Siparişinizin Durumu
Sipariş numaranızı, soyadınızı ya da TC Numaranızı yazarak sipairşinizin durumunu öğrenebilirsiniz.

Sipariş durumunu kontro et

Sipariş durumunu kontro et

NEDEN OPONEO?
 1. SSL Güvenli Ödeme
 2. 2 ve üstü ücretsiz kargo
 3. Yeni ve orjinal ürünler
 4. 2 000 000'dan fazla müşteri
 5. Avrupa Satış Ağı

Uniroyal Rainsport 3

Üretici:
Uniroyal
Araç tipi:
Kişisel Araçlar
Sezon:
Yazlık
4,4
Değerlendirme: 111140 597 yorum
TÜKENDİ

Malesef bu ürün
stoklarımızda tükenmiştir.

Benzer lastik önerileri için uzmanlarımızı arayabilirsiniz.

Tel.: 0212 705 53 15
(Müşteri hizmetleri servis konuşma tarifesi operatörünüz belirlediği ücrete tabidir.)

Uniroyal Rainsport 3 yorumlar

Genel değerlendirme: 4,4 Genel değerlendirme: Genel değerlendirme bireysel performans ağırlıklı ortalama değil aritmetik ortalamasıdır. Toplam değerlendirmede bazı lastiklerde küçük etkilenmeler olmuştur. 597 yorum

iyi
 • Kullanım maliyetleri: Lastiklerin araç işletme maliyetine etkisi 11110 4,0
 • Konfor: Lastiklerin sürüş konforuna etkisi 111120 4,2
 • Yol nitelikleri: Lastiklerin sürüş kolaylığına etkisi 111160 4,6

597 Müşterimizin değerlendirmesi

 • 5 310 Kişi
 • 4 255 Kişi
 • 3 23 Kişi
 • 2 5 Kişi
 • 1 4 Kişi

92% Kullanıcıların tavsiye ettiği lastik

92%

Lastikler hakkındaki bilgiler 2282 gündür. toplanmaktadır. Şu ana kadar toplanan 597 yorum.
Müşterilerimiz tarafından yapılan toplam yol mesafesi 5382000 km.

En iyi notu alan özelliği: Islak zemin yol tutuşu.

Bu lasitik aktif kullanıcılar tarafından değerlendirildi Çoğunlukla şehir dışı.

Bu lastik aynı sürüş tarzına sahip kullanıcılar tarafından değerlendirildi Normal.

Yeni yorumlar:

Sayfa başına yorumlar:

 • Çeviri Bu çeviri başka bir dilden geliyor ve profesyonel bir çevirmen doğrulaması bekleniyor.

  Yurtdışından Yorum Kullanıcı: Kiler

  Ebat: 205/55 R16

  Değerlendirme: 4,3 111130
  Lastikler en sonunda oluşturulacak, yağışlı havalarda özellikle tavsiye ediyoruz. Islak ve kuru asfaltta İyi kurşun, nispeten sakin. Kışın bile önceki nesil raintyre przejeździłem üzerinde sorun yalnızca buz üzerinde oldu, ama hayır buz zincirleri veya ani. Sadece benim için eksi ve yurtdışında yaklaşık 160 ile, daha hızlı 140 km / h gidebilir, kuyunun 170 km / s yavaşça olduğunu Bridgestone Turanza ER 300 direksiyon titreşir ve hatta hala gibi, sırtı olan oldukça geniş olukları Onlar orta sınıfı dedikleri gibi benim Uniroyal bir sınıf alt prim veya daha yüksek bir bütçe bile biraz eksik onu prim, yani olduğunu belirtti, çünkü taşlar ve sürüş sırasında eleştiri girmeyin. Sadece sezon sürüş, tüketime geldiğinde, şimdiye kadar tüketim farkında değil. Lastiklerin görünümü beni her koşulda lastiği kontrol etmektir ben oynamıyorum olsa bile, serin, ama Uniroyalu bakmak için talimat eğer onu hayal kırıklığına gerekir. Benimki gibi araç için güçlü bir BMW veya Mercedes var, ama oldukça bir şey üst sınıf alırdım. Özetle, 200-300 zł tamamlamak yapmak için gelemez ya da "hızlı" bir araba var, daha iyi bir şey satın almak (şehir etrafında çoğunlukla sürüş sürece, o büyük önem değil), fakat ekonomik olarak lastiklerin satın bakarsanız eğer, nasıl Benim için şu anda Uniroyal, selamlıyorum en iyi seçimdir.

