Siparişinizin Durumu
Sipariş numaranızı, soyadınızı ya da TC Numaranızı yazarak sipairşinizin durumunu öğrenebilirsiniz.

Sipariş durumunu kontro et

Sipariş durumunu kontro et

 

OPONEO online satış mağzamızdan ürün satın aldığınızda zaman ve paradan tasarruf edersiniz. Zengin ürün yelpazemizden ihtiyacınıza uygun lastikleri seçebilirsiniz. Yıllardır lastik sektöründe kazandığımız tecrübe sayesinde size uzman danışmanlık ve profesyonel hizmet sunmaktayız.

 

Güvenli Ödeme

Siparişlerinizi ve taleplerinizi daha hızlı yanıtlayabilmek için Oponeo olarak; bilgisayar programcıları, profosyonel müşteri hizmetleri, web sayfa geliştiricileri, muhasebe ekibi ve depo çalışanları olmak üzere 400' den fazla çalışanı kendi bünyesinde barındırmaktadır. Yüksek teknolojik alt yapı hizmetlerini kulllanarak siz değerli müşterilerimize daha güvenli alışveriş imkanı sunmaktayız.

 

2 ve üstü ücretsiz kargo

İki ve üstü alımlarınızda ürünlerinizi Türkiye sınırları içindeki adreslere (Adalar ve Kıbrıs hariç) ücretsiz olarak profesyonel lojistik firmaları aracılığı ile göndermekteyiz.

 

Yeni ve orjinal ürünler

Satıştaki ürünler, dünyanın dört bir yanındaki lastik üreticilerinin modern fabriklarında üretilmektedir ve yüksek kalite standartlarında üretildiğinin garantisini vermektedir. Üretim tarihinden itibaren 2 yılı geçmemiş lastiklerin satışını yapmaktayız.

 

Online satışta tecrübeli

Oponeo olarak, 2001 yılından beri online satış yapmaktayız.Bu zaman zarfında kazandığımız tecrübe sayesinde sunduğumuz hizmet profesyonel standartlarda sizlere ulaşmaktadır.

 

2 milyondan fazla müşteri

15 yıllık iş faaliyetinde ocak 2015'te iki milyon müşteriye ulaştık. Sürekli artan sayıda memnun müşteriyi garantilemek için hizmetlerimizi geliştirmeye ve kalitelerini geliştirmeye devam ediyoruz

 

Avrupa Satış Ağı

Avrupa'da 13 ülkede faaliyet göstermekteyiz. Bu ülkeler; İngiltere, Fransa, İspanya, İtalya, Avusturya, Almanya, Hollanda, Çek Cumhuriyeti, İrlanda, Türkiye, Polonya, Slovenya ve Belçika.

Oponeo - Neden bizden alışveriş yapmalısınız?

  • 2001 yılından beri Avrupa'da kesintisiz satış yapmaktadır.
  • 520,000 lastik stoğu vardır,
  • Yaklaşık 400 kişilik personeli bulunmaktadır.
  • Tüm Avrupa'da bugüne kadar 2 Milyondan fazla müşteriye ulaşılmıştır.
  • Avrupa'daki Online Satış ağımız İngiltere, Fransa, İspanya, İtalya, Avusturya, Almanya, Hollanda, Çek Cumhuriyeti, İrlanda, Türkiye, Polonya, Slovenya ve Belçika'dan oluşmaktadır.

Oponeo ile alışveriş keyfine bugün başla.

Alışverişe başla