Siparişinizin Durumu
Sipariş numaranızı, soyadınızı ya da TC Numaranızı yazarak sipairşinizin durumunu öğrenebilirsiniz.

Sipariş durumunu kontro et

Sipariş durumunu kontro et

NEDEN OPONEO?
 1. SSL Güvenli Ödeme
 2. 2 ve üstü ücretsiz kargo
 3. Yeni ve orjinal ürünler
 4. 2 000 000'dan fazla müşteri
 5. Avrupa Satış Ağı

Yokohama BluEarth-A AE-50

Üretici:
Yokohama
Araç tipi:
Kişisel Araçlar
Sezon:
Yazlık
4,4
Değerlendirme: 111140 23 yorum
TÜKENDİ

Malesef bu ürün
stoklarımızda tükenmiştir.

Benzer lastik önerileri için uzmanlarımızı arayabilirsiniz.

Tel.: 0212 705 53 15
(Müşteri hizmetleri servis konuşma tarifesi operatörünüz belirlediği ücrete tabidir.)

Yokohama BluEarth-A AE-50 yorumlar

Genel değerlendirme: 4,4 Genel değerlendirme: Genel değerlendirme bireysel performans ağırlıklı ortalama değil aritmetik ortalamasıdır. Toplam değerlendirmede bazı lastiklerde küçük etkilenmeler olmuştur. 23 yorum

iyi
 • Kullanım maliyetleri: Lastiklerin araç işletme maliyetine etkisi 111150 4,5
 • Konfor: Lastiklerin sürüş konforuna etkisi 111130 4,3
 • Yol nitelikleri: Lastiklerin sürüş kolaylığına etkisi 111140 4,4

23 Müşterimizin değerlendirmesi

 • 5 12 Kişi
 • 4 10 Kişi
 • 3 0 Kişi
 • 2 1 Kişi
 • 1 0 Kişi

95% Kullanıcıların tavsiye ettiği lastik

95%

Lastikler hakkındaki bilgiler 1899 gündür. toplanmaktadır. Şu ana kadar toplanan 23 yorum.
Müşterilerimiz tarafından yapılan toplam yol mesafesi 150000 km.

En iyi notu alan özelliği: Lastik görünümü.

Bu lasitik aktif kullanıcılar tarafından değerlendirildi Çoğunlukla şehir dışı.

Bu lastik aynı sürüş tarzına sahip kullanıcılar tarafından değerlendirildi Normal.

Yeni yorumlar:

Sayfa başına yorumlar:

 • Çeviri Bu çeviri başka bir dilden geliyor ve profesyonel bir çevirmen doğrulaması bekleniyor.

  Yurtdışından Yorum Kullanıcı: RS

  Ebat: 205/55 R16

  Değerlendirme: 4,5 111150
  Excel kuru ve ıslak yollarda hem. Yepyeni lastikler Mart gibi erken koymak ve siyah sıcaklıklarda yağmur ve kar 1-2 derece beni yakaladı. Lastikler büyük kaldırdı ve ben artık kış lastikleri var, rahatsız hissetmedim. Varsayımlar nedeniyle aniden 2500 km sürdü, eğer dayanıklılık ile ilgili söyle -trudno. Onlar gerçekten harika çünkü, Yokohama öneririz. Ben pratikte önde gelen lastik üreticilerinden en çok kullanılan (Ben asla Goodyear vardı) ve şimdiye kadar Yokohamach, Toyo Tires ve Dunlopach hakkında en iyi görüş var. Michelin ve Kıta bence overrated edilir. Onlar / markaların w, ve garip çabuk anlamak, hangi yıpranacaktır w taşınması söz konusu olduğunda değil daha iyiyiz, ama tamamen nedeniyle 3 yıl sonra, güneş onlara hizmet ve lastik sırtının parcieją çatlaklar oluşturur, ve o hala hizmet rağmen değil Onlara güven kaybediyor ve bana onların "sparciały" göz reddetmek ediyorum. İşte benim dikkat arabalar bloğunda park olduğunu. Özetle, Japonya'da yapılan yazıt, ancak hala yüksek kaliteli 50 Yokahama lastikleri BlueEarth A AE tavsiye ederim!

  Bu yorum yardımcı oldu mu? Evet 0 Hayır 0

 • Çeviri Bu çeviri başka bir dilden geliyor ve profesyonel bir çevirmen doğrulaması bekleniyor.

  Yurtdışından Yorum Kullanıcı: CitrusAud

  Ebat: 195/65 R15

  Değerlendirme: 4,6 111160
  Merhaba, ben bir yıl boyunca lastiğin sahibi. Ben Goodyearów muhtemelen değişti. Görünüşe göre, Blue Earth lastikleri, performans m.in yakıt yanma geliştirmek maalesef teyit ne de inkar etmez. Sert bana bunu kontrol etmek için. Kesinlikle bir fark uzun vadede bir şey var, (0.1 / 100) söylüyor. Fark fark kesinlikle gürültü oluşturulur - ya da daha doğrusu, bunların eksikliği - özellikle karayolu üzerinde. başarıyla hız 240km / h testleri geçti Sürüm lastikleri. AE öncesinde, yani. AE01 versiyon 190km / h maksimum hıza ilan etti, fark 20-50km / h sürümüne bağlı daha fazladır. Her şeye rağmen, bu ve önceki modelin oluşturduğu gürültüyü kısar. Ben yüksek hızlarda viraj alırken zorluk ile bir araya geldi değil - yol sarılmak ve bu nedenle, aynı zamanda dayanıklıdır. Bu kullanım süresinden sonra herhangi rozetleri gridingu (lastik aşınmasını) bulunamadı. Bu lastiğin dış görünüşünü değerlendirmek zor - Ben, öznel görüşü olup severim. Ama görünüm özellikle lastikler en önemli parametre olduğunu sanmıyorum.

