Siparişinizin Durumu
Sipariş numaranızı, soyadınızı ya da TC Numaranızı yazarak sipairşinizin durumunu öğrenebilirsiniz.

Sipariş durumunu kontro et

Sipariş durumunu kontro et

Yüksekliği ayarla
( - ) B, R veya ZR dan uygun olanı seçin.
Jant çapını ayarla

Uygula

Uygula

Uygula

Uygula

Fiyat aralığı

TL TL
  TL   TL

Tüm filtreler

Motosiklet lastikleri

Motosiklet lastikleri. En çok satılanlar.

En çok satılan motosiklet lasikleri için sunduğumuz teklifleri burada bulabilirsiniz. Bu latikler müşterilerimiz tarafından en çok tavsiye edilen modellerdir. Öneriler içerisinde sizin aradığınız modelin olup olmadığını kontrol edin.

Motosiklet Lastikleri

Motosiklet Lastikleri Motosiklet lastikleri kullanıldıkları motorlara göre gruplara ayrılmıştır(klasik, yarış motoru, scooter, atv, cadde motorlarıı, spor ve touring motorlar, moped, chopper, enduro / cross cadde veya off-road). Motosiklet lastikleri ön veya arka kullanıma uygun olacak şekilde farklı olarak veya her iki aksa da takılabilecek şekilde üniversal olarak üretilirler. Lastiklerinizi sürüş özelliklerinize göre kombine etmelisiniz. Bütün lastik tipleri suyu en iyi şekilde tahliye etme ve kuru zeminde en iyi yol tutuşu sağlamak üzere üretilirler. Motosiklet lastiklerinin bir diğer özelliği dayanıklı olmalarıdır. Lastiğin üretiminde kullanılan yeni kauçuk karışımları sayesinde uzun seyahat sürelerinde oluşabilecek aşırı aşınmalara dayanabilecek şekilde üretilmektedir. Yarış motosikletleri için iki farklı model lastik üretilmektedir bunlar ıslak yüzey lastikleri ve slick (desensiz) lastiklerdir.

Off-road motosikletler için üretilen lastiklerin yapısı hem normal yolda hem çamur yolda ve dağlık kesimlerde kullanıma uygun olarak üretilmektedir. Ayrıca bu lastikler hafif yapıları sayesinde off-road kullanımlarında hızlanma ve frenlemede çok iyi performans gösterirler. Turing ve chopper motosikletler için üretilen lastikler, yüksek ağırlıkta bile iyi derecede yol tutuş performansı sağlamalıdır. Bu tip lastikler sırt aşınmasına fazlasıyla dayanıklıdır.

Üretici

Size bir çok farklı marka ve model motosiklet lastiğini en uygun fiyatlarla alma imkanı sunuyoruz. Şuan için stoklarımızda bulunan markalar; Michelin,Pirelli,Metzeller ve Sava'dır.

Araç tipi

Motosiklet lastikleri kullanılacak olan motora göre sınıflandırılabilir. Motosiklet türleri için üretilen lastikler kendilerine özgü kauçuk yapısı ve diğer özellikleri bakımından birbirinden farklıdır.

Lastik ebatı

Lastik alırken hangi ebatta lastiğe ihtiyacınız olduğunu bilmeniz gerekir. Motosiklet lastiklerinde ebat bilgisi lastiğin yan tarafında bulunmaktadır.