  Bu yorum yardımcı oldu mu? Evet 0 Hayır 0

 • Çeviri Bu çeviri başka bir dilden geliyor ve profesyonel bir çevirmen doğrulaması bekleniyor.

  Yurtdışından Yorum Kullanıcı: Majkel

  Ebat: 195/50 R15

  Değerlendirme: 4,7 111170
  Çok güzel bir fiyata lastikler, bana aynı sürümünü 17cali sahiptir ve aynı zamanda mutlu kardeşi, onları talimat verdi. Bir araba sadece bulut uçan - kuru veya ıslak olup olmadığını Lastikler bile 120-140km / h hızlarda, hiçbir farkı hissedin. Bazı yüksek sesle, ama Görünüşe göre şekillendirilmiş lastik sırtı normaldir. Kesinlikle aynı zamanda eski yatakların fay. Gürültü bazı büyük değil, ama biraz lastikleri duyabiliyorum. mutlaka o da araba ve zayıflama bağlıdır. Ben orada artık 10k onları sürdü ve ayrıca camdan bir kaç Cuts dışında, çok iyi görünüyorsun ya da herhangi bir sivri taşlar ve r hiçbir iz kullanılabilir olduğunu. Şimdiye kadar zadnegi terlik yakalamak vermedi ve hiçbiri lastiği zarar bir deliğe düşüyor. Benim eğrileri ile nasılsa normalde sonunda da ürün no Kaldır olabilir alusach. Madde # Kaldır: hızlı bir şekilde çarpıştı -o önceki tezler, yeni lastikler Ben hiç işe yaramadı düşük sonu oldu. Ben satın almak için her yıl kullanılan bazı bok daha birkaç yıl için yeni satın börekler tavsiye çöp var. Eğer hiç kullanmamış gibi benimkinden bile daha az tünelden gitti lastik meslektaşım gibi spor ile karşılaştırıldığında, bu benim bakmak. I can Uniroyal şirketin diğer modeller aynı derecede başarılı da olan bu modeli tavsiye ederim

  Bu yorum yardımcı oldu mu? Evet 0 Hayır 0

 • Çeviri Bu çeviri başka bir dilden geliyor ve profesyonel bir çevirmen doğrulaması bekleniyor.

  Yurtdışından Yorum Kullanıcı: John Covalski

  Ebat: 205/55 R16

  Değerlendirme: 4,4 111140
  Arabada 153km (remap ve dinamometreden sonra) - çok hızlı ve hızlı uçuyorum: A4, şehir ve çok fazla toprak yol. Dresden'e 180km / s iyi çalışıyor, ılımlı gürültü (otomobilin kendisi zayıf sönüyor), ıslak asfalt üzerinde, kötü gibi yarışıyor. Kuru da iyidir.Güzel, iyi bir şehir kavşak, eşitsizlik iyi seçer (damla "Nubirowska" Subaru değil.) Dağ ductach keskin kayalar ve taşlar deneyim ve orada delinmiş olabilir (Bu tür oyunlar için Subaru var Geolandar AT) Çamur gezileri için: balık, mantar vb. mükemmel: Eksiler: yumuşak, yanlarda - bilinçli olarak her zaman yüksek bir profil seçiyorum (Polonya yollarında ve off-road için), hızlı bir kemer üzerinde sarar. Oldukça hızlı bir şekilde tüketir (ama bu, ultra dayanıklı bir rubberiere, sadece uygun, rahat ve konforlu ayakkabılar giymeye gerek yok, değil mi?). Deliklere ve keskinliklere çok dayanıklı değil (biri ben Yokohama Geolandar'ın aynı şartlarda kırılmayı başardı) ama yağmur yağdığında ya da bir su birikintisine dönüştüğünde bunu telafi ediyor - mükemmel bir evrensel çözüm yok. Toros üzerinde sürdüm ve o was ok (arazi / A4? City), ama suda kızaklama öldürmek olabilir. Şimdi artık bir sorun değil ve fiyattaki fark öldürmez.