  Bu yorum yardımcı oldu mu? Evet 0 Hayır 0

 • Çeviri Bu çeviri başka bir dilden geliyor ve profesyonel bir çevirmen doğrulaması bekleniyor.

  Yurtdışından Yorum Kullanıcı: peyter

  Ebat: 205/55 R16

  Değerlendirme: 4,2 111120
  Lastik henüz harika olarak gerçekleştirir. Ben, yani diğer Yokohama, A01 emretti ve geldiğimde AE50 var çünkü sevkiyat korkmuş olsa da, yüksek sesle ve (ben onları bilmiyordum) daha az ekonomik olacak, korkuyordum. Ben kurmak ve seyir, denemeye karar verdi. Neredeyse yarım yıl, Mart ayının başından bu yana sürdürmekteyiz, ama onlarla memnunum, süper eşitsizliği hafifletmek ve sonunda arabada bilgisayarda bugüne kadar 0.3 L bana yanma seviyesini göstermiştir düştü. Belki yeterli, ama önceki yıl benim PC'de düşebilir değil Michelin ve 100km başına büyülü 8L sürdü. Ben (özellikle benim için) bir bağlantı yakmak için iyi olmadığını biliyorum, ama bu lastiklerin aşağı yola eğer bir anlamı vardır. Bunlardan Gürültü (yaklaşık 100km / h hızla değerlendirilmesi) Önceki lastiğe neredeyse karşılaştırılabilir, bu yüzden bugüne kadar yanan tasarruf elde düşünüyorum. Ben bu zaman içinde çalıştı biz burada ve doğru yemek gelecek yıl, lastikler tarif olduğunu düşünüyorum.

  Bu yorum yardımcı oldu mu? Evet 0 Hayır 0

 • Çeviri Bu çeviri başka bir dilden geliyor ve profesyonel bir çevirmen doğrulaması bekleniyor.

  Yurtdışından Yorum Kullanıcı: Alexij

  Ebat: 120/65 R17

  Değerlendirme: 4,2 111120
  Ben Yokohama lastikleri dalında AE50 birkaç aylık bir kullanıcı değilim. Ne kadar ben yeterli diyemeyiz - ıslak ve kuru koşullarda excel. Onlar bize düşük sıcaklıklarda bile kavrama ve bu günlerde yağmur hakkında bilmek verir. ve bu tür lastikler için bu nedenle daha iyi - Şimdi sıcak olacaktır. değil kış - Bu yaz sonunda. Lastik kesinlikle bir artı tekerlekler de güvenlik numarası vardır. Lastik gürültü çok iyi, kesinlikle önceki lastiğe kıyasla karayolu üzerinde hissettim azaltır. Lastikler sürümü (model) dalında AE50 lastik özelliklerine de Vmax 210 / 240km / h dayanacak, hedef - spor otomobil başka bir artı. Genellikle: sessiz kullanım yaklaşık bir yıl sonra, dayanıklı, tutmak kolay o yıl sonra nasıl görüneceğini (bileceğim).

  Bu yorum yardımcı oldu mu? Evet 0 Hayır 0

 • Çeviri Bu çeviri başka bir dilden geliyor ve profesyonel bir çevirmen doğrulaması bekleniyor.

  Yurtdışından Yorum Kullanıcı: Kink

  Ebat: 195/60 R16

  Değerlendirme: 4,7 111170
  Bir arkadaşım ikna sonra geçen yıl onları koymak. Benim sürüş tarzı olarak dinamik açıklar. Bugüne kadar, ne olursa olsun sezon sonra markanın fazla veya daha az lastik aşınması (max her 3 mevsim değişti) görebiliyordu. Yokohama dava ile biraz farklıdır. Ben lastikleri değişti şimdi onları yakından baktı ve onlar tüm iyi bakmak, demek gerekir. sırt benim sürüş tarzı rağmen, çok yavaş giyer. aynı sürücü lastiklere gelince çok iyi onlar yağmurlar bile yol sopa, sessizdir. sürüş sırasında herhangi bir rahatsızlık hissetmiyorum. Bence dinamik sürüş gibi ve Yokohama iyi bir seçimdir hızlı lastik tüketen bir sorun vardı. Bana gelince, şimdiye kadar iyi

  Bu yorum yardımcı oldu mu? Evet 0 Hayır 0

Sayfa başına yorumlar:

Yokohama BluEarth-A AE-50 lastik özellikleri

Ürünün teknik açıklaması henüz mevcut değil.

Yokohama BluEarth-A AE-50 test

2019 Auto Zeitung test ebatında: 235/45 R18 değerlendirme: özellikle tavsiye edilen