Siparişinizin Durumu
Sipariş numaranızı, soyadınızı ya da TC Numaranızı yazarak sipairşinizin durumunu öğrenebilirsiniz.

Sipariş durumunu kontro et

Sipariş durumunu kontro et

Yüksekliği ayarla
( - ) B, R veya ZR dan uygun olanı seçin.
Jant çapını ayarla
Hepsi

Uygula

Hepsi

Uygula

Hepsi

Uygula

Hepsi

Uygula

Fiyat aralığı

TL TL
  TL   TL

Tüm filtreler

Motosiklet lastikleri

Motosiklet lastikleri. En çok satılanlar.

En çok satılan motosiklet lasikleri için sunduğumuz teklifleri burada bulabilirsiniz. Bu latikler müşterilerimiz tarafından en çok tavsiye edilen modellerdir. Öneriler içerisinde sizin aradığınız modelin olup olmadığını kontrol edin.

 • Sava MC50 M-Racer

  Sava MC50 M-Racer 110/70-17 54 H Front TL M/C

  Ebat: 110/70-17 Üretici: Sava Lastik: Tubeless Aks: Ön

  236 TL (Adet fiyatı)

  Sava MC50 M-Racer ekilde cesur spor lastikler ya supermoto olarak kullanılabilir, spor Model MC-31, ...

 • Sava MC7

  Sava MC7 140/90-15 70 R Rear TL M/C

  Ebat: 140/90-15 Üretici: Sava Lastik: Tubeless Aks: Arka

  260 TL (Adet fiyatı)

  Yaz sezonu için uygun olan lastik. Üstün direksiyon hassasiyeti, yüksek hızlarda mükemmel ...

 • Sava MC50 M-Racer

  Sava MC50 M-Racer 140/70-17 66 H Front/Rear TL M/C

  Ebat: 140/70-17 Üretici: Sava Lastik: Tubeless Aks: Her ikisi

  300 TL (Adet fiyatı)

  Sava MC50 M-Racer ekilde cesur spor lastikler ya supermoto olarak kullanılabilir, spor Model MC-31, ...

Motosiklet Lastikleri

Motosiklet Lastikleri Motosiklet lastikleri kullanıldıkları motorlara göre gruplara ayrılmıştır(klasik, yarış motoru, scooter, atv, cadde motorlarıı, spor ve touring motorlar, moped, chopper, enduro / cross cadde veya off-road). Motosiklet lastikleri ön veya arka kullanıma uygun olacak şekilde farklı olarak veya her iki aksa da takılabilecek şekilde üniversal olarak üretilirler. Lastiklerinizi sürüş özelliklerinize göre kombine etmelisiniz. Bütün lastik tipleri suyu en iyi şekilde tahliye etme ve kuru zeminde en iyi yol tutuşu sağlamak üzere üretilirler. Motosiklet lastiklerinin bir diğer özelliği dayanıklı olmalarıdır. Lastiğin üretiminde kullanılan yeni kauçuk karışımları sayesinde uzun seyahat sürelerinde oluşabilecek aşırı aşınmalara dayanabilecek şekilde üretilmektedir. Yarış motosikletleri için iki farklı model lastik üretilmektedir bunlar ıslak yüzey lastikleri ve slick (desensiz) lastiklerdir.

Off-road motosikletler için üretilen lastiklerin yapısı hem normal yolda hem çamur yolda ve dağlık kesimlerde kullanıma uygun olarak üretilmektedir. Ayrıca bu lastikler hafif yapıları sayesinde off-road kullanımlarında hızlanma ve frenlemede çok iyi performans gösterirler. Turing ve chopper motosikletler için üretilen lastikler, yüksek ağırlıkta bile iyi derecede yol tutuş performansı sağlamalıdır. Bu tip lastikler sırt aşınmasına fazlasıyla dayanıklıdır.

Üretici

Size bir çok farklı marka ve model motosiklet lastiğini en uygun fiyatlarla alma imkanı sunuyoruz. Şuan için stoklarımızda bulunan markalar; Michelin,Pirelli,Metzeller ve Sava'dır.

Araç tipi

Motosiklet lastikleri kullanılacak olan motora göre sınıflandırılabilir. Motosiklet türleri için üretilen lastikler kendilerine özgü kauçuk yapısı ve diğer özellikleri bakımından birbirinden farklıdır.