çeviri başka bir dilden geliyor ve profesyonel bir çevirmen doğrulaması bekleniyor.

  Yurtdışından Yorum Kullanıcı: Piotr

  Ebat: 205/65 R15

  Değerlendirme: 4,5 111150
  Lastik yağmur ve ıslak ortamlarda iyi çalışır. Gölcük bir sorun değil - havuz derin olarak sadece su sesi duyuyorum. Lastik kuru koşullarda iyi davranır. Çok yumuşak lastik. Bu bizim çukurlu yollarda için büyük rahatlık sağlar. Bir alışkanlığı hızla lastik eğrileri aşılabilir davranışı gerektirir. Lastik çalışmaları ve farklı ses. Kış lastikleri geçerken büyük tehlikedir. Lastikler ve kiş lastikleri arasındaki Sonra belirgin boşluğu. Sürücü hala yüksek çekiş lastikleri için kullanılan ve kiş lastikleri yoksul sürüş performansı nemli sonbahar ve kış yolda kayma içine alır değil. Uniroyalach basmış bir sezon ~ 12000km için. Daha önce Fulda Carat Progresso vardı ve (ama onlar çok eski) çok daha kaygandı. Daha önce, ben bir Dębica Passio (başka samocodzie üzerine) vardı, ama bu onu tam bir başarısızlık oldu. Ben de Michelin Energy Saver ~ 2000km binmek için fırsat vardı. Kuru Michelin için Uniroyali karşılaştırılabilir. Düz bir yolda sürüş Ancak, yağmur Michelin ~ 130km / h (çamurda ve su birikintileri ile) kayma Artı tarafta lastiklerin uygun satın alma fiyatıdır.

  Bu yorum yardımcı oldu mu? Evet 0 Hayır 0

 • Çeviri Bu çeviri başka bir dilden geliyor ve profesyonel bir çevirmen doğrulaması bekleniyor.

  Yurtdışından Yorum Kullanıcı: driver

  Ebat: 175/65 R14

  Değerlendirme: 4,0 11110
  lastikler nedeniyle wybulenia önceki olanlardan birine, Ekim 2013 yılında satın aldı. Ben bugüne kadar yaklaşık 10 bin km onları sürdü. Bazen ben vb ben güvenle bana yılda bin kilometre onlarca geçemiyor gibi insanlar için tavsiye ederim Lastikler alanlara erişim gibi toprak yollarda, asfalt koparmak zorunda ülkede faaliyet göstermektedir. Tüketim onların en büyük dezavantajı olduğunu. Kesinlikle onlara önceki (Goodyear) 'de olduğu gibi bu mesafeyi bir gezmeye değil. Bu sırf düşük bir yıllık geçiş bana karşılık çok yumuşak bileşik kaynaklanmaktadır. Kuru bir yüzey üzerinde tutarak geldiğinde gerektiği kadarıyla taze lastiklerin çoğu gibi, davranır. (Önceki maalesef zaten neredeyse yedi yıl vardı çünkü ancak ılımlı sırt aşınma rağmen, aynı zamanda) Goodyearach çok daha iyi, ıslak çok iyi On. Sonuç olarak, ben güvenle bu lastiği tavsiye ederim. Eğer bir kaç düzine kilometre sürücü Ancak, bir yıl daha sert karışımı ya da döviz yaklaşık 2-3 yıl sonra seçmeniz önerilir.

  Bu yorum yardımcı oldu mu? Evet 0 Hayır 0

 • Çeviri Bu çeviri başka bir dilden geliyor ve profesyonel bir çevirmen doğrulaması bekleniyor.

  Yurtdışından Yorum Kullanıcı: Sumik

  Ebat: 155/65 R13

  Değerlendirme: 4,6 111160
  Ben 55 km + at Seicento 1.1 Uniroyal küçük, çevik ve hareketli oyuncak araba var. Şehirde ve yol boyunca yaklaşık 60 km kapsayan Her gün. Hızları genellikle hızlı hareket için gerekli olanlar ulaşır. lastikler sessiz, çok iyi su çıkarmak. Daha büyük "sular" çamurda araba yüzmek ile bir sorunum yok. Islak tutuş için pratik olarak kurumaya karşılaştırıldığında fark yoktur. Meraktan, ne zaman hızlı eğrileri sırasında kavrama kaybetmek kontrol ediyordu ve ben bu sınır hamle şimdiye kadar önceki lastikler (Debica) ile karşılaştırıldığında düşünmüyordu. Zaten kayma sonra oluşursa o kontrol edilir. Ben şaşırdım kadar mutlu değilim! ABS ile frenleme yaparken aniden tekerlekleri bloke böyle bir şey yoktur. Ben temiz bir vicdanla bu lastikleri tavsiye ve ben onun daha pahalı bir prim lastiği satın almak için anlamı sanmıyorum. Ben 2 aile araba (km 240 üzerinden) ve gelecek sezon için satın alma Uniroyali üzerinde merak ediyorum.

  Bu yorum yardımcı oldu mu? Evet 0 Hayır 0

 • Çeviri Bu çeviri başka bir dilden geliyor ve profesyonel bir çevirmen doğrulaması bekleniyor.

  Yurtdışından Yorum Kullanıcı: Jaro

  Ebat: 195/60 R15

  Değerlendirme: 4,2 111120
  Şimdilik, ben onlara ilk sezonunda gitmek ve ben çok iyi bir üne sahip. Islak bir sansasyonel içinde, olması gerektiği gibi kuru için gerçekleştirir. Üniform bir yüzey bir gibi bir birikinti ve araç sürücüleri olarak yüksek hızlı bir araba bir tarafından diğer tarafına sürücü olabilir. Sıfır, hiç kızaklama direksiyon simidi ile mücadeleden sorumlu gerekir. Muhtemelen yakında rekabet daha, Ben 30 aşamasında ısıtmak için nasıl tepki vereceğini bilmiyorum hızlı eskitmek olacak böylece yumuşak. Herhangi bir durumda, satın değer. ADAC Yüksek notlar abartılı değil. Zaten farklı lastikler Goodyear, Dunlop, Firestone, Nokian, Hankook, Yokohama ile ilgili basmış, ve ben üst arasında RainExpert saflarında düşünüyorum. Ben muhtemelen daha iyi ve daha modern modeller üretiminde olurdu onları değiştirmek zorunda kalacak, çünkü Herhalde tekrar alacağını yazmayın.

  Bu yorum yardımcı oldu mu? Evet 0 Hayır 0

Sayfa başına yorumlar:

Uniroyal RainExpert lastik özellikleri

Küçük ve orta boyutlu araçlar için en uygun orta sınıf lastiklerinden biridir. Sırt desenindeki çift taraflı ve içbükey oluklar sayesinde suyun dağıtımı kolaylaştırılmıştır. Bu olukların derinleştirilmesi ile lastiğin dağıtabileceği su hacmi artırılarak aquaplaning (su yastığında kızaklama) önlenir. Lastiğin omuzlarında bulunan oluklardan yönlendirilmeli kesikler kuru ve ıslak zeminde frenleme performansını artırır. Sert sırt katmanı ile aşınmalara karşı dirençli ve uzun ömürlü bir lastiktir.

Uniroyal RainExpert test

2013 Auto Bild test ebatında: 195/65 R15 değerlendirme: memnun edici