  Bu yorum yardımcı oldu mu? Evet 0 Hayır 0

 • Çeviri Bu çeviri başka bir dilden geliyor ve profesyonel bir çevirmen doğrulaması bekleniyor.

  Yurtdışından Yorum Kullanıcı: majster2112

  Ebat: 225/45 R17

  Değerlendirme: 4,5 111150
  Benim önceki lastikler (contisport3) en büyük negatif rut inanılmaz hassasiyet direksiyondaki ve yüksek direnç (direksiyonun elinden kapmak istiyordu) idi. Uniroyal-ki bu sorunları çözüldü. Pist neredeyse direksiyona hissetmiyorum, ve direnç rezervasyonları olmadan, yani kuru 205 üzerinde lastik davranış genişliğine karşılaştırılabilir herhangi bir marka lastik için tipiktir. Lastik hızlı sürüş sırasında hissedilebilir yumuşak omuzları var, ama normal çalışma ve gelişmiş konfor ile karışmaz. Islak bir lastiğin üzerinde yağmur lastiğin mucidi olarak kabul edilir lastikler markaların durumunda şaşırtıcı değil, hangi parlak. Hırvatistan karayolu benim en büyük yağmur yakaladı bir araba sürüş sırasında gördüğüm. Silecekleri tavsiye vermek, ve nehir cesaretle hiçbir riske 110-120 gidebiliriz aktı yolu yoktur gerçeğine rağmen. Bir an için lastikler yol ile teması kaybetti. Gölcük düşen zaman araba yavaşlıyor ama lastikler ideal tekerleklerin altından suyu tahliye olacak gibi hissediyorum. Onlar için, hiçbir kızaklama yoktur. Ben tek parça eve bu lastiği borçluyum. Aşınmış Conti bu kötü bitebilir. Nasıl dayanıklılık bilmiyorum ama katlanılabilir düşünüyorsam ideal lastiği bulundu.

  Bu yorum yardımcı oldu mu? Evet 0 Hayır 0

 • Çeviri Bu çeviri başka bir dilden geliyor ve profesyonel bir çevirmen doğrulaması bekleniyor.

  Yurtdışından Yorum Kullanıcı: Mefisto

  Ebat: 205/55 R16

  Değerlendirme: 3,5 111500
  Bu drenaj gelince lastik Sınıf A gerekiyordu. Saçmalık. Eğer bir su birikintisi içine sürücü zaman sadece otomatik "arkalar" ve ESP ne olduğunu. Yumuşak yan lastikleri, kış lastikleri, hatta bu yüzden sinek, ama konfor konu artı. Yok Lastik sonları ve atım soğuktur; sadece doğru sıcaklığı yakalamak için, zaten olarak Tamam. Bir sınıf C olarak yıpratma bir drama değil, bir alay; Mart ayının ikinci yarısında onlara sahip ve yaklaşık 1mm TWI bayan engellemek için. Temelde su kolayca lastiğin altından kaçış olmadığını gösterir "blob", ... hatta süper taze kızaklama olduğu göz önüne alındığında bu, bu sonbaharda muson yağmurlarını sezon öncesi endişe nedenidir. Dotwają, en azından ön iken. Sadece temiz olması için, soluk değil, diş etleri, genellikle ekspesówki ve karayolları, profesyonel veya spor sürücü ya da yoktur. Gerçek męczyguma lastik ters yönde ve kenarlara daha fazla su deşarj söyledi. Ne sadece burada tavsiye fiyattır. Size kalan göğüs almak gerekir.

  Bu yorum yardımcı oldu mu? Evet 0 Hayır 0

Sayfa başına yorumlar:

Uniroyal Rainsport 3 lastik özellikleri

Ürünün teknik açıklaması henüz mevcut değil.

Uniroyal Rainsport 3 test

2020 Auto Bild test ebatında: 245/45 R18 değerlendirme: memnun edici
Motor test ebatında: 205/55 R16 2. yer değerlendirme: tavsiye edilen
Auto Bild test ebatında: 205/55 R16 değerlendirme: memnun edici
TCS test ebatında: 225/45 R17 değerlendirme: tavsiye edilen
AUTO Straßenverkehr test ebatında: 225/50 R17 değerlendirme: tavsiye edilen